Tabáky Gawith Hoggarth

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

Příspěvekod Stanley64 » 22 úno. 2019, 20:02

Gawith Hoggarth Bobs CF posledná dodávka z etrafiky des a hrúza, trosku tam cítim latakiu a to je všetko, žiadna čokoláda už nikdy nekúpim tento tabak z etrafiky
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

Příspěvekod ccxn » 24 úno. 2019, 11:10

Aha, díky za názory. Já teď testuju Boba /z etrafiky/ a chutná mi. Ale vy máte asi víc 'odkouřeno' A ještě jeden dotaz, Kendal cream je 'mýdlák'?
Uživatelský avatar
ccxn
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 79
Věk: 42
Registrován: 12 říj. 2016, 20:44
Bydliště: Mnichovice

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

Příspěvekod Rahmed » 24 úno. 2019, 12:19

Co si pamatuju - dlouho jsem ho neměl - tak by se tak dal charakterizovat. Není to úplně "kendal floral" ála GH, ale měl k tomu z celé produkce SG nejblíže.
Mně přišel jako smetanou naředěný, jemnější Bracken Flake... a ten mi fakt chybí :smoke4:
Uživatelský avatar
Rahmed
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1055
Věk: 50
Registrován: 06 čer. 2013, 20:50
Bydliště: Těšín

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

Příspěvekod basa333 » 24 úno. 2019, 16:03

Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

Příspěvekod Stanley64 » 24 úno. 2019, 16:36

Gawith Hoggarth Bobs CF v lete som ho kúpil na Malte tiež mi chutil chute vôňa sedeli z recenziami, ta istá fajka v ktorej nebolo nič iné a teraz ten istý tabak z etrafiky katastrofa
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

Příspěvekod klasik51 » 01 bře. 2019, 09:40

Tak ještě do třetice. :smoke1: :think:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

Příspěvekod Tapinek » 01 bře. 2019, 11:37

...ze to vypada jako negativni reklama? ;-)
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

Příspěvekod Stanley64 » 01 bře. 2019, 16:16

Tapinek =žiadna negatívna reklama len hole konštatovanie faktov, kupujem často z etrafiky, ale posledná várka tohto tabaku jednoducho sklamanie a kľudne ti ho pošlem na overenie skutočnosti. Etrafika zrejme za to nemôže alebo áno? Možno na východné trhy dodávajú občas horšiu kvalitu.
Stanley64
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 352
Věk: 57
Registrován: 23 zář. 2017, 13:16
Bydliště: Bratislava

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

Příspěvekod Tapinek » 01 bře. 2019, 17:16

No nemůže, prodává to, co dostane. A ad reklama... Když dáš se facto to samé do stejného vlákna opakovaně po 4 příspěvcích, tak to minimálně zvláštně vypadá... ;-)
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

Příspěvekod Dapr » 02 bře. 2019, 12:38

Nebral bych to snad jako negativní reklamu na etrafiku. Ač kolísavou kvalitu taky nějakou dobu pozoruju, a občas sem postnu dotaz na aktuální situaci s některými tabáky GH (primárně mi jde o mýdláky), jak jsou na tom s kvalitou, vůní chutí atd. Pochopitelně by mne nenapadlo, že by za to mohla Etrafika (GH tabáky jde u nás po webu nakoupit od dalších shopů...) Etrafika pro nás dělá hodně, jen si stačí vzpomenout na dobu, kdy GH tabáky "došly", pak se několikrát tady rozjela akce na malé dovozy pro ně kolik členů dýmkanetu, jak dlouho trvalo než jsme se dohodli kolik čeho kdo chce, aby se to vůbec individuálně vyplatilo dovézt, výběr peněz do předu, pak rozdělování, odesílání...
Mezitím proběhla akce Vachta, kdy jsme mu vyluxovali zbytek GHček ze starých šarží (a to byla nějaká ňamka). A jak jsme na etrafiku tlačili, aby se zase GHčka zařadily do sortimentu, který je řekl bych širší než býval, aspoň co já pamatuju. Akorát ty mejdláky teďkonc nějak tento, no to už bych se opakoval, našel jsem si docela dobrou náhradu, která mi taky šmakuje, tak snad to vydrží.

Takže potíž je možná u dovozce (kdo to dneska vozí Mostex?, tenkrát to byl někdo jiný, už si nepamatuju)a nebo až u výrobce a pak je otázka jestli nezměnili kvalitu, recepturu atd. Chtělo by to ověřit nákupem přímo v Anglii, nebo rovnou v Kendalu, jak je na tom kvalita, bohužel anglické eshopy již nějakou dobu do EU tabáky neposílají, takže spíš, že tam někdo pojede nakoupí, vyzkouší a případně sem nějak dostane. Teď jsem si vzpomněl, že i u SG byly taky nějaké problémy, dokonce záměny, že vnitřek neodpovídal popisu na krabce, že se to balilo u nás, kdyžtak mne opravte kdož má lepší paměť než já...

Jen lituju toho, že jsem si z http://www.mysmokingshop.co.uk tenkrát nedovezl aspoň kilo nebo víc Coniston cut plug Aromatic....a byl bych vysmátej doslova do písmene

Jen zkusmo nadhodím otázku - co by se stalo s dovozem GH a SG tabáků z EN po Brexitu, zastaví se to na nějakou dobu a pak bude pokračovat, nebo to kvůli případným clům bude tak drahé, že to skončí???
Uživatelský avatar
Dapr
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 584
Věk: 51
Registrován: 01 čer. 2013, 20:42
Bydliště: Slánsko

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

Příspěvekod Rahmed » 02 bře. 2019, 13:26

Dapr píše:... co by se stalo s dovozem GH a SG tabáků z EN po Brexitu, zastaví se to na nějakou dobu a pak bude pokračovat, nebo to kvůli případným clům bude tak drahé, že to skončí???

Si tak sedím na balkoně, pukám Brown Irish Twist a úplně se mi na chvíli zastavilo srdce :smoke6:
Uživatelský avatar
Rahmed
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1055
Věk: 50
Registrován: 06 čer. 2013, 20:50
Bydliště: Těšín

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

Příspěvekod klasik51 » 02 bře. 2019, 16:02

Tapinek píše:No nemůže, prodává to, co dostane. A ad reklama... Když dáš se facto to samé do stejného vlákna opakovaně po 4 příspěvcích, tak to minimálně zvláštně vypadá... ;-)

:ok: asi tak. :smoke1:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

Příspěvekod ccxn » 24 úno. 2020, 09:53

Uživatelský avatar
ccxn
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 79
Věk: 42
Registrován: 12 říj. 2016, 20:44
Bydliště: Mnichovice

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

Příspěvekod proger » 24 úno. 2020, 12:16

A cáfra, můj oblíbený grrr. :cry: Předzásobil jsem se 8 paklíky.
Uživatelský avatar
proger
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 711
Věk: 48
Registrován: 11 dub. 2017, 17:17
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

Příspěvekod ccxn » 25 úno. 2020, 10:02

Prý ho objednali, ale bude v květnu
Uživatelský avatar
ccxn
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 79
Věk: 42
Registrován: 12 říj. 2016, 20:44
Bydliště: Mnichovice

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Janiii a 2 návštevníků