Switch to full style
Dýmkový tabák - směsi, výrobci, náš trh... dále pěstování a výroba.
Odeslat odpověď

Re: Parte nalepky na tabacich

13 črc. 2020, 15:21

Ten první odkaz na ruské fórum mi taky tu stránku otevře, ale po kliknutí na soubor (file) se mi jen otevře chybová hláška na Oblako.ru
Ty dva další odkazy na Google drive mi nefungují vůbec.

Re: Parte nalepky na tabacich

13 črc. 2020, 15:28

Aha, tak to jsi byl nepochopen - měl jsem dojem, že ti nejde otevřít ten basův link :think:

Re: Parte nalepky na tabacich

22 črc. 2020, 20:31

Syky píše:Mám dva plechy Peterson a na jednom to šlo sloupnout (SH plech z reichu) a na druhém je to součástí (CC z čech) takže jediné řešení je sloupnout etiketu a nalepit novou.


Ještě je řešením vytisknout a nalepit jinou parte nálepku. Někdy to může být i docela zábavné, zkusím pro tebe něco vymyslet ....

Jo, třeba:

VAROVÁNÍ MINISTERSTVA ZEMĚDĚLSTVÍ:
V tomto produktu hrozí výskyt Červotoče tabákového (Lasioderma serricorne F.), který patří mezi druhy hmyzu chráněného Společností pro léčbu závislosti na tabáku (SLZT). V případě výskytu jej proto opatrně přeneste do jiné archivní piksly a nevystavujte nešetrným teplotám (platí i pro larvy).

Re: Parte nalepky na tabacich

24 črc. 2020, 12:57

Celkem entomologické parte. Teď ho jen vtěsnat na samolepku.
Já tedy spíš upřednostňuji originální etikety bez parte. Vypadají podstatně lépe.

Re: Parte nalepky na tabacich

18 srp. 2020, 18:31

:mryellow: No, teď jsem sloupnul parte z Dunhill Early Morning Pipe s pomocí fénu. Sehnal jsem ho v zapadlé trafice ve Šternberku tuto sobotu. Kus nálepky jsem ale oderval. Je tam jen prázdná plocha, když to porovnání s tím původním kouhoutkem a Sluníčkem, tak je to fakt síla.

image_id: 28148

Průser je, že ty originální etikety v hires nikde nenacházím. :think:

Re: Parte nalepky na tabacich

16 zář. 2020, 13:36

Dobré odpoledne,
chtěl jsem se s Vámi podělit o svůj systém na nálepky-etikety a trochu tak třeba zlepšit poetično Vašeho domácího uložení tabáku.

Tabák uchovávám v zavařovačkách amerického střihu značky Kilner.
Na malou i velkou sklenici u nich pasuje stejné víčko a na něj nálepka tohoto druhu:
http://eshop.nsd.cz/samolepici-archy-a4 ... 50-mm.html

Přesně na tyto kulaté nálepky a na jejich pozici na stránce, mi kolega vytvořil mustr, do kterého postupně upravujeme další a další etikety. Zatím jich máme zhruba čtyřicet, další budou následovat a odkaz níže, kde najdete PDF k tisku, budu aktualizovat:
https://drive.google.com/file/d/14KFxsf ... sp=sharing

Stačí si tedy objednat konkrétní samolepící archy, stáhnout PDF a už jen vesele tisknout.
Užívejte!
:puffy:

Re: Parte nalepky na tabacich

16 zář. 2020, 18:53

Obrázek

Re: Parte nalepky na tabacich

16 zář. 2020, 20:42

Super prácička, vďaka.

Re: Parte nalepky na tabacich

17 zář. 2020, 05:46

Pašák, altruismus v praxi!

Re: Parte nalepky na tabacich

17 zář. 2020, 08:47

Klobouk dolů, já to se svou červenou Amphorou sice moc nevyužiju, ale pro ostatní je to super.

Re: Parte nalepky na tabacich

17 zář. 2020, 19:57

MBO píše:... já to se svou červenou Amphorou sice moc nevyužiju ...


Obrázek

Re: Parte nalepky na tabacich

22 pro. 2020, 00:30

Kuci, prosím vás, neměl by někdo krásně naskenovaného starého ORLIK GOLDEN SLICED? :think:
Zkusil jsem z tobolky vystřihnout teho frajera s kudrlinkama a nalepil ho na skleničku. Ale nějak to není vono. Předem díky. :ok:

Re: Parte nalepky na tabacich

22 pro. 2020, 08:06

Hardslimere, zkoušel ses podívat na cellarlabels.com? Většinu etiket na skleničky mám odtamtud, Orlíka nevyjímaje.

Re: Parte nalepky na tabacich

22 pro. 2020, 12:32

Super, děkuji. :ok:
Stránku jsem sice už jednou projížděl, ale nechtěl jsem se registrovat. Ten Orlik GS v jpeg je v slušné kvalitě.
Tož ještě raz, díky. :wink:
Odeslat odpověď