Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: paronelli

26 bře. 2008, 23:57

Bendis píše:pěnovka normál je nad moje momentální možnost :(


Normál pěnovku jsem onehdá vydražil na eBayi, novou, nekouřenou, zcela v pořádku. I s poštovným z Ameriky mne vyšla na necelých osm stovek.

Re: paronelli

27 bře. 2008, 07:43

Bendis píše:hmm tak uvidíme, sice jsem si před chvíl domluvil nakupy na neděli, ale něco vyšetřit by se mohlo, ke mě se vložkovka hodí, dost střídam tabáky a hledam co mi chutná, a ještě si nemohu dovolit co dýmka to tabák, a pěnovka normál je nad moje momentální možnost :(

Ta Paronelli vložkovka mě vyšla na 15dolarů i s poštovným . Měl jsem štěstí . Bylo to na Italském E-bay .

Re: paronelli

27 bře. 2008, 08:25

Bendis píše:hmm tak uvidíme, sice jsem si před chvíl domluvil nakupy na neděli, ale něco vyšetřit by se mohlo, ke mě se vložkovka hodí, dost střídam tabáky a hledam co mi chutná, a ještě si nemohu dovolit co dýmka to tabák, a pěnovka normál je nad moje momentální možnost :(


Mrkni na http://www.meerschaum.com/

Mám od nich dvě, dodávka bez problémů.

pěnovka

27 bře. 2008, 10:21

na to sem koukal, vybral bych si,ceny krása, ale nějak nemam s takovým obchodováním zkušenosti, bohužel jsem se napálil i od velice solidní firmy v čr, takže mě to asi poznamenalo :)

27 bře. 2008, 18:01

Proč mi vůbec nenaskočí e-trafika.sk :idea:

už to vim :oops: sem na to přišel,já hňup :oops:

27 bře. 2008, 20:25

:arrow: BENDIS

...nemusíš se bát já mám od nich taky 2 kousky, bezproblémový obchod a dýmečky jedna báseň za ty ceny při dnešním kurzu USD, před týdnem jsem znovu objednával 2 kousky. Neváhej ,vyber a objednej. :lol:

pěnovky

27 bře. 2008, 21:05

ještě to promyslím, také musím porozumět tomu co píšou, ve škole do mě rvali němčinu, tak angličtinu davam tak na pul :( ale mě vložkovky lákali, kvuli tomu že asi nejsou tak křehký a vyžadují méně péče.

Re: Etrafika.cz

02 srp. 2008, 00:45

Malý dotaz bude někdy v ČR dostupný SG Best Brown Flake? Díky.

Re: Etrafika.cz

15 úno. 2009, 18:04

Jen kdyby náhodou, pokud by někdo objednával z etrafiky a byl ochoten mi k tomu přihodit tak tři ty keramické zvlhčovací piškoty, byl bych mu neskonale zavázán vděčností na věky věků :wink:

Re: Etrafika.cz

15 úno. 2009, 18:59

tifik píše:Jen kdyby náhodou, pokud by někdo objednával z etrafiky a byl ochoten mi k tomu přihodit tak tři ty keramické zvlhčovací piškoty, byl bych mu neskonale zavázán vděčností na věky věků :wink:

právě jsem ti je přihodil do své objednávky

Dodatek: vděčnost neočekávam :mrgreen:
Naposledy upravil Hades dne 15 úno. 2009, 21:59, celkově upraveno 1

Re: Etrafika.cz

15 úno. 2009, 20:13

tifik píše:Jen kdyby náhodou, pokud by někdo objednával z etrafiky a byl ochoten mi k tomu přihodit tak tři ty keramické zvlhčovací piškoty, byl bych mu neskonale zavázán vděčností na věky věků :wink:


Úlomky z tehly ti spravia presne tú istú službu.

Re: Etrafika.cz

15 úno. 2009, 20:32

tifik píše:Jen kdyby náhodou, pokud by někdo objednával z etrafiky a byl ochoten mi k tomu přihodit tak tři ty keramické zvlhčovací piškoty, byl bych mu neskonale zavázán vděčností na věky věků :wink:


Cifro píše:Úlomky z tehly ti spravia presne tú istú službu.

máš pravdu, Cifro, ale já mám také dva kousky toho piškotu. Jaksi vypadá lépe, když otevřeš někde ve společnosti krabičku s tím piškotem (když ho zapomeneš vyndat, přídadně udržet vlhkost), než s kusem cihly. BTW ty kusy cihel používám také a plní službu stejnou, ne-li větší (větší kus ==> více vlhkosti ==> déle vydrží :mrgreen: )

Re: Etrafika.cz

15 úno. 2009, 21:33

Aj ja mám tie piškoty. Tri + plný pohár tisíckrát vyvarených úlomkov. :ok:

Re: Etrafika.cz

19 úno. 2009, 18:59

trochu :ot:
:arrow: tifik, piškoty s obavami svěřeny největší "české černé díře". Tak doufám, že dorazí

Re: Etrafika.cz

19 úno. 2009, 19:01

Hades_ píše:trochu :ot:
:arrow: tifik, piškoty s obavami svěřeny největší "české černé díře". Tak doufám, že dorazí


Dík moc, jsem na ně dost zvědavej . Z velkou pravděpodobností hraničící s jistotou bych se rád za váma podíval toho 2.3. :wink:
Odeslat odpověď