Kde (nielen) doma fajčíte?

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Kde fajcite?

V obyvacke/pracovni/atd - vo vnutri
101
46%
V okne (ako cigeratu, fuuuj)
0
Žádná hlasování
Na balkone
35
16%
Na dvore/vonku
42
19%
Len v krcme - inde, len nie doma
40
18%
 
Celkem hlasů : 218

Re: Kde (nielen) doma fajčíte?

Příspěvekod S.hort.Y » 27 srp. 2015, 09:09

Že bych si taky v některém z nižších pater udělal kuřářnu? :-) Bydlím v sedmém, je 6 pater pode mnou, kde by to šlo.. :D
PS: Ten egyptský? obraz měl i děda a teď ho snad mají někde naši.. :-) Tuším, že ho děda dovezl z Izraele, tak motiv jsem možná netrefil úplně přesně.. :-)
Uživatelský avatar
S.hort.Y
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 288
Věk: 35
Registrován: 24 kvě. 2011, 23:48
Bydliště: Olomouc

Re: Kde (nielen) doma fajčíte?

Příspěvekod itrnda » 01 črc. 2020, 20:08

Když to alespoň trošku jde, bafám venku na malém dvorku. Z Beoplay mi jemně duní Rádio Oldies, čtu si Dýmka.net (nebo něco taky smysluplného, třeba knihu), prostě pohoda, relax, Deep Purple, Led Zeppelin, hezký večer. Lehký deštík neřeším, protože markýza.

Když to nejde (pořádný déšť, zima), mám koutek ve spojovací chodbě, kde mám takový malý vestibul s dveřmi ven na dvorek, kotlem, knihovničkou (nejen knihy o obsluze toho kotle) a tak. Tam mám křesílko, malý stoleček a svůj dýmkový koutek a skříňku. V tomto prostoru jsou zapovězeny Latakie, ale to mi, naštěstí, nevadí.

Co jsem si koupil kouzelnou skříňku (http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?f=1&t=760&p=442997&sid=852532b4bb762d3f39afd09ccf9abd0a#p442997 ), tak mi střídání koutků trvá pár vteřin.

Pro svoje interní útočiště budu muset ještě asi upravit pravidla svých rutin, zejména těch pokouřových. Venku mi třeba závěrečné mocné profouknutí hlavičky nevadí, ale uvnitř by to asi nemuselo dopadnout nejlíp (vzpomínám na první profuk SH Lestrade, kdy jsem pak vypadal jako kominík a seznal jsem, že na tohoto krasavce musím použít víc čističů, naučit se studeněji kouřit a při profuku musím dát před hlavičku dlaň druhé ruky, protože mi otvor ústí přímo do obličeje :smoke1: )
Uživatelský avatar
itrnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 361
Věk: 59
Registrován: 13 kvě. 2020, 15:33
Bydliště: Prostějov

Předchozí

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Augustýn a 8 návštevníků