Parte nalepky na tabacich

Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, jcp

Příspěvekod ypres.bass » 10 srp. 2007, 18:38

Max píše:na Celostátním setkání křesťanské mládeže v Táboře (pro Bůh ne jako účastník, ale jako ubytovatel mladých - jako účastník bych tam nikdy nejel :twisted: )
hochu, kdybych nemusel tvrdnout v práci a prodávat vrtačky, brusky a další podobné věci, tak se hned jako účastník u tebe ubytuju...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Štěpán » 10 srp. 2007, 19:09

ypres.bass píše:
Max píše:na Celostátním setkání křesťanské mládeže v Táboře (pro Bůh ne jako účastník, ale jako ubytovatel mladých - jako účastník bych tam nikdy nejel :twisted: )
hochu, kdybych nemusel tvrdnout v práci a prodávat vrtačky, brusky a další podobné věci, tak se hned jako účastník u tebe ubytuju...


Kdybych měl prodávat vrtačky a brusky tak by byl zachvíi krám vybílenej a doma bych se neměl kam hnout :wink:
Uživatelský avatar
Štěpán
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 271
Věk: 35
Registrován: 21 črc. 2007, 14:30
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Max » 14 srp. 2007, 19:41

Jo, rád bych Tě ubytoval, ale někdy nevycházim z údivu, co všechno je ještě křesťanství :D
Ještě, že mám tu dýmku a můžu se z toho večer vykouřit :twisted:
Naštěstí se tu občas najdou zdravý lidi :P
Uživatelský avatar
Max
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 69
Věk: 40
Registrován: 10 zář. 2006, 18:33
Bydliště: České Budějovice

Příspěvekod von Draschek » 19 srp. 2007, 20:13

Max píše:S citáty je velký kříž. Právě sem na Celostátním setkání křesťanské mládeže v Táboře (pro Bůh ne jako účastník, ale jako ubytovatel mladých - jako účastník bych tam nikdy nejel :twisted: ) a tady se to citáty jen hemží :puke: . Bohužel je každá věta vytržena z kontextu a obsah se jí přidává ne v vždy vhodně. Takže tu naivismus bují až hrůza a já se jen děsím, jak to na ty mlaďochy působí. Ani si neuvědomují, jak intelektuálně degenerují :evil: .

Docela mě překvapilo, že křesťanská mládež (podle zprávy v tisku) vykoupila ve městě všechny kondomy a dokonce se pár jedinců pokusilo seknout v obchodě nějaké flašky se šňapsem. Asi ta křesťanská mládež není tak úplně naivní...
Uživatelský avatar
von Draschek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 130
Věk: 62
Registrován: 17 bře. 2007, 22:35

Příspěvekod littlebull » 19 srp. 2007, 20:15

von Draschek píše:
Max píše:S citáty je velký kříž. Právě sem na Celostátním setkání křesťanské mládeže v Táboře (pro Bůh ne jako účastník, ale jako ubytovatel mladých - jako účastník bych tam nikdy nejel :twisted: ) a tady se to citáty jen hemží :puke: . Bohužel je každá věta vytržena z kontextu a obsah se jí přidává ne v vždy vhodně. Takže tu naivismus bují až hrůza a já se jen děsím, jak to na ty mlaďochy působí. Ani si neuvědomují, jak intelektuálně degenerují :evil: .

Docela mě překvapilo, že křesťanská mládež (podle zprávy v tisku) vykoupila ve městě všechny kondomy a dokonce se pár jedinců pokusilo seknout v obchodě nějaké flašky se šňapsem. Asi ta křesťanská mládež není tak úplně naivní...

a to se říká: "jseš katolík - nechceš gumu na kolík!"
Uživatelský avatar
littlebull
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5118
Věk: 57
Registrován: 14 bře. 2006, 18:49
Bydliště: Štichov

Příspěvekod Štěpán » 19 srp. 2007, 20:51

Když si vedení našeho gymplu (církevní) stěžovalo na erotic city které vykvetlo vedle naší školy, v novinách kdosi napsal, že naši studenti by měli chodit kolem se sklopenými zraky, takže by to nemělo vadit.
Uživatelský avatar
Štěpán
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 271
Věk: 35
Registrován: 21 črc. 2007, 14:30
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Breer » 19 srp. 2007, 21:00

littlebull píše:
von Draschek píše:
Max píše:S citáty je velký kříž. Právě sem na Celostátním setkání křesťanské mládeže v Táboře (pro Bůh ne jako účastník, ale jako ubytovatel mladých - jako účastník bych tam nikdy nejel :twisted: ) a tady se to citáty jen hemží :puke: . Bohužel je každá věta vytržena z kontextu a obsah se jí přidává ne v vždy vhodně. Takže tu naivismus bují až hrůza a já se jen děsím, jak to na ty mlaďochy působí. Ani si neuvědomují, jak intelektuálně degenerují :evil: .

