Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: Planta tabak

05 čer. 2015, 06:56

BATRACHOS píše:A když to napíši já, tak je to něco jiného, než basova stupnice nikotinové síly (všechno pod 8 slabé a nestojí za kouření :lol: ).


ale no tak, já to mám jen trochu jinak postavené. většinou kouřím dýmku jen večer a to holt mám radši silnější kalibry. přes den si občas dám klidně i nikotinově průměrné tabáčky, třeba sg chock atd. teď docela ujíždím na bothy, ten mohu kdykoli, optimálně nikotinově vyvážený tabáček.

Re: Planta tabak

05 čer. 2015, 09:08

No, já si nedávno přivezl z Německa plantí (v licenci) tabáky Germains mixture no 10 a Rum and maple a musím říct, že mi chutnaly, z toho ten první velmi...oba nechemicky aromatizovaný, u toho prvního méně výrazně a s lehkým náznakem mýdlovistosti, a nikotinově to taky není úplná slabota. Každopádně za ty peníze...okolo 6 euro fak dobrý.

Re: Planta tabak

08 zář. 2019, 08:38

Mám konečně stovku, dnes už jen Original R&M. Skoro sto let stará americká receptura, primárně burley, Planta to asi drobet přisladila, ale je pod tim cejtit pěkně mastná oříškovost, moc se těšim. Planta toho dělá tuny a má koupený i blendy, který jsou prostě ověřený. Latakie pokuřuju od dvaceti a skončil jsem u Presbyterianu.

Re: Planta tabak

17 říj. 2019, 09:00

Tak to vypadá, že za chvíli bude MacBaren dělat snad všechny tabáky. MacBaren přebírá tabáky od Planty:
http://pipesmagazine.com/blog/pipe-news/mac-baren-takes-over-planta-tabak-brands/

Re: Planta tabak

17 říj. 2019, 10:17

To by, ovšem, nemuselo být na škodu těm tabákům. Třeba bych začal po x letech kouřit nějakou slaďárnu od planty. :smoke6:

Re: Planta tabak

18 říj. 2019, 09:04

To asi ať posoudí jiný, kdo Plantu kouří. Zajímavé bude, jak dopadnou blendy pro Stanislawa, kterému je také dělá (některé Planta). Stanislaw prodává od Planty i tu blendovací Latakii, kterou k blendování rád používám.

Re: Planta tabak

23 úno. 2021, 13:59

Planta-Farmer Tabac- Názov je veľmi výstižný! Farmársky tabák, čistý tabák, mierne sladký. Vône sú menej intenzívne, ako ste zvyknutí v tabakových výrobkoch.

Útla Virgínia, karamelové tóny, seno a orieškové tóny od Burley a Kentucky .... to je také čisté, ako to len ide! Dosť suché, ale je to dobré, Fajčite pomaly, inak bude ostrý a bez chutí. Fajčite pomaly, dostanete najprirodzenejší fajkový tabak (v pravom slova zmysle tejto frázy), vďaka ktorému snívate o farmárovi, ktorý pracuje vo svojom odbore, zatiaľ čo ho manželka volá na večeru!
nemusí osloviť každého, ale každého, kto chce čistý tabak .Rovnako ako Image Virginia!
Odeslat odpověď