Seznam internetových obchodů*

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Re: Seznam internetových obchodů*

Příspěvekod 8bambam » 28 úno. 2013, 11:25

Jo já mám VISA Classic a platit s ní můžu.Jedině jestli nebyl problém v tom,že karta je cca týden stará a byla to první transakce na ní.....Jinak děkuju za informace,uvidím jak to dopadne.K tomu danpipe-myslím že to vozí DHL,-oni také posílají předem avízo,že přepravují zásilku k vám?
Uživatelský avatar
8bambam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 427
Věk: 49
Registrován: 20 črc. 2008, 16:20
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Seznam internetových obchodů*

Příspěvekod Sobpeta » 28 úno. 2013, 12:26

A máš na kartě nastavený limit pro internetové platby? Musel jsem si to totiž donastavovat dodatečně, proto mě napadá, jestli není problém právě v tom... :think:

JInak co si pamatuji ohledně doručení...tak Dan pipe, vozí DHL - volali, HACICO normálně doručila Česká pošta a pipe-shop.net používá DPD - u nich jsem si raději vždycky domlouval osobně s řidičem čas doručení, jelikož nevolalí, neupozorňují a vždycky přijedou, když jsem v práci. Naštěstí mám sousedy v důchodu a balík je zaplacen předem, tak pokud to opravdu nevychází a nechci čekat do druhého dne domlouvám uložení balíku u nich. Zatím mi nikdy žádnej tabák nevykouřili... :lol:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Seznam internetových obchodů*

Příspěvekod 8bambam » 28 úno. 2013, 12:40

:arrow: Sobpeta
mám limit 5000 ,- ,to by mělo v pohodě stačit.utratil jsem tam v přepočtu ani ne polovinu.
Uživatelský avatar
8bambam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 427
Věk: 49
Registrován: 20 črc. 2008, 16:20
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Seznam internetových obchodů*

Příspěvekod Vorža » 28 úno. 2013, 13:35

Možná, že to platí u VISA. Já mám MasterCard a musel jsem si vystavit novou embasovanou.
Uživatelský avatar
Vorža
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1037
Věk: 69
Registrován: 10 říj. 2011, 14:22
Bydliště: Praha 4

Re: Seznam internetových obchodů*

Příspěvekod peťák » 28 úno. 2013, 20:36

:ot: Tak jsem trochu, po tom co napsal bambam, dneska odpoledne vyměk a poslal, za vydatné pomoci strejdy Googla, Janzenovi do Německa dotaz, kde se jako nachází můj balík, že pořád nedorazil a odeslal. No a světe div se, před půl hodinou :!: zvoní, prosím pěkně Česká pošta :shock: , že mi veze balík. Tak jsem zase smolil omluvu :palm: Si bude myslet, že to mám pod těma taškama pěkně hnutý :mryellow: . Jen pro zajímavost, balík byl podán na poště v Chebu :shock: Jsou to teda někdy věci :think:

Ještě jednou sorry za OT
Uživatelský avatar
peťák
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2030
Věk: 50
Registrován: 05 úno. 2011, 19:18
Bydliště: Mokropsy

Re: Seznam internetových obchodů*

Příspěvekod jcp » 02 bře. 2013, 10:33

Jo, to je při zásilkách z vepřova normálka .. pokud to není expres, tak když to tam podají DHL tak ti to na předávací poště v Chebu předají České poště a ta to tady přepravuje dál. Pokud máš od prodejce Senndungsnummer für DHL, tak na stránkách ČP zjistíš i číslo pod kterým to převzali a kde se u nás momentálně pohybuje
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: Seznam internetových obchodů*

Příspěvekod 8bambam » 02 bře. 2013, 14:51

Včera večer jsem zkusil další objednávku ,tentokrát na mysmokingshop.co.uk. A dneska ráno už mi jistý Simon psal že zboží je odesláno a bude mi brzy doručeno. :smoke5: Tak v čem je problém u těch Němců nevím.Ale je fakt,že to byl vždycky divnej pronárod. :twisted:
Uživatelský avatar
8bambam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 427
Věk: 49
Registrován: 20 črc. 2008, 16:20
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Seznam internetových obchodů*

Příspěvekod Vorža » 03 kvě. 2013, 08:27

Já už leta letoucí kupuji u Dan Pipe a vždy to bylo a je bez problémů. Zásilku mám doma za 3 - 4 dny, dopravné cca. 9 €.
Uživatelský avatar
Vorža
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1037
Věk: 69
Registrován: 10 říj. 2011, 14:22
Bydliště: Praha 4

Re: Seznam internetových obchodů*

Příspěvekod peťák » 03 kvě. 2013, 10:01

Já jsem si oblíbil http://www.Pipe-shop.net a zatím také bez problémů. Nevím teda co je k tomu vedlo, ale teďka už to neposílá DPD, ale DHL+Česká pošta a zdražili :evil: tím pádem poštovné z 8,20€ na 9,85€.
Uživatelský avatar
peťák
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2030
Věk: 50
Registrován: 05 úno. 2011, 19:18
Bydliště: Mokropsy

Re: Seznam internetových obchodů*

Příspěvekod Sobpeta » 03 kvě. 2013, 10:54

peťák píše:Já jsem si oblíbil http://www.Pipe-shop.net a zatím také bez problémů. Nevím teda co je k tomu vedlo, ale teďka už to neposílá DPD, ale DHL+Česká pošta a zdražili :evil: tím pádem poštovné z 8,20€ na 9,85€.


Za to zvýšení poštovného mi ta změna dodavatele opravdu stojí. DPD je katastrofická společnost. Nezavolají, nic nedomluví a pak otravují a děsně se diví, proč v 6 hodin večer nejste doma, když oni se uráčili přijet. Jediná možnost je v předpokládaný den doručení sám volat na centrálu, na vlastní náklady domlouvat čas dodání (a to je + - 4 hodiny) s řidičem mnohdy značně nevrlým a neochotným... :twisted:
Kdybych neměl sousedy důchodce, kteří většinou sedí doma tak by mi nedoručili asi nic... :roll:

Poštu i přes její negativa upřednostňuji, nakonec vždycky tam ten balíček můžou nechat a dojdu si pro něj, jak se to hodí mě.
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Seznam internetových obchodů*

Příspěvekod peťák » 03 kvě. 2013, 11:04

Hm, tak asi máš pravdu. Já to teda neřešil, protože mám právě také velmi ochotnou sousedku, která mi balíček vždy převzala. Ale jinak šofér z DPD byl v poho.
Uživatelský avatar
peťák
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2030
Věk: 50
Registrován: 05 úno. 2011, 19:18
Bydliště: Mokropsy

Re: Seznam internetových obchodů*

Příspěvekod Jack.Grave » 03 kvě. 2013, 11:15

Ad DPD bohužel musím potvrdit to co píše Sobpeta, tak též mám katastrofickou zkušenost. Když jsem bydlel na staré adrese tak jsem byl donucen po mnoha telefonátech stopovat dodávku DPD na ulici před domem abych z řidiče vymámil svojí zásilku. Ještě pekelnější služby poskytuje GLS Parcel service (partner Royal Mail) ti ani nedají vědět že zásilku převzali a provedli pokus o doručení. Měl jsem objednanou dýmku z UK a poněkolika dnech od očekávaného doručení a několika návštěvách pošty (kde jsem byl na chudinky pošťačky víc než dost nepříjemnej), jsem vyzjistil to že můj balíček u je u mě v baráku v krámě se zahradnickym nářadím už asi 14 dní. Kde mi majitel obchodu řekl: No přibehl sem kurýr a nechal mi tu balíček, prý o tom víte a že se stavíte. Za mne osobně pošta vítězí i se všema frontama jinými nedostatky. Jack
Uživatelský avatar
Jack.Grave
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 42
Registrován: 24 kvě. 2006, 11:57
Bydliště: Praha

Re: Seznam internetových obchodů*

Příspěvekod 8bambam » 07 kvě. 2013, 08:04

Tak já mám zatím s DPD a GLS Parcel service dobrou zkušenost.Obojí doručili včas a našli mě i když bydlím už v skoro zakopané díře kousek za městem.Pošta mě ale poslední dobou štve,tedy naposledy s loňskou klubovkou na kterou jsem čekal týden,pak jsem se šel zeptat na poštu a balíček už tam dávno ležel,Přesto že jsem poštovského panáčka hlídal každý den,řekli mi že jsem nebyl zastižen doma. :pray: :ot:
Uživatelský avatar
8bambam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 427
Věk: 49
Registrován: 20 črc. 2008, 16:20
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Seznam internetových obchodů*

Příspěvekod Ricsie » 17 zář. 2013, 12:02

Najlepsi obchod je podla mna:
http://www.tabakversand.de/

Velmi dobre ceny, postovne 10€ a obrovsky sortiment, tiez su ja rychli, cudujem sa ze ich tu este nikto nespomenul
Uživatelský avatar
Ricsie
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 zář. 2013, 11:57
Bydliště: Bratislava

Re: Seznam internetových obchodů*

Příspěvekod TOMSTAR » 29 říj. 2013, 20:31

Polsko:
http://www.fajkowo.pl/
Pěkný výběr i ceny
Uživatelský avatar
TOMSTAR
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 110
Věk: 57
Registrován: 26 bře. 2012, 09:47
Bydliště: Ostrava - Dubina

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google[Bot] a 12 návštevníků


cron