Hotely pro kuřáky a nekuřáky *

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Re: Hotely pro kuřáky a nekuřáky *

Příspěvekod BATRACHOS » 01 bře. 2011, 16:16

Schimmrovka píše:Je to bohužel smůla,ale i já ,jako milovník dýmky, sama ve svém pensionku,taky chodím do přírody :plaster:(u mne se nekouří už bezmála 10let). Současný trend je nekouřit a hotely a ostatní co poskytujou ubytování se snaží vyjít vstříc,jak předpisům EU,tak nárokům klientů.
Taky už si nemohu dát dýmku u piva v našem oblíbeném hotýlku,kam chodíme na pivo :naughty: Jsme prostě dinosauři na vyhynutí :smoke4:


Proč tam nemáš společenskou místnost pro kuřáky?
Řekněme třeba herna s kulečníkem a šipkami se celkem nabízí.
Nebo halt ta strohá kuřárna, pár křesílek, stolky, šachy a čtení.
To bych být Tebou tedy rozhodně nelenil ... když bych tam chodil kouřit sám!!!
Navíc, pokud je to penzion, tak můžeš dát odsavač do nákladů, když už se bavíme o tom odéru.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Hotely pro kuřáky a nekuřáky *

Příspěvekod Schimmrovka » 03 bře. 2011, 00:10

Se ti to řekne odsávání-už si skusil něco ve starej kamenej chalupě prorážet :?: Já jo :naughty: A hlavně máš na svej chalupě něco podobného,jako ochranáře a památkáře za zadkem-pak něco buduj :evil: Ke mě jezdí hosté z ostravska a jsou nadšení :clamp: Tak po pravdě :think: Radši budu kouřit venku než přijít o klientelu :naughty: Nemám to tu tak velký ,abych si mohla vyskakovat :think: Na SZ ti pošlu odkaz na mojí stránku,tak se jukni jak jsem kapacitně.
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Hotely pro kuřáky a nekuřáky *

Příspěvekod bigdragon » 03 bře. 2011, 06:30

no aspoň, že se může kouřit na terase u grilování :smoke5:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Re: Hotely pro kuřáky a nekuřáky *

Příspěvekod Copatej » 03 bře. 2011, 07:44

Schimmrovka píše:Na SZ ti pošlu odkaz na mojí stránku,tak se jukni jak jsem kapacitně.


Tak si zadej odkaz na své stránky do svého profilu (kontakty) a budeme se případně moc podívat taky...tedy pokud se nesmí dívat jen žabák :lol:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Hotely pro kuřáky a nekuřáky *

Příspěvekod Jakub » 03 bře. 2011, 09:34

copajda :ok:
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Re: Hotely pro kuřáky a nekuřáky *

Příspěvekod Schimmrovka » 04 bře. 2011, 23:09

Copatej píše:
Tak si zadej odkaz na své stránky do svého profilu (kontakty) a budeme se případně moc podívat taky...tedy pokud se nesmí dívat jen žabák :lol:

Poslušně hlásím ,je to tam :P A dívejte se :joy: , jak to u mě vypadá :wink:
Jinak mám ještě sud kulatý(ten tam vyfocen není) a ten se chystám přebudovat z chatičky na letní kuřárnu :ok: -ono je tu přece jenom občas deštivo :wink:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Hotely pro kuřáky a nekuřáky *

Příspěvekod Old Bob » 04 bře. 2011, 23:27

Krásňoučký to tam máte :ok: ještě by to chtělo v sezóně "aktualizované houbařské zpravodajství" a máte trvale narváno :smoke5: nemít to tak daleko určitě bych část léta u vás relaxoval.
Uživatelský avatar
Old Bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2234
Věk: 12
Registrován: 10 kvě. 2008, 08:23

Re: Hotely pro kuřáky a nekuřáky *

Příspěvekod Copatej » 05 bře. 2011, 08:38

Schimmrovka píše:Poslušně hlásím ,je to tam :P A dívejte se :joy: , jak to u mě vypadá :wink:


