Kde (nielen) doma fajčíte?

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Kde fajcite?

V obyvacke/pracovni/atd - vo vnutri
101
46%
V okne (ako cigeratu, fuuuj)
0
Žádná hlasování
Na balkone
35
16%
Na dvore/vonku
42
19%
Len v krcme - inde, len nie doma
40
18%
 
Celkem hlasů : 218

Re: Kde (nielen) doma fajcite?

Příspěvekod midloch » 20 srp. 2008, 08:39

No tak já můžu kouřit v podstatě jen na zahradě nebo při nepřízni počasí v garáži. Ve výjimečných případech když chce žena něco přinést z baráku, tak smím s dýmkou domem proběhnout. Jinak by mě ale taky nenapadalo kouřit v obýváku, nebo pokojích - už jenom proto že je žena těhotná.
Uživatelský avatar
midloch
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1271
Věk: 38
Registrován: 14 srp. 2008, 05:51
Bydliště: Praha

Re: Kde (nielen) doma fajcite?

Příspěvekod Drnda » 20 srp. 2008, 09:53

Abych pravdu řekl, kouřit v obytných místnostech mi ani nechutná. Buď venku nebo v hospodě nebo třeba na půdě, v dílně apod je to jediný pro mě přijatelný.
Uživatelský avatar
Drnda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1468
Věk: 48
Registrován: 22 led. 2008, 21:07
Bydliště: Praha, ČM

Re: Kde (nielen) doma fajcite?

Příspěvekod Cifro » 20 srp. 2008, 10:09

V garáži, dielni, na hajzli (pracovnom, kde chodím len ja - my čo na to máme, máme dva hajzle), v krčme a občas na záhrade. Vonku mi to akosi nešmakuje, keď mi vietor odháňa dym od huby.
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: Kde (nielen) doma fajcite?

Příspěvekod dh » 26 srp. 2008, 16:51

Cifro píše:V garáži, dielni, na hajzli (pracovnom, kde chodím len ja - my čo na to máme, máme dva hajzle), v krčme a občas na záhrade. Vonku mi to akosi nešmakuje, keď mi vietor odháňa dym od huby.


:smoke4: My máme taky dva a kouřit nesmím ani na jednom.

(Kromě mě máme ale v našem bytě ještě 5, slovy pět, ženských, takže dva hajzly jsou životní nezbytnost.)

:arrow: Drnda: Mám to skoro naopak, byt, kde se nesmí kouřit, mně připadne neútulný. Jsem v menšině a přizpůsobím se, ale normální mi prostě připadá byt, kde kuřáci můžou kouřit - větrají apod., ale striktně zakázáno to není. Asi je to taky tím, že jsem vyrůstal v domácnosti, kde se umírněně kouřilo a byl to starý barák s vysokými stropy, takže se zahuleností nebyl problém. Teď bydlíme v paneláku a ten kotec je po chvilce zahulený děsně.
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Re: Kde (nielen) doma fajcite?

Příspěvekod Cifro » 26 srp. 2008, 18:13

:arrow: dh

Čo si v živote vykonal, keď ťa Boh takto potrestal? Alebo inak: prečo to robíš, keď to nevieš? Čo nemáš kamarátov? Ja mám dvoch synov, dvoch psov a kocúra. Tá jedna je vo výraznej menšine. Nuž, každý má ako si zariadi.
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Re: Kde (nielen) doma fajcite?

Příspěvekod 8bambam » 24 říj. 2008, 19:21

Kouřím většinou v místnosti která je neco mezi kotelnou rodinného domku a zároven předvstupní místností do dalších části hospodářského stavení.Mám tady svůj provizorní stolek,velký popelník ,sedátko, a v šatně vedle nechávám dýmky vysychat po každém hulení.Když je v létě bezvětří dýmám i venku na lavičce.Nasírá mě ale když mi vítr zhasne víc sirek po sobě,to víte jsem stále nováček.Takže raději u toho kotle,navíc je to výhoda hlavně v zimních měsících.Jaké sirky používáte vy,když dýmáte venku?Zkoušel jsem krátké v místnosti a DZ100 používám venku,někdy mi to ,lae průvan stejně zhasíná a všichni nekuřáci mě mají za blbce. :think:
Uživatelský avatar
8bambam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 427
Věk: 49
Registrován: 20 črc. 2008, 16:20
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Kde (nielen) doma fajcite?

Příspěvekod Fanys » 24 říj. 2008, 19:25

8bambam píše:Kouřím většinou v místnosti která je neco mezi kotelnou rodinného domku a zároven předvstupní místností do dalších části hospodářského stavení.Mám tady svůj provizorní stolek,velký popelník ,sedátko, a v šatně vedle nechávám dýmky vysychat po každém hulení.Když je v létě bezvětří dýmám i venku na lavičce.Nasírá mě ale když mi vítr zhasne víc sirek po sobě,to víte jsem stále nováček.Takže raději u toho kotle,navíc je to výhoda hlavně v zimních měsících.Jaké sirky používáte vy,když dýmáte venku?Zkoušel jsem krátké v místnosti a DZ100 používám venku,někdy mi to ,lae průvan stejně zhasíná a všichni nekuřáci mě mají za blbce. :think:

Venku plynový zapalovač, při větru turbozapalovač a víčko.
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: Kde (nielen) doma fajcite?

