Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: Etrafika.cz

24 dub. 2018, 18:55

Lovec píše:díky.


Uz je na eshopu

Re: Etrafika.cz

24 dub. 2018, 19:16

Budou ještě gumové chrániče na náústky? Chtěl jsem objednat i s tabákem, ale už nebyly k mání.

Re: Etrafika.cz

04 kvě. 2020, 22:38

Chtěl bych se optat jak to vypadá s GH bob's ch flakem bude nebo nebude?
Netrpělivě ho očekávám... :puffy:

Re: Etrafika.cz

04 kvě. 2020, 22:40

Je objednano spousta chybejiciho tabaku, ale dodaci lhuty jsou hrozne. Ted meli zavrenou tovarnu.

Re: Etrafika.cz

07 kvě. 2020, 21:15

Díky za odpověď. :puffy:
No, nezbývá nic než čekat. :smoke4:

Re: Etrafika.cz

11 kvě. 2020, 09:04

A nebude náhodou časem modrej Stanwell ( se švestkovou příchutí ) ? Nenašel jsem za něj náhradu co se přestal dovážet.

Re: Etrafika.cz

11 kvě. 2020, 09:42

Stanwell dovazi Danczek a tam to neumim zaridit

Re: Etrafika.cz

27 kvě. 2020, 19:04

Pane Hubaczi, ta dvě ochotná sluníčka z Vaší odběrové kanceláře nahoře mi vždycky zpříjemní den. Ochotně běhají nahoru dolů při mých “přiobjednávkách”, umí zasvěceně poradit, vědí, co prodávají. Je to běs, ale dnes už je to bohužel docela rarita.

Minulou neděli jsem po “Tabácích” urgentně sháněl ZIPPO dýmkařský zapalovač. Tři paní na mne hleděly, jako bych po nich chtěl Protonový urychlovač částic, aniž se podívaly, tak “neměly”. Čtvrtá se se mnou pustila do debaty na téma “to je přece hloupost, a kde má jako ta díra bejt?” (a opravdu začala vytahovat ze stojánku ty zippáky a dívat se DOSPOD, zda tam nemají tu díru). U páté jsem zapalovač objevil a ukázal ve vitríně a prodavačka mi podala červené Heets a začala mi nabízet kartu zákazníka (Geco). Když jsem jí opětovně ukázal ten Zippák, tak mi řekla: “To ale stojí 950 korun!” a vyčkávala...

Takže děkuji, doporučuji vás všem, držte se! A poděkujte, prosím, všem lidem kolem sebe (i tomu pánovi, který mi vždy chodí po zazvonění otevřít a vždy se u toho usmívá).

Re: Etrafika.cz

27 kvě. 2020, 19:07

Vyridim manzelce:) dymkarske zippo jste sehnal?

Re: Etrafika.cz

27 kvě. 2020, 19:18

Sehnal, u Xikar se mi bohužel potvrdila moje zkušenost s plyňáky z mého cigaretového období :(
Většinou fungují do druhého naplňování a té potvoře se navíc ulomilo dusátko při otvírání pixly, kov jako z plastu...

Re: Etrafika.cz

27 kvě. 2020, 19:20

U nas je k mani nahradni dymkarska vlozka do zippa

Re: Etrafika.cz

27 kvě. 2020, 19:27

Tak to jsem zazdil :evil:
Přitom mám pár pár opravdu osobních Zippáků... A tu vložku jsem Googlil...

Re: Etrafika.cz

27 kvě. 2020, 19:28

Az budete u nas tak si o ni reknete manzelce.

Re: Etrafika.cz

27 kvě. 2020, 19:48

Děkuji, teď si asi vystačím s tou současnou, ale dobré vědět.
A aby to nebylo jen OT, doporučení všem vašim osobní odběratelům - ta vaše chodba v přízemí je už skoro muzeum. Doporučuji prohlídku, ale já tam mám vždycky takový blbý pocit, že budu v podezření, že bych tam chtěl něco uzmout (a ne, že ne :wink: ), tak to vždy raději jen tak proběhnu :roll:
(Jsem přitom sám o sobě v tomto směru neškodný, abych viděl něco zblízka ostře, musím sundat brýle, ale bez nich pak nevidím nad 2 metry a těžko by se mi prchalo.)

Re: Etrafika.cz

22 čer. 2021, 09:20

Dotaz bych měl. Jestlipak bude ještě k dostání Coniston a Bosun cut plug? Díky za reakci.
Odeslat odpověď