Docela mě překvapilo, že křesťanská mládež (podle zprávy v tisku) vykoupila ve městě všechny kondomy a dokonce se pár jedinců pokusilo seknout v obchodě nějaké flašky se šňapsem. Asi ta křesťanská mládež není tak úplně naivní...

a to se říká: "jseš katolík - nechceš gumu na kolík!"


to máš tak: vodu kážu, víno pijú :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod Fénix » 27 srp. 2007, 11:39

Na tabáku Reiner (viz Pražská buňka) jsem objevil vskutku děsivé parte (jde o 100 g plechovku která má parte obtočené dokola po svislé "stran" )
Je to klasické parte, černý rámeček na bílém pozadí - ale v rámečku není ani písmenko :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Fénix » 27 srp. 2007, 11:57

Fénix píše:Na tabáku Reiner (viz Pražská buňka) jsem objevil vskutku děsivé parte (jde o 100 g plechovku která má parte obtočené dokola po svislé "stran" )
Je to klasické parte, černý rámeček na bílém pozadí - ale v rámečku není ani písmenko :lol:



foto (blbé :roll: )
image_id: 3458
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod mirek » 27 srp. 2007, 12:14

Fénix píše:Na tabáku Reiner (viz Pražská buňka) jsem objevil vskutku děsivé parte (jde o 100 g plechovku která má parte obtočené dokola po svislé "stran" )
Je to klasické parte, černý rámeček na bílém pozadí - ale v rámečku není ani písmenko :lol:

Natištěné, že jo? Podobné na mě vybaflo na UF poté, co jsem sloupnul to natištěné ministerské :evil:
Oprava: ministerské samozřejmě nalepené :oops:
Naposledy upravil mirek dne 27 srp. 2007, 12:23, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
mirek
Emeritní administrátor
Emeritní administrátor
 
Příspěvky: 1918
Věk: 62
Registrován: 02 bře. 2005, 08:30
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Fénix » 27 srp. 2007, 12:19

mirek píše:
Fénix píše:Na tabáku Reiner (viz Pražská buňka) jsem objevil vskutku děsivé parte (jde o 100 g plechovku která má parte obtočené dokola po svislé "stran" )
Je to klasické parte, černý rámeček na bílém pozadí - ale v rámečku není ani písmenko :lol:

Natištěné, že jo? Podobné na mě vybaflo na UF poté, co jsem sloupnul to natištěné ministerské :evil:


tak jest, resp. je to součást té etikety (= není to další vrstva, která by šla sloupnout)

Člověk si tam aspoň může sám napsat nějakou náležitou hlášku :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Štěpán » 27 srp. 2007, 12:40

Fénix píše:
Fénix píše:Na tabáku Reiner (viz Pražská buňka) jsem objevil vskutku děsivé parte (jde o 100 g plechovku která má parte obtočené dokola po svislé "stran" )
Je to klasické parte, černý rámeček na bílém pozadí - ale v rámečku není ani písmenko :lol:



foto (blbé :roll: )
image_id: 3458


Jasný důkaz že ministerstvu došly argumenty.
Uživatelský avatar
Štěpán
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 271
Věk: 35
Registrován: 21 črc. 2007, 14:30
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Max » 04 zář. 2007, 11:55

Možná přešli na taktiku tichého nesouhlasu :roll:
Uživatelský avatar
Max
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 69
Věk: 40
Registrován: 10 zář. 2006, 18:33
Bydliště: České Budějovice

Příspěvekod BATRACHOS » 04 zář. 2007, 12:12

Já bych se tak neradoval.

Očekávám budoucí argumentaci v tom smyslu, že se jedná o

a) skladový
b) eu identifikační celní
c) zdravotnicko-statistický

proužek s neviditelnými údaji. A očekávám nenápadné zvětšování, až postihne 99 % plochy toho labelu, to celé z "technických" důvodů.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod Gagarin » 04 zář. 2007, 20:11

Až bude muset být na každé cigaretě taky malé partíčko a na dýmce dobře viditelná cedulka (k vyzvednutí na obecním úřadě za manipulační poplatek asi 200Kč), tak se teprv budem divit. Samotného by mě zajímalo, jak daleko toto dojde. Stejně to nikoho neodradí.
Uživatelský avatar
Gagarin
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 33
Věk: 34
Registrován: 01 zář. 2007, 20:20

PředchozíDalší

Zpět na Tabák

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 návštevníků