:clamp: No vidíš, že už taky vidíme i my, nejen žabák...máte to opravdu moc útulné :ok: :ok:
...jen jsem si všiml a pozorný kolega jistě také, že na předposlední fotce chybí někomu zbytek těla :) nohy a bačkory by tam byly :think: :D
...nebo že by to byl sám koudy??? :twisted: :palm: :plaster: :plaster:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Hotely pro kuřáky a nekuřáky *

Příspěvekod Schimmrovka » 05 bře. 2011, 20:53

Copatej píše:
:clamp: No vidíš, že už taky vidíme i my, nejen žabák...máte to opravdu moc útulné :ok: :ok:
...jen jsem si všiml a pozorný kolega jistě také, že na předposlední fotce chybí někomu zbytek těla :) nohy a bačkory by tam byly :think: :D
...nebo že by to byl sám koudy??? :twisted: :palm: :plaster: :plaster:

Teda :mrgreen: budu ti říkat Sokolí oko :mrgreen: toho jsem si všimla taky-to je kousek mého muže :twisted: on totiž si myslel,že tam nebude vidět :lol: Jinak se ještě můžete mrknout na fotky co mám na mojí cestovce-ale abych zase nedělala reklamu :naughty: -tam je snímků víc.Tak dám ještě odkaz na můj profil,jestli teda můžu :?: Je tam i houpačka co jsem srubla z kulatiny-až po Kirilovi-před ním jsem měla na zahradě jen jednoduchou dvouhoupačku (nosnost houpaček je otestována dvěma velmi napapanejma motorkářema :twisted: )a taky se chystám na menší atrakci pro hosty-malé přenosné grilly,aby si mohli ugrillovat všude ,kde jen budou chtít :clamp: Jinak aktuální stav co se týče houbaření(počasí)-ráda budu poskytovat informace :ok: A najednu stranu ,mimo sezonu by i bylo možné si u nás i podýmat-to totiž nesmrdí tolik jako cigerety(hlavně ty co si nakupovali naši hosti u vietnamců :evil: )
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Hotely pro kuřáky a nekuřáky *

Příspěvekod BATRACHOS » 21 bře. 2011, 17:38

Vypadá to tam krásně a ten sud je určitě řešení.

Jen ty přeškrtnuté cigarety na každé fotce jak pěst na oko ...

... nic ve zlém, mně to přijde jak na nějaké mláděžnické ubytovně, kde na každé druhé cihle je přitlučený návštěvní řád a sankce v podobě španělské boty nebo hladomorny.

Prostě v tom útulném prostřední ty cedule působí, že si rázem připadám, jak v Charkově na nádraží. :smoke1:
(Bez ohledu na to, že rozhodně nebudu kouřit v pokoji, kde pak budu spát.)

Nic mi v Anglii tak nepokazilo dojem z věčně zelených trávníků v parcích, jako všudypřítomné velké cedule zakazující vstup psům (nemám moc rád psy a vůbec mi nevadí, že tam nesmějí - vadí mi ty cedule, a to mnohem víc, než ti psi).
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Hotely pro kuřáky a nekuřáky *

Příspěvekod Schimmrovka » 21 bře. 2011, 22:13

BATRACHOS píše:Vypadá to tam krásně a ten sud je určitě řešení.

Jen ty přeškrtnuté cigarety na každé fotce jak pěst na oko ...

... nic ve zlém, mně to přijde jak na nějaké mláděžnické ubytovně, kde na každé druhé cihle je přitlučený návštěvní řád a sankce v podobě španělské boty nebo hladomorny.

Prostě v tom útulném prostřední ty cedule působí, že si rázem připadám, jak v Charkově na nádraží. :smoke1:
(Bez ohledu na to, že rozhodně nebudu kouřit v pokoji, kde pak budu spát.)

