Kde (nielen) doma fajčíte?

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Kde fajcite?

V obyvacke/pracovni/atd - vo vnutri
101
46%
V okne (ako cigeratu, fuuuj)
0
Žádná hlasování
Na balkone
35
16%
Na dvore/vonku
42
19%
Len v krcme - inde, len nie doma
40
18%
 
Celkem hlasů : 218

Příspěvekod BATRACHOS » 23 říj. 2007, 12:36

No jasně - vlčák Kazan, rudý "kontrabrácha", umakartový nábyteček, "pořádek", šipky, nejrůznější součástky na nejrůznější vylomeninky, nějaké to řezivo u zdi ... takhle vypadaly dětské pokoje většiny mých spolužáků ze základky. Modeláři, skauti etc., většinou všechno dohromady :lol:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Příspěvekod bigdragon » 23 říj. 2007, 12:50

podívej Batrachosi běž do piče (Ty dobře víš, že to není za ten pokojíček)
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod piter » 17 lis. 2007, 22:40

aran píše:Kde fajcite fajku? - Tato tema ma napadla v suvislosti s tym, ze odkedy nezijem sam, ale s mojou krajsou polovickou, tak je fajcenie fajky je pre mna doma takmer tabu.
Porusim to jedine, ked nie je doma a to musim velmi vydatne vetrat. A v tejto zime je to celkom problem.
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

...doma ...

Příspěvekod Cipísek » 18 lis. 2007, 16:07

Kouřím jenom doma nebo v autě. Pokud jde o doutník - kouřím jen habána Partagas, Piedra nebo co dostanu, je cítit hodně a to i několik dní. Dýmkou vůni spolehlivě vyženeš, nahradíš prostě dýmkovou - samozřejmě latakie je citít jinak než neutrál nebo aromatik, ale doma - kouřím všude i v ložnici, je taková stálá vůně, která pro mě vůní domova - včetně prádla. V kanclu doutníky už nekouřím , jen dýmku večer nebo o víkendu, podle holek to není poznat - hodně větrám ... Pro mě je vůně tabáku velmi příjemná, nemám rád žádné parfémy nebo voňavé stromečky ... Nemám to vyzkoušeno na holkách, na ty mám v Práglu šámr separé :lol:
Uživatelský avatar
Cipísek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 128
Věk: 54
Registrován: 26 srp. 2007, 20:11
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvekod Homer262 » 18 lis. 2007, 18:02

piter píše:
aran píše:Kde fajcite fajku? - Tato tema ma napadla v suvislosti s tym, ze odkedy nezijem sam, ale s mojou krajsou polovickou, tak je fajcenie fajky je pre mna doma takmer tabu.
Porusim to jedine, ked nie je doma a to musim velmi vydatne vetrat. A v tejto zime je to celkom problem.


To si necháš líbit? Podpantofláku! :D
Uživatelský avatar
Homer262
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 125
Registrován: 08 srp. 2007, 16:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jakub » 18 lis. 2007, 21:38

doutniky jsem doma nemoh, to druhej den vadilo i me, a maje manzelku astmaticku tak jsem to vcelku i chapal, dymka ji vcelku voni a mam docela velkou pracovnu a tam si vesele banim, pokud je to moc tak se holt vyvetra ale polovicka tam nechodi a nasim kocourum je to jedno a navic to spolehlive odpuzuje hmyz a tak vlastne dezinfikuji svou sbirku brouku.... jinak na chate, v hospudce, na rybach...... kde se da
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Příspěvekod ypres.bass » 18 lis. 2007, 22:33

Jakub píše:d a tak vlastne dezinfikuji svou sbirku brouku...
tak jestli broukuješ, tak to se ti za chvilku asi ozve Renno...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod filipess » 19 lis. 2007, 22:21

Těm, kteří mohou kouřit doma docela závidím. Má žena je tolerantní (dokonce mě v mé zálibě podporuje), ale doma můžu dýmky jen vystavovat. Už aby bylo léto - mojito, terasa... Holt teď musím častěji do hospody :D .
Uživatelský avatar
filipess
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 128
Věk: 48
Registrován: 15 lis. 2007, 22:41
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod WAGO » 27 pro. 2007, 13:31

