Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

17 lis. 2022, 09:14

Jsou signály, že by mohl být znovu v prodeji na e-trafice. Tak držme palce, aby to vyšlo! Je to i můj oblíbený tabák.

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

18 pro. 2022, 10:39

Update z e-trafiky: Objednávka podána, balón je na britské půlce a ...zatím veliké ticho.
Poslední dostupné kousky uvidíte na e-shopu.

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

02 led. 2023, 20:58

Ptal jsem se na prodejně etrafiky v Olomouci a dle prodavače je to kvuli brexitu a že jsou tam takové poplatky a cla, že se to nevyplatí dovážet. Byl jsem tam cca 22.12. No v ten okamžik jsem se s tou odpovědí spokojil, ale pal se mi to nějak rozleželo a proč není problém dovážet z karibiku a USA atd. doutníky a je nepřekonatelný problém hodit krabici Gawitha přes La Manche?... No doufám, že se dovážet bude. Zatím jsem nenarazil na nic kontinentálního co by mi tak chutnalo...

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

10 bře. 2023, 07:51

Oživil jsem sedmiletý GAWITH HOGGARTH KENDAL FLAKE pro jako milovníka Lakeland směsí je to lahůdka převeliká. :smoke5:

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

09 srp. 2023, 00:15

Tak konečně se zase něktetré dovážejí :-)

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

09 srp. 2023, 08:48

Asi je to klišé,ale kdo chce kouřit dle svých chutí,musí kupovat dokud to jde....

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

14 srp. 2023, 14:15

Tak mi skončil smutek. Dříve Gawith Hoggarth Ch.V., který nikde nebyl zase je. Jmenuje se C.V., ale je to on a já můžu zase pukat oblíbenou chuť.

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

14 srp. 2023, 16:39

Koupil jsem si Kávu´n´Karamel od Hoggartů.
Mno...
... aromatik je to samozřejmě dobře zpracovaný. :|
Ale takový Kentucký Nugátek, tomu to nesahá ani po paty, neřku-li po kotníky. Jenže Nugátek se prozatím nevozí. :naughty:

... plus tedy mne trochu překvapilo, že se hned v první várce nedovezla Balkan Mixture. To je míšeninka zcela nenapodobitelná a neznám snad nikoho, kdo aspoň trochu kouří a neměl by ji rád. :!: :?:

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

25 srp. 2023, 14:00

BATRACHOS píše:Koupil jsem si Kávu´n´Karamel od Hoggartů.
Mno...
... aromatik je to samozřejmě dobře zpracovaný. :|
Ale takový Kentucký Nugátek, tomu to nesahá ani po paty, neřku-li po kotníky. Jenže Nugátek se prozatím nevozí. :naughty:

... plus tedy mne trochu překvapilo, že se hned v první várce nedovezla Balkan Mixture. To je míšeninka zcela nenapodobitelná a neznám snad nikoho, kdo aspoň trochu kouří a neměl by ji rád. :!: :?:


Kentucky Nougat zrovna přidali na Etrafiku! :puffy:

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

26 srp. 2023, 09:54

Jen ta cena je už jak Anglii :evil:

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

26 srp. 2023, 11:25

Bob76 píše:Jen ta cena je už jak Anglii :evil:


To bohužel je, asi můžem být ještě rádi že nemáme ceny tabáku jako v Irsku... :smoke3:

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

28 srp. 2023, 01:32

Nevill píše:
Kentucky Nougat zrovna přidali na Etrafiku! :puffy:

:ok:

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

29 zář. 2023, 18:05

tvrdil jsem to tady nekolikrat - kaslete na dymky, ty Vam dycky nekdo vystrouha, tabak je to, co bude problem :D ted jsem se po delsi dobe nahodne koukl na etrafiku, pryc jsou 250 g pytle SG a ceny plechovek SG & GH jsou uz celkem silene (mimo to jak je omezeny vyber).

Re: Tabáky Gawith Hoggarth

02 říj. 2023, 09:43

Steltone: "Pravdu máš!" "On pravdu má!"
Ty 250gr pytle byly super, se slzou v oku na ně vzpomínám :cry: Stejně tak zmizely i 250gr plugy, to byla taky skvělá záležitost. :smoke5:
Odeslat odpověď