Nic mi v Anglii tak nepokazilo dojem z věčně zelených trávníků v parcích, jako všudypřítomné velké cedule zakazující vstup psům (nemám moc rád psy a vůbec mi nevadí, že tam nesmějí - vadí mi ty cedule, a to mnohem víc, než ti psi).

Bohužel ty cedule jsem tam byla nucená dát proto ,že se stalo, že mi někteří hosté cigeretama propálili -od záclon počínaje a povlečením konče - na co přišli, a to nemluvím o tom,že mi sem většinou jezdí rodiny s astmatickejma dětma a těm se moc nelíbí to,aby to jejich děti čuchaly.Něco jiného je to třeba mimo sezo´nu,kdy je možnost to dostatečně vyvětrat.Než o sezoně,kdy ráno hosté odjedou a za 2hodiny jsou tu další hosté.Ty cedule jsou tam jen opravdu pro nepřispůsobyvě-nechápavé hosty-vše je to jen o komunikaci. :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Hotely pro kuřáky a nekuřáky *

Příspěvekod Old Bob » 21 bře. 2011, 22:26

Schimmrovka píše:Bohužel ty cedule jsem tam byla nucená dát proto ,že se stalo, že mi někteří hosté cigeretama propálili -od záclon počínaje a povlečením konče - na co přišli,

Podle nařízení EU se budou od podzimu vyrábět samozhášecí cigarety, tři proužky na cigaretě mají zaručit, že člověk neuhoří v posteli :palm:
Uživatelský avatar
Old Bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2234
Věk: 12
Registrován: 10 kvě. 2008, 08:23

Re: Hotely pro kuřáky a nekuřáky *

Příspěvekod Schimmrovka » 21 bře. 2011, 22:57

Old Bob píše:Podle nařízení EU se budou od podzimu vyrábět samozhášecí cigarety, tři proužky na cigaretě mají zaručit, že člověk neuhoří v posteli :palm:

No to by mi ještě scházelo,aby mi čapla střecha nad hlavou :shock: :? To by jsme byli asi první bezdomáči na Šumavě :mryellow: A nebo strašidla na mojí zřícenině :mrgreen: ale trochu optimismu-Pension Pod Mostem(tekoucí voda,čerstvý vzduch)-to zní taky dobře :twisted: :mrgreen: :ok:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

Re: Hotely pro kuřáky a nekuřáky *

Příspěvekod BATRACHOS » 22 bře. 2011, 00:41

Schimmrovka píše:Bohužel ty cedule jsem tam byla nucená dát proto ,že se stalo, že mi někteří hosté cigeretama propálili -od záclon počínaje a povlečením konče - na co přišli, a to nemluvím o tom,že mi sem většinou jezdí rodiny s astmatickejma dětma a těm se moc nelíbí to,aby to jejich děti čuchaly.Něco jiného je to třeba mimo sezo´nu,kdy je možnost to dostatečně vyvětrat.Než o sezoně,kdy ráno hosté odjedou a za 2hodiny jsou tu další hosté.Ty cedule jsou tam jen opravdu pro nepřispůsobyvě-nechápavé hosty-vše je to jen o komunikaci. :ok:


:palm:

Hluboká omluva, evidentně obcuješ s cházkou jiného ražení, než jsem nucen já.
Pak ten Charkov přesně odpovídá.
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: Hotely pro kuřáky a nekuřáky *

Příspěvekod Schimmrovka » 22 bře. 2011, 02:40

BATRACHOS píše:
:palm:

Hluboká omluva, evidentně obcuješ s cházkou jiného ražení, než jsem nucen já.
Pak ten Charkov přesně odpovídá.

To je vpohodě ,neřeš to,jsem zvyklá na horší názory,když děláš s lidma ,tak se musíš naučit vyjít s každým :ok:To bych jinak umřela hlady :wink: A to moc nejím :mrgreen:
Uživatelský avatar
Schimmrovka
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 906
Věk: 50
Registrován: 17 led. 2011, 23:12
Bydliště: Pernek na Šumavě

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


cron