Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: Škodlivost kouření dýmky?

25 bře. 2014, 12:15

Fénix píše:Kikoti
http://www.novinky.cz/zena/deti/330852- ... ureni.html

Jelikož oba mí rodiče byli silní kuřáci,dospěl jsem k závěru,že jsem zřejmě mutant! :mrgreen:

Re: Škodlivost kouření dýmky?

25 bře. 2014, 15:44

Jseš prostě ropák.

Re: Škodlivost kouření dýmky?

25 bře. 2014, 19:11

Jsem jím rád. :smoke1:

Re: Škodlivost kouření dýmky?

28 bře. 2014, 08:43

Nejedná se o kouření dýmky, jde o e-dýmku a vložím to sem, abych clousseau-ovi neplevelil poptávkové vlákno...

clousseau píše:Zatím jsem se nikde nesetkal se zákazem ekouření, dokonce chodím do jednoho dětskýho koutku, kde, zatímco si malá hraje, sedím u stolu, pracuju a v klidu si u toho bafám, kolem mě děti a maminky a absolutně žádná negativní reakce, ba právě naopak, pídí se po informacích a přemýšlí, jak to dostat k svému chlapovi ;-)


Člověče, věřím, že maminky ze zakouřených domácností by tohle řešení u svých partnerů uvítaly, nicméně musím říct, že kdybych uvažoval o umístění prcka v dětském koutku, tak fakt, že by tam na židli sedící ee-strejda e-čoudil, pro mne znamenal minimálně to, že se otočím a odejdu. Překvapuje mne, že Ti ještě nikdo nic neřekl. :think: Jak to vnímáte Vy?

Re: Škodlivost kouření dýmky?

28 bře. 2014, 09:18

Máš úplně pravdu. Já kdybych s prckem vyšel na ulici a okolo projížděl náklaďák nebo autobus, tak se otočím a odejdu. :think:

Re: Škodlivost kouření dýmky?

28 bře. 2014, 09:54

to OldaS: Mě by to přišlo jako "nepatřičné", zbytečné nebo jak to nazvat. Zkrátka nehodící se do toho prostředí. Tak jako kdybych si nalil do placatky od tuzemáku čaj a popíjel ho během jízdy autem jako řidič - nedělám nic špatného (vlastně je to i zdravé, to pití čaje), ale je to taková "provokace".
A to nemluvím o tom, kdyby dětským koutkem projížděl náklaďák nebo autobus :wink:

Re: Škodlivost kouření dýmky?

28 bře. 2014, 10:06

Fanýs: Už jsi zkoušel při pochůzkách toto?

image_id: 18390


S trochou šikovnosti lze do filtru implantovat kratší e-čibuk :twisted:

Nicméně svůj názor jsi vyjádřil, díky :ok: Co ostatní, přijde Vám vhodné e-kouřit v dětském koutku?
Edit: Kirmane, dík :ok:
Naposledy upravil OldaS dne 28 bře. 2014, 10:17, celkově upraveno 1

Re: Škodlivost kouření dýmky?

28 bře. 2014, 10:12

Myslím si, že e-výrobek je stále považován za tabákový výrobek a tudíž na něj platí stejné zákazy jako na cigaretu/dýmku apod.
Nesouhlasím, aby v dětském koutku někdo používal e-výrobek, protože je to relativně nová záležitost a iniformace o totální nezávadnosti nějak neberu.
Jel jsem jednou v metru vedle mě si sedl pán s e-cigaretou a dýmeček co vyfukoval mi byl vyloženě nepříjemný - štípal v nose. Tudíž jsem ho slušně požádal aby to vypnul. Můj názor je ten, že člověk tu hodinu až tři může bez nikotinu bez následků vydržet a být tolerantní k těm, kteří nekouří, nebo jsou tak malí, že tomu nerozumí.

Re: Škodlivost kouření dýmky?

28 bře. 2014, 10:23

E-dýmka v dětském útulku mi připadá stejně pitomá jako rodiče, kteří se s dětmi procházejí např. v Legerově ulici. :think:

OldaS píše:Fanýs: Už jsi zkoušel při pochůzkách toto?

Já to nepotřebuji, jsem zvyklý. Od dětství jsem bydlel kousek od Černokostelecké výpadovky.

Pro ty co nechápou ironii to řeknu polopatě. Dokud bude v Praze (o Ostravě ani nemluvím) takové ovzduší jaké je, tak je nesmysl starat se o takové detaily jako je navoněná pára.

Re: Škodlivost kouření dýmky?

28 bře. 2014, 10:58

image_id: 7464

Re: Škodlivost kouření dýmky?

28 bře. 2014, 11:10

Ten filtr tam je nadbytečný. Zamlada jsme říkali, že je takový smog, že ho musíme filtrovat přes tabák (ti movitější měli na cigaretě i filtr).

Re: Škodlivost kouření dýmky?

28 bře. 2014, 11:33

Fanýs píše:E-dýmka v dětském útulku mi připadá stejně pitomá jako rodiče, kteří se s dětmi procházejí např. v Legerově ulici. :think:

Pro ty co nechápou ironii to řeknu polopatě. Dokud bude v Praze (o Ostravě ani nemluvím) takové ovzduší jaké je, tak je nesmysl starat se o takové detaily jako je navoněná pára.


Pochopitelně :ok:

mihra - to jsou časy minulé :clamp: či budoucí :pray: ?

Re: Škodlivost kouření dýmky?

28 bře. 2014, 15:26

To je pro ty, co horují pro kouření s filtrem :think:

Re: Škodlivost kouření dýmky?

10 srp. 2014, 09:27

Tabák léčí i ebolu. :ok:

Škodlivost kouření dýmky?

10 srp. 2014, 10:51

Kudy kouří, tudy léčí!
Odeslat odpověď