25 bře. 2008, 10:01
Nevill píše:Michale, co je to prosím Stanwell Mostex? Zvláštní série na zakázku?
25 bře. 2008, 10:34
klasik51 píše:novinky u Michala = vražedná kombinace,vybral jsem si 11dýmek
25 bře. 2008, 17:51
25 bře. 2008, 21:15
25 bře. 2008, 21:38
26 bře. 2008, 00:58
...Petersonov vlašsko-orieškový spigot biliardík zasvätený výhradne Erinmore fláčiku je môj sen už minimálne pol roku...diamondking píše:Toto je nádhera
26 bře. 2008, 10:17
26 bře. 2008, 10:38
26 bře. 2008, 11:04
26 bře. 2008, 11:11
26 bře. 2008, 22:16
26 bře. 2008, 22:26
ypres.bass píše:chlapi, tohle mi neříkejte - já jsem teď v mínusu, obchody nejdou, a na poště mám nevyzvednuté 2 dýmky
26 bře. 2008, 22:38
Bendis píše:taky bych nakupoval ale, to bych potřeboval aspoň hypoteku, ale nevim zda to patří do tohota fora, libí se mi vložkovky Paronelli, máte nějaký zkušenosti? jsem začátečník
26 bře. 2008, 23:37