Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Jaká je podle vás latakie ? ( teď už vážně :) )

Tabáky s ní mám nejradši !
131
38%
Dobrá, ale stejně fandím i jiným tabákům
170
49%
Dá se...
34
10%
NEDÁ SE !
13
4%
 
Celkem hlasů : 348

30 srp. 2005, 18:31

Pokud někdo ještě nepochopil tak ta anketa byla vtip, ale když už je to stejně přepsané tak to udělám znova a vážně :roll: :)

Tabak

30 srp. 2005, 20:54

Latakiu vôbec nemusím, nemám proti nej nič, skúšal som, ale nedá sa

30 srp. 2005, 21:35

Nic proti Latakii nemám, když jí není moc, dám si ji rád. Ale v zaměstnání nemůžu, přišel bych o některý zákazníky,a doma si taky myslím, že nemusím všechno.
Tak mi na latakii zbejvá dost málo prostoru :oops:
Naposledy upravil Milos Cerman dne 31 srp. 2005, 20:48, celkově upraveno 2

31 srp. 2005, 07:10

Něco na ní být asi musí, když na ni nedají dopustit největší fajnšmekři, a můj kamarád - v podstatě začátečník - jí přišel na chuť velmi brzy po tom, co "okoukal" dýmku ode mě. Já ji ale asi neumím kouřit, vychutnávám tabák zřejmě jiným způsobem, patřím mezi absolutní voňavkáře a potřebuju mít ty libochutě z dýmky od začátku do konce (včetně vůně hned po otevření pixly).

31 srp. 2005, 07:22

Kouřím skoro jenom latakii(sem tam něco přírodního) -chutná pořád stejně a výborně hoří.
Naposledy upravil messin dne 31 srp. 2005, 07:23, celkově upraveno 1

31 srp. 2005, 07:23

country píše:Něco na ní být asi musí, když na ni nedají dopustit největší fajnšmekři, a můj kamarád - v podstatě začátečník - jí přišel na chuť velmi brzy po tom, co "okoukal" dýmku ode mě. Já ji ale asi neumím kouřit, vychutnávám tabák zřejmě jiným způsobem, patřím mezi absolutní voňavkáře a potřebuju mít ty libochutě z dýmky od začátku do konce (včetně vůně hned po otevření pixly).


No to je prece cela Lataie. :D

31 srp. 2005, 08:55

Můj první latakiový zážitek byl NC na srazu - a pochopil jsem, proč o něm na tobaccoreviews.com mluví jako o "the velvet hammer". Přesně taková to byla rána do palice. Ale chuť to byla náramná...
A navíc, co jsem si s ní provoněl kancelář, uživatelé jsou jaksi samostatnější, už nechodí s každou prkotinou za adminem :smoke5:
Ministersvo informatiky varuje: Kouření latakie zvyšuje počítačovou gramotnost lidem ve vašem okolí! :twisted:

31 srp. 2005, 09:18

Přispěji také svou trochou latakie do mlýna. Mám pocit, že latakie je prezentována a nadšenými kuřáky dýmek chápána jako moment poznání "toho pravého" co následně nastaví vědomí kouřícího i okolí do správného vnímání požitku a také tolik požadovaného uznání. Dokonce mám občas pocit dělení kuřáků dýmek na latakisty (ty zkušené a vyspělé) a aromatiky (ty začínající a učící se). Ve skutečnosti, dle mého názoru, latakie není znakem vyspělosti ale pouze druhem tabáku tolik charakteristického svými vlastnostmi, typicky vůní a chutí. A tak, jak si dám v určitý okamžik jemný tabák s širší paletou chutí a příchutí, nutící mne je hledat, nalézat a vychutnávat, tak si vezmu jindy tabák s latakií se schopností donutit mne čas s dýmkou skutečně prožít. Záleží na náladě, na situaci a na rozpoložení ve kterém se nacházím. Proč bych se měl ochuzovat o tu úžasnou možnost vzít si na co mám chuť... pokud mi to nabídka v trafice dovolí...

HOOK

31 srp. 2005, 09:20

Už jste viděli ten nový film: Kdo se bojí Latakie Woolfové? :D :D :D

31 srp. 2005, 09:35

To Hook: myslím, že málokdo je zcela vyhraněným latakistou, skoro každý má ještě své oblíbené aromariky, nebo přírodní tabáky. Máš pravdu, je to otázka chuti a nálady.

31 srp. 2005, 09:44

mirek píše:To Hook: myslím, že málokdo je zcela vyhraněným latakistou, skoro každý má ještě své oblíbené aromariky, nebo přírodní tabáky. Máš pravdu, je to otázka chuti a nálady.


jen latakii nekouri hadam skoro nikdo, bezna kombinace je latakie + neutraly + "neutraly" ... do cisteho aromatiku pak uz kurak techto tabaku moc nezabrousi. Prece jen je to volba (pomerne) prirozena (komplexni a objevna) vune a chut versus jednoducha a plocha chemicka (pa)chut a ten rozdil je az moc velkej na to aby si clovek dal dobrou V, pak trochu latakiove smesi a pak na to riznul nejakou plantu nebo visnovej tabak nebo tak neco.

Cili to deleni vzniklo tak nejak prirozene a samo.

... jedinou vyjimkou je piter a to uz samo o sobe mluvi za sebe :twisted: :twisted: :twisted:

31 srp. 2005, 09:49

Robur Dobyvatel píše:Už jste viděli ten nový film: Kdo se bojí Latakie Woolfové? :D :D :D


Kua, film jsem sice nevidel, ale na Latakii Woolfovou jsem byl s Patricii v loni v divadle :-D :-D :-D

31 srp. 2005, 10:29

mirek píše:co jsem si s ní provoněl kancelář, uživatelé jsou jaksi samostatnější, už nechodí s každou prkotinou za adminem :smoke5:


Tak to je mazec :lol:

31 srp. 2005, 10:37

Tak abych take prispel, latakii muzu, ale neni to nic extra, ze bych ji musel mit v kazde dymce, mam ji vsak rad, je to takove prijemne zpestreni, velmi rad ji kombinuji s cistou virginii, nebo i s ruznymi aromatiky. Osvedcila se mi pixle 100% latakie od Stanislawa, staci ji malo a zmeni chut i treba ciste chemickeho B&B k nepoznani :lol: Kdyz se nakombinuje s jakymkoli aromatikem od MB, vyrazne to zlepsuje kvalitu koure :)

31 srp. 2005, 11:55

Simon píše:...... bezna kombinace je latakie + neutraly + "neutraly" ... do cisteho aromatiku pak uz kurak techto tabaku moc nezabrousi....


Tak to ti musím oponovat : Mám rád latakii, a s vyjímkou cherry rád kouřím slaďáky :!: :!: :!:

Víš, chuť - ať se ti to líbí anebo ne - je taková potvůrka, a každej jí má trošku jinou :lol: :!: :lol:
Odeslat odpověď