Parte nalepky na tabacich

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Příspěvekod Milos Cerman » 28 dub. 2005, 20:51

:lol: Kamarád si včera koupil desetidekovku Danish Black Vanilla. První, co udělal je, že začal dloubat tu protikuřáckou samolepku. Šlo to blbě, a navíc pod ní bylo takový heslo taky, ale NĚMECKY :lol: :!:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod Nick » 28 dub. 2005, 20:55

:D :lol: :lol: to nasere
Uživatelský avatar
Nick
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1065
Věk: 49
Registrován: 02 srp. 2004, 09:13
Bydliště: Vsetín

Příspěvekod dick » 28 dub. 2005, 20:57

Milos Cerman píše::lol: Kamarád si včera koupil desetidekovku Danish Black Vanilla. První, co udělal je, že začal dloubat tu protikuřáckou samolepku. Šlo to blbě, a navíc pod ní bylo takový heslo taky, ale NĚMECKY :lol: :!:


Holt jsme v EU :idea:
Uživatelský avatar
dick
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 921
Věk: 68
Registrován: 23 dub. 2005, 07:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Qido » 29 dub. 2005, 07:44

Možná je to schválně, aby to lidi nesloupávali. Až se to rozkřikne, že pod tou hnusnou nálepkou je další, ještě hnusnější, bude ještě kažedej rád za tu vrchní.
Možná ať zkusí sloupnout i tu německou, třeba tam bude něco ještě horšího (i když teda nevim, co by to mohlo bejt).
Jojo. Já před pár dny koupil novou tobolku Nappa Valley a na tom obalu - jednom z nejkrásnějších tabákových obalů, co existujou - byla nálepka "Kouř obsahuje formaldehyd, kyanovodík..." No děkuju za informaci, rád jsem se poučil :evil: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 52
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Nevill » 29 dub. 2005, 08:29

No mě zas fascinuje, když vidím na plechovce dýmkového tabáku nápis že kouření způsobuje rakovinu plic...teda fakt nevím kolik dýmkařů to šlukuje... :roll:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Návštěvník » 29 dub. 2005, 08:35

Stejně si stále myslím, že na můj nápis o odumírání semene nic nemá. :lol:
Návštěvník
 

Příspěvekod Fénix » 29 dub. 2005, 09:25

Qido píše:Možná je to schválně, aby to lidi nesloupávali. Až se to rozkřikne, že pod tou hnusnou nálepkou je další, ještě hnusnější, bude ještě kažedej rád za tu vrchní.
Možná ať zkusí sloupnout i tu německou, třeba tam bude něco ještě horšího (i když teda nevim, co by to mohlo bejt).
Jojo. Já před pár dny koupil novou tobolku Nappa Valley a na tom obalu - jednom z nejkrásnějších tabákových obalů, co existujou - byla nálepka "Kouř obsahuje formaldehyd, kyanovodík..." No děkuju za informaci, rád jsem se poučil :evil: :evil: :evil:


Ono to někdy bývá taky tak, že pod českou nálepkou je německý LAKOVANÝ nápis přímo na krabce.... jako třeba na mých Three Nuns :x
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Nevill » 29 dub. 2005, 09:30

Nejlepší je přendavat si tabák buď do staré plechovky nebo do nějakého toho váčku na tabák, na žádné takovéhle nápisy nejsem zvědavej, nic takového jsem si neobjednal... :x
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Qido » 29 dub. 2005, 09:39

Fénix píše:Ono to někdy bývá taky tak, že pod českou nálepkou je německý LAKOVANÝ nápis přímo na krabce.... jako třeba na mých Three Nuns :x


Sodoma Gomora... Koupil jsem si plechovku MB vanilky a na ní je jedna velká nálepka přes celý víčko - vrchní půlka je normální, spodní je černobílý parte - a pod tou nálepkou asi není vůbec nic, prostě čistě bílý víčko! Sloupnul jsem jí jenom kousek, ale když jsem to viděl, radši jsem přestal. :roll:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 52
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod seng » 29 dub. 2005, 09:49

Kdy uz nekoho napadne prodavat prelepky, jako: Ministr zdravotnictvi mi muze... Vim, ze jsem je tu nekde videl, jak si je nekdo udelal... Mozna kdyby nebyly partovaty*, ale nejak hezky graficky reseni...

Co po ksiltovkach udelat arsiky prelepek s logem klubu :)

* snaha dostat se do KLU :lol:
Uživatelský avatar
seng
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 45
Registrován: 29 led. 2005, 13:44
Bydliště: Slaný

Příspěvekod Nevill » 29 dub. 2005, 10:13

Když byl ještě ministrem zdravotnictví Jan Stráský, tak jsem tyhle varování celkem bral - on dal za den nejmíň dvě krabky Startek bez filtru, tak jistě věděl o čem mluví... :lol:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Alfik » 29 dub. 2005, 10:24

To není špatnej nápad. První kdo na to přišel byl nejspíš STANISLAW, dostal jsem od Elli pár přelepek "Kouření tabáku STANISLAW vážně způsobuje radost". Logo PipE clubu by asi bylo ještě stylovější. Ale pokud jde o mně, tak ty parte úplně ignoruju, jakž takž smysluplný mi přišly ještě na cigárách, ale na dýmkovém tabáku ... je ignoruju s lehkým srdcem. Ať se ty blbci, co tyhle ptákoviny vymýšlejí, třeba pos..ou, já na ně z výšky :puke: (Škoda, že tady není kakací smajlík :lol:)
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Nevill » 29 dub. 2005, 10:34

No já jsem si takovýhle nálepky na krabičky od cigaret tisknul už asi před rokem a půl...je teda fakt, že mě nenapadlo to dělat nějak ve velkém a prodávat je...jsem akorát vždycky přelepil sobě a kamarádům v hospodě ty krabky, co se zrovna válely na stole...
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Alfik » 29 dub. 2005, 11:36

Obrázek
Obrázek

:D Díky, Tutone, přesně takový jsem hledal :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Qido » 02 kvě. 2005, 12:05

Aspoň občas se člověk pobaví. Teď jsem byl v trafice a nějaká paní přede mnou si koupila cigarety s přelepkou "Kouření poškozuje sperma". :lol:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 52
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google[Bot] a 11 návštevníků