Příspěvekod tifik » 24 říj. 2008, 20:35

Venku mi kouřit taky moc nechutná, koromě ložnice kouřím normálně doma, přítelkyni to nevadí a mně to přijde přirozené, kdybych vždycky musel někam do vyhnanství, ani by mi to snad nechutnalo. Když jsem ještě kouřil cigarety, chodil jsem ven před barák, doma se mi to příčilo. Podle mě se to s tím nekouřením prostě přehání a vůbec s tou alibistickou ochranou člověka před sebou samým, všude plno aut a ty nikdo neomezuje, právě naopak, protože to by nikoho ani nenapadlo, přitom na frekventované ulici je smrad mnohem větší a možná i škodlivější. Pracuju ve strojařské firmě, často se vyskytuju na dílně a potom mám úplně ucpaný nos černým prachem. A co teprve svářeči, kteří musí čuchat ty výpary celý život min 8 hodin denně. Kouření? Pche.... :wink:
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Re: Kde (nielen) doma fajcite?

Příspěvekod makovec » 25 říj. 2008, 01:27

tak u nas doma je to jednoduchy. sefova zakazala kourit jinde nez u me v trucovne. ovsem doma az na vzacny chvile (u knizky, u filmu) jedou jen cigara. dymku opravdu jen k necemu klidnejsimu. ovsem poslednich zhruba pul roku sem si extremne oblibil outdoor koureni
Uživatelský avatar
makovec
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 395
Věk: 51
Registrován: 13 bře. 2006, 22:37
Bydliště: praha cerny most

Re: Kde (nielen) doma fajcite?

Příspěvekod Krhút » 04 lis. 2008, 21:53

Dneska ve všech prostorách rodinného sídla zcela legálně. Vyměňují nám okna a tak jediná podmínka zněla ,, Ale nacpi si něco voňavého" :twisted:
Naposledy upravil Krhút dne 03 úno. 2009, 22:42, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 55
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Re: Kde (nielen) doma fajcite?

Příspěvekod michal.val » 05 lis. 2008, 08:20

Doma ne, v kuchyni mi to bylo zakázáno (nejsou tam dveře, takže by dým šel i do chodby a dál) a u sebe v pokoji takyne protože nejsem v pokoji sám (je tu se mnou 14 terárek a nekolik malých krabiček se sklpkany,hada a podobně tak by jim to asi nedelalo dobře..)Takže kouřim v hospodě, u kamarádů na koleji a po obědě na výzkumu, jinými slovy na poli, kde je při větší síle větru možno schovat se do vykopaných starověkých objektů
Uživatelský avatar
michal.val
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 67
Věk: 35
Registrován: 02 lis. 2008, 20:26
Bydliště: Hradec Králové

Re: Kde (nielen) doma fajcite?

Příspěvekod SHELL :-7 » 12 lis. 2008, 09:41

Kedze mam dost velky dom, tak v podstate vsade, okrem detskej izby... Ale tiez velmi rad tu: (je tam velka pohoda, ticho a klud) :smoke1:
http://www.shellwoy.sk/unicorn
Uživatelský avatar
SHELL :-7
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 45
Věk: 53
Registrován: 24 črc. 2004, 00:04
Bydliště: Bratislava

Re: Kde (nielen) doma fajcite?

Příspěvekod Sobpeta » 13 lis. 2008, 15:50

Kdekoliv kromě práce a auta.V práci to nejde-to bysme asi vybouchli a v autě mi to zatím moc nejde :D . Jinak moc rád u dobrého filmu,v hospudce u pivka,venku na lavičce a taky samo u dýmky.net-to asi nejřastěji v poslední době.Není špatné rady hned zkoušet v praxi :puffy:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: Kde (nielen) doma fajcite?

Příspěvekod jorgos » 13 lis. 2008, 18:00

O víkendu nejraději kouřím dýmku na chatě a v jejím okolí.Na podzim to má obzvláště své kouzlo.Zkoušel jsem to i na rybách .Ale jednou jsem přišel málem o štiku i o dýmku.Takže si raději vychutnám dýmku nad úlovkem. :D
Uživatelský avatar
jorgos
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2647
Věk: 53
Registrován: 28 zář. 2008, 18:37
Bydliště: Znojmo

Re: Kde (nielen) doma fajčíte?

Příspěvekod Alferi » 03 úno. 2009, 19:53

Moje současné kuřácké pracoviště (dokud mě nevyhmátnou). Krycí název "prezidentská lóže žižkovského stadionu". :smoke5:
image_id: 5582
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků