Planta tabak

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: Planta tabak

Příspěvekod bigdragon » 12 srp. 2008, 10:52

Jack.Grave píše:A neni jich málo. Bohužel.

proč bohužel, je v tom snad nějaký osten výčitky? :D :smoke1:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: Planta tabak

Příspěvekod Fénix » 12 srp. 2008, 10:59

Zase z Planty nedělejte nějaké Dinglersy, je to prostě jiný typ tabáků než SG nebo C&D, jsou míchané pro filtraře, povětšinou krásně voní atd atd. A i Planta dělá "normální" tabáky, Presbíka, blendovací tabáky...
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Planta tabak

Příspěvekod Jack.Grave » 12 srp. 2008, 11:10

Mě osobně připadá nepochopitelná záliba v pomstě chemikově směsi typu HD Mango und Vanilla... Proti Krakonošově směsi ani slovo. Jejich Blendovací tabáky všechna čest( taky je mám doma). Z voňavých tabáků jsou mému srdci nejbližší Erinmore a SG Grousemoor.
Uživatelský avatar
Jack.Grave
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1118
Věk: 42
Registrován: 24 kvě. 2006, 11:57
Bydliště: Praha

Re: Planta tabak

Příspěvekod BATRACHOS » 12 srp. 2008, 13:20

Ale tak ... trochu realismu.

Zrovna včera jsem to probírali. Plantí aromatiky jsou nejprodávanější tabáky, a to nejen u nás. Mají je v každé trafice na každé zastávce, což znamená, že se dobře prodávají - jiné zboží totiž takové krámky kvůli místu vůbec nevedou.
Jeden na nich celé Německo - a po pravdě řečeno, taková polovina dánských tabáků je totéž v červené s bílým křížem.

Já některé aromatiky od Planty občas kouřím, je jasné, že to není all day, ale když tady někdo psal, že si radši dá marmeládu, tak to celkem sedí... až na to, že já vůbec nejím sladké a když mám občas takovouhle zvrhlou chuť, tak si zapálím Plantu a nejdu do cukrárny.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Planta tabak

Příspěvekod dh » 12 srp. 2008, 13:51

Když má někdo chuť na sladké, má si podle mě dát vanilkový flák od MacBarena nebo nějakého sladkého Petersona, a netrávit se Plantou.
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Re: Planta tabak

Příspěvekod Cifro » 12 srp. 2008, 14:03

Okrem ľúbivej aromatizácie ide aj o to, aký tabak do svojich zmesí dávajú. Pár Plant som mal tú česť fajčiť a akosi som vo všetkých postrádal chuť tabaku. Nie že by bola slabá, nebola žiadna. Také navoňané nič. Nekvalitný tabak zakrytý výraznou aromatizáciou. Ako Danone medzi jogurtami.
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: Planta tabak

Příspěvekod vytryol » 12 srp. 2008, 14:40

Cifro píše:Okrem ľúbivej aromatizácie ide aj o to, aký tabak do svojich zmesí dávajú. Pár Plant som mal tú česť fajčiť a akosi som vo všetkých postrádal chuť tabaku. Nie že by bola slabá, nebola žiadna. Také navoňané nič. Nekvalitný tabak zakrytý výraznou aromatizáciou. Ako Danone medzi jogurtami.



Moc hezka slova, ktera muzu jen potvrdit...On ten Cifro umi vse tak dobre rozseknout :D
Uživatelský avatar
vytryol
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 547
Věk: 54
Registrován: 11 dub. 2008, 09:19

Re: Planta tabak

Příspěvekod bromden » 12 srp. 2008, 15:18

Ne že by to byl úplně můj šálek kávy, ale takový Presbyterian, Elyseé, Brněnský Drak, Holger D. Royal Navy Flake, stojí furt minimálně o level výš nad takovou Choice-serií od MB, horkovzdušným Petersonem Sunset Breeze, některými Stanwell specialitkami a podobně :wink:

Nadávat na Plantu je asi in, kdo nenadává na Plantu, nerozumí tabáku... :smoke3:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: Planta tabak

