Spolek Česká dýmka

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Příspěvekod Scalex » 09 črc. 2007, 07:45

Pánové, vy tomu vůbec nerozumíte. Když jsme kdysi před lety měli obdobný spolek (jen se týkal konzumace obilných destilátů), také jsme ve stanovách měli spoustu nelogičností a nedomyšleností a to jen proto, aby byl důvod se pravidelně scházet a rokovat. Přeci jen "Jdu na schůzi spolku, budeme hlasovat o případné změně stanov" zní doma lépe než "Jdu si vylejt škebli vizourem".

Takže týden co týden jsme se scházeli, abychom upravili nějaký naprosto bezvýznamný bod stanov - například směr rotace míst u stolu, abychom se všichni postupně vystřídali na všech židlích - předseda si po třech kompletních rotacích stěžoval, že se mu motá hlava a že bychom měli rotovat zase obráceně (zdůrazňuji, že ono střídání židlí mělo týdenní periodu). Třikrát jsme se sešli, než jsme se shodli a odhlasovali to.
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Příspěvekod Alfik » 09 črc. 2007, 09:33

Scalex píše:Pánové, vy tomu vůbec nerozumíte. Když jsme kdysi před lety měli obdobný spolek (jen se týkal konzumace obilných destilátů), také jsme ve stanovách měli spoustu nelogičností a nedomyšleností a to jen proto, aby byl důvod se pravidelně scházet a rokovat. Přeci jen "Jdu na schůzi spolku, budeme hlasovat o případné změně stanov" zní doma lépe než "Jdu si vylejt škebli vizourem".

Takže týden co týden jsme se scházeli, abychom upravili nějaký naprosto bezvýznamný bod stanov - například směr rotace míst u stolu, abychom se všichni postupně vystřídali na všech židlích - předseda si po třech kompletních rotacích stěžoval, že se mu motá hlava a že bychom měli rotovat zase obráceně (zdůrazňuji, že ono střídání židlí mělo týdenní periodu). Třikrát jsme se sešli, než jsme se shodli a odhlasovali to.


:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod mihra » 09 črc. 2007, 09:42

Messine, klubová trička a klubové čepice nejsou stejnokroj?
Uživatelský avatar
mihra
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1810
Věk: 91
Registrován: 14 kvě. 2007, 10:59
Bydliště: Roudnice nad Labem

Příspěvekod JardaS » 09 črc. 2007, 10:08

Není co stále to stejné řešit . Když má někdo pocit , že chce mít něco vlastního , tak ať má . Nikdy jsem nikdy za nic takového nikoho neodsuzoval . Něco podobného udělal kdysi můj zaměstnanec a založil si vlastní firmu . Dnes ji již nemá a dělá úúplně něco jiného , ale kamarádi jsme pořád a to je hlavní .
Uživatelský avatar
JardaS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2902
Věk: 67
Registrován: 21 led. 2007, 21:34
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Milan Zabloudil » 11 črc. 2007, 18:21

Držím palce Vojto, mně osobně vyhovuje dymka.net, protože nemám čas a i sem se dostanu sporadicky (ale od půlky září zase začnu prudit). Každému ale vyhovuje něco jiného a myslím, že i komorní dýmkařský klub má své místo. V zimě si přijdu s vámi zakouřit :D
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod BATRACHOS » 13 črc. 2007, 00:14

Tak já bych řekl, že každá další hospoda, kde se lidé pravidelně scházejí s fajfkou kolem jednoho stolu, dělá Prahu ještě příjemnějším místem k životu.
Takže já bych to pokládal za jednoznačně skvělou možnost jít si společně zakouřit i jindy než v pondělí a jinde než na jedničce (což asi byl důvod založení). A v tomto ohledu pánům patří dík. Určitě bych to někdy uvítal.
Trička a čepičky jsou věcí náklonnosti pro kolorit, předpokládám, že to nebude povinost. Jen ty "limity těžby" ...

:smoke6:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod Rakis » 16 črc. 2007, 12:14

Vytváření vlastních dýmkařských klubů je mně sympatické. Mně se naskytla možnost býti předsedou dýmkařského klubu Royal & Ancient Gentlemen's Pipe Club. Pochopitelně jsem neodmítl.
Rakis
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 834
Registrován: 08 kvě. 2006, 19:49
Bydliště: Brno

Příspěvekod bigdragon » 16 črc. 2007, 12:28

Rakis píše:Vytváření vlastních dýmkařských klubů je mně sympatické. Mně se naskytla možnost býti předsedou dýmkařského klubu Royal & Ancient Gentlemen's Pipe Club. Pochopitelně jsem neodmítl.

nechceš si na to založit vlastní thread tady jsi dost OT :twisted: :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Breer » 16 črc. 2007, 13:02

:arrow: Rakis

kolko je clenov..ty, manzelka a pes? :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Příspěvekod isch » 16 črc. 2007, 21:16

Breer píše::arrow: Rakis

kolko je clenov..ty, manzelka a pes? :twisted: :twisted:

OT Sloboda zvierat zakazuje akukolvek fajciacu aktivitu psom. Posledny aktivny fajciaci pes bo Saryk a jeho 4 tankisti.
Uživatelský avatar
isch
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 944
Věk: 58
Registrován: 24 pro. 2006, 13:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Rakis » 17 črc. 2007, 17:04

bigdragon píše:
Rakis píše:Vytváření vlastních dýmkařských klubů je mně sympatické. Mně se naskytla možnost býti předsedou dýmkařského klubu Royal & Ancient Gentlemen's Pipe Club. Pochopitelně jsem neodmítl.

nechceš si na to založit vlastní thread tady jsi dost OT :twisted: :D


nechci, protože na Dýmka.net neexistuje žádný vlastní thread, který by měl člověk jen pro sebe. Jen by do něj lezlo spousta chytráků a žvanilů. :)
OT nejsem o nic víc než jiní, kteří v tomto threadu valí své praklamace. Já jsem tím jen chtěl vyjádřit Vojtěchovi podporu.
Rakis
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 834
Registrován: 08 kvě. 2006, 19:49
Bydliště: Brno

Příspěvekod Rakis » 17 črc. 2007, 17:14

Breer píše::arrow: Rakis

kolko je clenov..ty, manzelka a pes? :twisted: :twisted:


manželka by odporovala slovu v názvu Gentlemen's a pes mimo granulí po ostatním blije, takže taky nepřipadá v úvahu.
Rakis
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 834
Registrován: 08 kvě. 2006, 19:49
Bydliště: Brno

Příspěvekod bromden » 17 črc. 2007, 17:41

Rakis píše:Vytváření vlastních dýmkařských klubů je mně sympatické. Mně se naskytla možnost býti předsedou dýmkařského klubu Royal & Ancient Gentlemen's Pipe Club. Pochopitelně jsem neodmítl.


Ale nic si z toho nedělej. Svět je plnej smutnejch příběhů se špatnejma koncema... :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod bigdragon » 17 črc. 2007, 21:45

bromden píše:
Rakis píše:Vytváření vlastních dýmkařských klubů je mně sympatické. Mně se naskytla možnost býti předsedou dýmkařského klubu Royal & Ancient Gentlemen's Pipe Club. Pochopitelně jsem neodmítl.


Ale nic si z toho nedělej. Svět je plnej smutnejch příběhů se špatnejma koncema... :twisted: :twisted: :twisted:

co se na tohle dá říct :?: BINGO :D a nebo Touché :twisted:
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Předchozí

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků