Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

13 pro. 2012, 13:27

:ok: :lol:

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

21 pro. 2012, 11:58

18.12 tabaky odoslané dnes dorazili, to je rýchlosť :clamp: :clamp: :ok:

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

26 pro. 2012, 21:46

Breer píše:už toľko nepremýšľaj bo ťa hlava rozbolí :smoke5:
njn chybička :palm: Ilsted DFP a VP, trochu som ich predtým skrížil :wink:

:palm: koukám, že taky neni koloušek neomylnej :plaster:

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

03 úno. 2013, 19:54

Poprosim pány odborníky, kde je cena dýmkového tabáku nejlákavější. :cool:
Belgie, Luxembursko, Švýcarsko? Jednalo by se o osobní dovezení.

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

03 úno. 2013, 20:32

CH, B :smoke1:

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

28 úno. 2013, 12:03

Kolegové, nevíte, jaký je limit pro poštovní zásilky ze zemí EU? Rád bych si objednal nějaké tabáky z Německa nebo Dánska, ale nechci, aby mi to někdo cestou zabavil. To jsem se takhle jednou vypekl, když jsem objednal 100 gramů tabáku z USA a pak teprve zjistil, že limit pro poštovní zásilky je pouhých 50 gramů. Teror.

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

28 úno. 2013, 12:09

Toto se tu už mnohokrát probíralo. Nějaký limit tuším je, ale do dvou kil se myslím nemusíš vůbec vzrušovat. V rámci zemí EU tedy.

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

28 úno. 2013, 12:11

Díky. Dvě kila mi ale přijde dost, protože limit pro nečlenské země je 50 gramů poštou a 250 gramů osobně. Někde se tady probíralo, že osobní dovoz v rámci EU kolem jednoho kilogramu je v pohodě. Z toho mně ale vyplývá, že poštovní zásilka by teoreticky mohla být limitovaná níž…

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

28 úno. 2013, 12:12

Ze zemí EU je bezcelní limit 1 kg. Už je to tu snad xxxx krát. Co si takhle najít celní zákon?

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

28 úno. 2013, 12:14

Hledal jsem to na stránkách Celní správy a nenašel, pořád se tam motají kolem nečlenských zemí. Pokud vás tím obtěžuju, tak se omlouvám, ale zdálo se mi, že je nejrozumnější zeptat se právě zde. Vyhledávání ve starých příspěvcích funguje docela blbě.

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

28 úno. 2013, 12:17

martinpecina píše:Díky. Dvě kila mi ale přijde dost, protože limit pro nečlenské země je 50 gramů poštou a 250 gramů osobně. Někde se tady probíralo, že osobní dovoz v rámci EU kolem jednoho kilogramu je v pohodě. Z toho mně ale vyplývá, že poštovní zásilka by teoreticky mohla být limitovaná níž…


Ne že bych takto objednával pravidelně, resp. takové množství, ale vždycky to došlo v pohodě. Mám pocit, že to v rámci EU ani nekontrolují, narozdíl od balíků z USA, které se dnes už skenují, takže jsem měl tu čest vidět v dopisu od celní správy krásně oskenované tři plechovky ESCUDA... :twisted:
Samozřejmě v reálu se ke mně nedostaly nikdy. :twisted:

Jistěže neobtěžuješ, forum od toho je. Vyhledávání funguje dost špatně - sem tam, bezpečně vím, že tu podobné příspěvky jsou taky víceméně proto, že jsem je psal sám... :lol:
Naposledy upravil Sobpeta dne 28 úno. 2013, 12:19, celkově upraveno 1

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

28 úno. 2013, 12:18

Ale ne, to je v pododě, dneska je nějakej divnej den :D

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

18 dub. 2013, 09:59

Když si to tu pročítám, je vidět, že se ty podmínky a funkčnost obchodů za těch pár let dost mění.
Bylo by možné, aby moderátoři na první stránku umístili funkčí obchody případně s poznámkou, co tam kdo koupil, za jak dlouho to přišlo tak?

Díky moc.

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

18 dub. 2013, 11:29

No na to máš statistický úřad. :cool:
Já jsem maximálně spokojen s http://www.danpipe.de/ platba kartou a zásilka na standardní zboří je max. do pěti dní na stole. /jednou to stihli za dva dny.../

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

18 dub. 2013, 13:55

Vyčerpávající odpověď, díky.
A kdyby moderátor takovéto typy vložil jako první příspěvěk, bylo by to přehledné pro všechny.. :wink:
Odeslat odpověď