Příspěvekod Hades » 12 srp. 2008, 15:58

Cifro píše:... Ako Danone medzi jogurtami.

tak to sedí :D
to už raději jakýkoliv jiný, než Danone ROFL
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 66
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Re: Planta tabak

Příspěvekod Cifro » 12 srp. 2008, 17:40

bromden píše:Ne že by to byl úplně můj šálek kávy, ale takový Presbyterian, Elyseé, Brněnský Drak, Holger D. Royal Navy Flake, stojí furt minimálně o level výš nad takovou Choice-serií od MB, horkovzdušným Petersonem Sunset Breeze, některými Stanwell specialitkami a podobně :wink:

Nadávat na Plantu je asi in, kdo nenadává na Plantu, nerozumí tabáku... :smoke3:


Ja som hovoril len o tých tabakoch od f. Planta, ktoré som fajčil. Bez ohľadu na to, či je to in, alebo nie. Po skúsenostiach s tabakmi od f. Planta ani nemám v úmysle ďalšie skúšať. Z tých, ktoré si menoval, som fajčil iba Presbyterian, no ani ten ma nejako neoslovil. Možno je to mojou plechovou hubou. Mám rád výrazné tabaky, ale výrazné chuťou a arómou tabaku, nie vôňou syntetických esterov kyselín (či z čoho tie arómy sú). Od Planty používam blenderské tabaky (okrem Virginie). Proti tým nič nemám a zaplať Pán Boh za ne. Druhú časť tvojho príspevku môžem podpísať. Tie zmesy toho veľa spoločného s fajkovým tabakom nemajú, aj keď ich istotne veľa ľudí fajčí. Tým sa týmto ospravedlňujem, ak som sa ich dotkol.
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: Planta tabak

Příspěvekod Šimi » 12 srp. 2008, 20:29

Když slyším Planta, vzpomenu si na svůj echt oblíbený tabáček HD-BB, toho jsem se něco nabafal, a jak mi to šmakovalo :lol:

A mám pocit, že mi leží ještě jedna historická pixla Planta Irish Coffee, nebo tak nějak, dole na dílně v pohádkovém šuplíku (křečkovna :twisted: ).
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Re: Planta tabak

Příspěvekod Krhút » 12 srp. 2008, 20:40

HD Royal navy flake jsem kdysi měl a nebyl špatný , Presbyterian pobafávám v současnosti v robotě a také je dobrý .
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 56
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Re: Planta tabak

Příspěvekod dh » 12 srp. 2008, 21:47

bromden píše:Ne že by to byl úplně můj šálek kávy, ale takový Presbyterian, Elyseé, Brněnský Drak, Holger D. Royal Navy Flake, stojí furt minimálně o level výš nad takovou Choice-serií od MB, horkovzdušným Petersonem Sunset Breeze, některými Stanwell specialitkami a podobně :wink:

Nadávat na Plantu je asi in, kdo nenadává na Plantu, nerozumí tabáku... :smoke3:


To jsem moc rád, že jsem aspoň jednou v životě in - jináč jsem totiž dycynky out.

Můžeš mít spánembohem pravdu, ale když už tak splachuješ čtvrtý tabák téže provenience, přestáváš mít náladu na další experimenty.
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Re: Planta tabak

Příspěvekod Mike Hill » 12 srp. 2008, 22:57

Keď mám chuť na sladké, tak si dám nejakú pure Virgíniu, Hal alebo FVF. Teším sa až ochutnám ďalšie svetové skvosty. Čo sa Planty týka raz som si bafol z kamošovej Krakonošky, Plantí Holger Danske - Honey dew a bolo to clekom zaujímavé, ale stačilo na zvyšok života. Howgh. :pipe2:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Re: Planta tabak

Příspěvekod piter » 25 srp. 2008, 11:48

mam ted v planu si trochu zavzpominat a koupit si Holger Danske Honey Dew :puffy: :twisted:

edit: prispevek od Mike Hilla jsem si precetl az ted :D
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


cron