Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

27 úno. 2018, 14:02

Je to rozhodně o dost silnější řekl bych. Ale na druhou stranu dá se na to pop chvíli zvyknout.

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

27 úno. 2018, 14:45

Já mám silný tabáky rád, ale zrovna tenhle mě moc nebere. Ale těm lidem - svátečním kuřákům chutnal, narozdíl od Happy boogie twistu, kterej zas chutná mě. Osobně bych teda šel do nějakýho lana - chuť podle mě je jemnější a plnější, u DBE mi přijde taková drsná.

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

28 úno. 2018, 08:10

Rozhodně bych doporučoval zkusit i lana, ale ty jsou ještě silnější.
Možná bych doporučil na záčátek zkusit Kendal Dark místo Dark Birds Eye, protože KD má podobný chuťový profil, jen to není tak silné, ovšem je to stále silné dost.

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

28 úno. 2018, 15:32

Díky, o Kendal Dark jsem taky přemýšlel. Tak asi vezmu radši ten.

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

01 bře. 2018, 18:40

Já jsem ptačích vočí dal dost tobolek (ještě z původní distribuce a pak i když to ještě šlo z Mysmokingshop.co.uk - ten byl zdaleka nejlepší) a mám na něj vyhrazenou dýmku (Design Berlin Gotcha, zahnutou), a skvělá chuť se zvláštním ocasem, který jakoby obalí celý jazyk a oddělí od pusy :-), dobře se zapaluje a hoří (ne ten jazyk, ale tabák :-)). Naposledy jsem jej měl na podzim, ještě ze starých zásob, doufám, že aktuální šarže jsou taky tak dobré...
Doporučuju aspoň zkusit. Já zase nemohu sloužit s porovnáním s dříve jmenovanými, které nejspíš prubnu taky. :smoke5:

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

17 dub. 2018, 15:43

Už nejaký čas pokukujem po FVF a BBF. Čistú Virginiu som ešte nefajčil.
Ináč, ak stie niekto fajčili St. James flake a Cabbies Mixture .. aký je tam rozdiel? Ak dobre viem obe sú Virginia/Perique.

EDIT: Teraz vidím, že je to o tabákoch Gawith Hoggarth. Sorry za :offtopic1: :smile:

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

19 dub. 2018, 15:23

Obojí uplně jiná věc, flák je fakt uleželá homogenní záležitost, chutě do sebe prosáknutý jak to jen jde, docela potentní nálož. Oproti tomu je Cabies víc orientovanej na kontrast mezi světlou Va a perigue. Kdybych kouřil jen tenhle žánr tak drožku od rána a k večeru ten flák, ale bacha, nic pro house pipe. Tuplem nečechraný, nesušený a metodou dokouřim dokonce ať to stojí co to stojí.

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

03 črc. 2018, 19:01

Chlapci, chtěl jsem objednat Bobovu čokoládu, ale zdáse, že už jí nedovážej?! Je to vůbec možný? :cry:

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

04 črc. 2018, 04:42

spíš jen přechodný výpadek...

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

10 črc. 2018, 10:53

Je s dalšími tabáky objednána od února. Bohužel je nutna trocha trpělivosti.

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

10 črc. 2018, 11:30

Díky za info

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

03 zář. 2018, 17:29

Vyzkoušel jsem už skoro všechno latakiovýho z etrafiky a musím říct, že u mě stále naprostou jedničkou zůstává GH Balkan mixture. :yum:

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

15 pro. 2018, 09:31

Pani, kde mimo slovenských a českých eshopov objednávate tabak tohto výrobcu?

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

21 pro. 2018, 06:22

https://www.fajkowo.pl/tyton-do-fajki-gawith-hoggarth

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

21 pro. 2018, 09:29

Polaci uz nemuzou posilat tabakove vyrobky postou - viz https://www.fajkowo.pl/ustawa
Odeslat odpověď