Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

18 dub. 2013, 14:25

:ot: Overenych obchodu ze kterych se vyplati nakupovat zas tolik neni pokud vim....
Dokola se tu toci synjeco, danpipe, danish pipe shop, fajkovo.
Spis si myslim, ze vsechnou koupis na etrafice a co ne, hledas eshop podle ceny a kupujes toho kamion :)

Nedavno jsem si pripomnel Vorzu u Smradu s "My own blend" - Prave z Danish pipe shopu a hned jsem zaukoloval kolegu aby dovezl karton az pojede ze sluzebky!

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

18 dub. 2013, 15:04

kdyby tam moderátor vložil cokoli tak za půl roku to třeba nebude platit... kdo to bude hlídat, ověřovat atd,..... to je fakt mimo mísu....

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

18 dub. 2013, 16:58

platíte na fajkovo.pl kartou nebo převodem?
A dá se těm Polákům věřit?
Rád bych to u nich vyzkoušel,mají tam pěkné faječky,a pár tabáčků,který by taky nebyly marný.

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

18 dub. 2013, 17:31

Jak sem už psal ... já platil na fajkovo převodem (banka si strhla 200Kč). Když jde objednávka nad 2000Kč - ukecal sem dopravu zdarma. Takáky OK - fajfky s jednou připomínkou - Petersonka byla 1-2mm nadvrtaná, ale ostatní 100% stav.

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

18 dub. 2013, 17:50

Jakub píše:kdyby tam moderátor vložil cokoli tak za půl roku to třeba nebude platit... kdo to bude hlídat, ověřovat atd,..... to je fakt mimo mísu....

O to ani snad nejde. Myslel jsem to spíš pro přehlednost. Vlákno bylo založené před osmi lety a dost se to mění. Ale když to nejde, nejde.

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

18 dub. 2013, 18:34

8bambam píše:platíte na fajkovo.pl kartou nebo převodem?
A dá se těm Polákům věřit?
Rád bych to u nich vyzkoušel,mají tam pěkné faječky,a pár tabáčků,který by taky nebyly marný.

Aj prevodom aj kartou. Nakupoval som tam niekolkokrat, vzdy bez problemov. Aj teraz sa chystam len neviem kam som zalozil kreditku :think: :palm:

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

18 dub. 2013, 20:08

:arrow: czumyl
:arrow: javatar

díky.vyzkouším.
Mě se tam líbí dýmky od jednoho Poláka.Jak to bude s kvalitou je otázka,ale cena je kolem 1000,-korun.

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

22 dub. 2013, 11:21

Podělím se o svou čerstvou zkušenost z nákupu v polském Fajkowo.
Objednával jsem v sobotu (Vauen s meerschaumovou vložkou a půl kila tabáků), v úterý to poslali a dnes (v pondělí) to přišlo. Pošta má na prioritní balíky ze zahraničí, údajně, čas na doručení 3 až 5 dnů, tak nijak nespěchají.
18.04.2013 11:52
Výstup z krajiny podávateľa
20.04.2013 07:38
Vstup do krajiny prijímateľa

Papírová krabice, vše perfektně zabalené v „bublinkové“ fólii. Platil jsem kartou, kurz nepatrně horší než jaký byl na www. Zoznam.sk/Finance.
V Německu by byly tabáky ještě o něco lacinější, ale cena mého typu dýmky byla na Fajkowo výhodnější a naivně jsem si myslel, že to z Polska přijde dřív. :roll:

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

22 dub. 2013, 11:42

nějak nechápu co se ti nelíbí na doručení zásilky 5-6 dnů - dyť to je super rychlost.....kdyby to chodilo všechno takhle rychle tak snad přestanu i na českou poštu nadávat....

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

22 dub. 2013, 12:05

No je mi divné, kde se ten balík toulal v době, kdy opustil Polsko? :?:
A ani moc na slovenskou poštu (v tomto případě) nenadávám. :puffy:

Patriot flake

23 dub. 2013, 13:38

Prosím vás, kde by se dal sehnat tabák Patriot flake? Resp. stačila by mi krabička. ;)

Díky.

Re: Patriot flake

23 dub. 2013, 14:41

Pokud myslíš tento: http://www.danpipe.de/Pfeifen-Tabak-Pat ... 18797.html , tak zde.

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

27 dub. 2013, 11:28

ja som tiez bral z fajkowa a platil kartou a ziaden problem :)

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

27 dub. 2013, 20:43

Už jsem to vyzkoušel.Před týdnem platba kartou.Ve středu to měli vyexpedovaný a od včerejška je už balíček na cestě z Polska do Havl.brodu . :clamp: :smoke5:

Re: Kde objednat tabák ? v EU !!!

28 dub. 2013, 13:53

Vo stvrtok vecer som objednal, v pondelok som si balicek vyzdvihol na poste. V utorok mi poslali mail, ze mi balicek poslali :lol:
Odeslat odpověď