Závislost ?!

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Příspěvekod ypres.bass » 04 zář. 2007, 22:20

o5 si na sebe jdu plést bitch (cti bič), já jsem rozhodně závislý hlavně na tom úkonu a jelikož se mi většinou nepodaří zapálit tak aby mi to kuřivo chutnalo, tak mou vinou zpachutěný tabák beru jako nutné zlo - ovšem když se mi to čas od času podaří dobře nacpat a zapálit, tak to nemá chybu...jen kdyby těch příležitostí k tréninku bylo víc...

a jinak se hodně ztotožňuju s tím co k tomu napsal Maks
Naposledy upravil ypres.bass dne 04 zář. 2007, 22:21, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Scalex » 04 zář. 2007, 22:21

BATRACHOS píše:To je dobré :lol: :P :lol:
Ten popis závislosti přesně sedí na to, jak jsem se cítil, když jsem se asi dvakrát v životě skutečně překouřil. Ale přesně do puntíku!


Ještě že jsem tento thread přečetl až do konce, protože přesně tohle jsem chtěl napsat. Když jsem si jednou dal na prudkém slunci dva plátky UF, tak mi bylo přesně takhle!
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Příspěvekod piter » 02 dub. 2008, 18:50

Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Nevill » 10 kvě. 2008, 15:24

Přemýšlím zrovna jak je to u mě se závislostí na tabáku a přijde mi, že v mém případě je to spíš záležitost psychická než fyzická. Byl jsem teď dva týdny na neschopence se zánětem průdušek a při tom kouřit nějak nešlo (zvlášť když jsem takových deset dní skoro nic necítil a měl jsem značně omezenou i chuť), ale že bych měl absťák a vyloženě jsem si musel zapálit alespoň doutníček, to se mi nějak nestalo. A to jinak kouřím často a rád, obvykle tak 1-2 dýmky za den, na srazech obvykle víc...ostatně však víte jak mám rád velké dýmky...

No, tak jsem si dal pauzu při které značně vzrostly mé pochyby o fyzické závislosti na tabáku jak o tom stále vykládá Králíková & spol. a zas můžu kouřit vesele dál... :puffy:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Mike Hill » 10 kvě. 2008, 15:32

Nevill píše:Přemýšlím zrovna jak je to u mě se závislostí na tabáku a přijde mi, že v mém případě je to spíš záležitost psychická než fyzická. Byl jsem teď dva týdny na neschopence se zánětem průdušek a při tom kouřit nějak nešlo (zvlášť když jsem takových deset dní skoro nic necítil a měl jsem značně omezenou i chuť), ale že bych měl absťák a vyloženě jsem si musel zapálit alespoň doutníček, to se mi nějak nestalo. A to jinak kouřím často a rád, obvykle tak 1-2 dýmky za den, na srazech obvykle víc...ostatně však víte jak mám rád velké dýmky...

No, tak jsem si dal pauzu při které značně vzrostly mé pochyby o fyzické závislosti na tabáku jak o tom stále vykládá Králíková & spol. a zas můžu kouřit vesele dál... :puffy:
Keď mám slinu, tak zblajznem aj päť kotlíkov v priebehu niekolkých hodín, ale boli aj obdobia, keď som si kôli pracovnej vyťaženosti nenašiel na fajku čas aj niekolko mesiacov a nepociťoval som ani najmenšie prejavy abstinenčných príznakov. Ale stýskalo sa mi teda hodne. :smoke3:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Nevill » 10 kvě. 2008, 17:11

Mike Hill píše:Keď mám slinu, tak zblajznem aj päť kotlíkov v priebehu niekolkých hodín, ale boli aj obdobia, keď som si kôli pracovnej vyťaženosti nenašiel na fajku čas aj niekolko mesiacov a nepociťoval som ani najmenšie prejavy abstinenčných príznakov. Ale stýskalo sa mi teda hodne. :smoke3:


Však to se mi taky stýskalo, jsem si v mezidobí ty dýmky alespoň leštil a čistil... :P
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Stano » 10 kvě. 2008, 17:49

vcera kolega v praci tvrdil, ze zavisly clovek napr. na alkohole je aj ten co pije na silvestra pohar sampusu-pretoze pije pravidelne.sice kazdeho silvestra, ale pravidelne. a takato definicia sa "vraj" pouziva aj na oznacenie zavislych na nikotine a ma to byt jedna z ofiko medicinskych definicii. tady na ty tocne jsem to kazdymu rikal....
takze skoro vsetkych vas hadzem do vreca zavislakov(nech tam nie som sam) :lol:
Uživatelský avatar
Stano
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 749
Věk: 47
Registrován: 10 dub. 2008, 19:07
Bydliště: Púchov

Příspěvekod Hades » 10 kvě. 2008, 19:43

pak jsem rád "závislákem" :lol:
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 66
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

Příspěvekod Mike Hill » 10 kvě. 2008, 20:36

Nevill píše:
Mike Hill píše:Keď mám slinu, tak zblajznem aj päť kotlíkov v priebehu niekolkých hodín, ale boli aj obdobia, keď som si kôli pracovnej vyťaženosti nenašiel na fajku čas aj niekolko mesiacov a nepociťoval som ani najmenšie prejavy abstinenčných príznakov. Ale stýskalo sa mi teda hodne. :smoke3:


Však to se mi taky stýskalo, jsem si v mezidobí ty dýmky alespoň leštil a čistil... :P
Ani nevrav, ja sa so svojimi nielen maznám ale sa im niekedy aj prihováram keď ma nikto nepočuje. :smoke5:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Krhút » 11 kvě. 2008, 18:18

Mike Hill píše:Ani nevrav, ja sa so svojimi nielen maznám ale sa im niekedy aj prihováram keď ma nikto nepočuje. :smoke5:

Kamarát , na teba nečaká Králíková . Na teba čaká Chocholoušek :lol:
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 56
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Příspěvekod beda » 11 kvě. 2008, 18:33

:lol: :lol: :lol:
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Příspěvekod BORYNA » 11 kvě. 2008, 19:00

Mike Hill napsal:
Ani nevrav, ja sa so svojimi nielen maznám ale sa im niekedy aj prihováram keď ma nikto nepočuje.


Kamarát , na teba nečaká Králíková . Na teba čaká Chocholoušek


To nemá chybu :D :D :D
BORYNA
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 65
Věk: 60
Registrován: 18 úno. 2005, 18:37
Bydliště: Praha 3

Re: Závislost ?!

Příspěvekod beda » 22 srp. 2008, 22:03

Přesun na venkov mne konečně zbavil mé závislosti na marihuaně. Dokonce ani moc nepiju, teda poslední tejden. S chlastem je to běh na dlouhou trať, ale aspoň jsem už odstartoval.
beda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4944
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2007, 22:50

Re: Závislost ?!

Příspěvekod Copatej » 23 srp. 2008, 06:28

beda píše:Přesun na venkov mne konečně zbavil mé závislosti na marihuaně. Dokonce ani moc nepiju, teda poslední tejden. S chlastem je to běh na dlouhou trať, ale aspoň jsem už odstartoval.


Tak to ti držím pěsti, aby si na konci maratónu vybojoval přinejmenším "stříbro" ( "zlato" by bylo samosebou lepší) :puffy:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Závislost ?!

Příspěvekod BATRACHOS » 23 srp. 2008, 12:12

Tekuté zlato ? :twisted:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 návštevníků