Fajčim doma,v izbe ma niekedy cez dym ani nevidno,ale zapalene sviečky a okno to urobia,a ked počasičko dovoli tak vonku.
Uživatelský avatar
WAGO
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 53
Věk: 49
Registrován: 26 pro. 2007, 20:35
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod martin_100 » 28 pro. 2007, 00:31

Jo tak to já doma kouřit nemůžu (po skoro dvou letech to ještě tajim).
Teda netajim ale když se mamina neptá tak se nechlubim - logické ne?
jinak teď mam garáž (konečně) takže pořešim nějaký to sezení před autem ... to bude paráda, přijedu zaparkuju, uvařim si kafe nebo čaj
a při bafání se budu kochat pohledem na trabíka :puffy: Obrázek


BTW ten mi nemá co vyčítat ... sám hulí 100 krát víc než já :twisted:
Uživatelský avatar
martin_100
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 320
Věk: 38
Registrován: 26 bře. 2006, 21:17
Bydliště: Rybnice

Příspěvekod jaffar » 28 pro. 2007, 00:37

martin_100 píše:Jo tak to já doma kouřit nemůžu (po skoro dvou letech to ještě tajim).
Teda netajim ale když se mamina neptá tak se nechlubim - logické ne?
jinak teď mam garáž (konečně) takže pořešim nějaký to sezení před autem ... to bude paráda, přijedu zaparkuju, uvařim si kafe nebo čaj
a při bafání se budu kochat pohledem na trabíka :puffy: Obrázek

Doma to bolo pred pár týždňami rovnaké, než som (práve keď som sa snažil prestať fajčiť ciga) bol u kamoša na byte v dome oproti a máti ma videla :D Odvtedy doma stále nefajčím, akurát to o mne vedia :D
Ale to s tou garážou nie je vôbec zlý nápad, akurát, že mne príde erotickejší pohľad na Rapidku, už aby som ju mal :)
jaffar
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 123
Věk: 35
Registrován: 08 pro. 2007, 13:10
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod martin_100 » 28 pro. 2007, 00:45

Jo rapida sem taky chtěl ale jaxi osud mi naděloval samá prdelatý škodule.
Teď tam dočasně trůní felina než jí prodam a tý podkuřovat nemůžu ona má katalyzátor tak nekouří a mě by mohla vyhánět.
Ale až bude teplejc tak si tam to sezení udělam a to bude paráda ... já tam budu jezdit jak na chatu a bafat dle libosti :twisted:
Uživatelský avatar
martin_100
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 320
Věk: 38
Registrován: 26 bře. 2006, 21:17
Bydliště: Rybnice

Příspěvekod Sucelos » 05 led. 2008, 14:11

Já kouřím přes léto velmi rád venku, ale teď v zimě ve své pracovně. Klid, ticho a dobrá dýmka, ideál. :puffy:
Jenomže bydlím v domě svých rodičů, čili se s dýmkou mohu pohybovat jen omezeně, i když mám pro sebe dost prostoru. Zatím mi to ale nevadí. A když, vezmu dýmku a vyrazím s kolegy do některé z universitních hospůdek. Tam je vonný dým z mé dýmky asi ten nejlepší čichový požitek, narozdíl od zbylého, většinou cigaretového, kouře. :twisted:
Uživatelský avatar
Sucelos
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Věk: 40
Registrován: 06 úno. 2007, 13:00

Příspěvekod ypres.bass » 05 led. 2008, 14:40

Sucelos píše:A když, vezmu dýmku a vyrazím s kolegy do některé z universitních hospůdek. Tam je vonný dým z mé dýmky asi ten nejlepší čichový požitek, narozdíl od zbylého, většinou cigaretového, kouře. :twisted:
kde univerzuješ?

my máme v kolejních hospodách zákaz kouření
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Sucelos » 05 led. 2008, 14:52

ypres.bass píše:kde univerzuješ? My máme v kolejních hospodách zákaz kouření

V Ústí n/L., viz můj profil. :) Asi bych to měl přiblížit. Pojem universitní hospůdky je používán (alespoň u nás) nikoli pro vlastní kolejní zařízení (tam se samozřejmě nekouří, to je tak asi všude), ale pro hospůdky v co možná největší blízkosti university, kolejí apod. Má to tu výhodu, že se v nich chází i ti, co na kolejích nebydlí, s těmi, kteří to odtamtud nemají daleko. :wink: Pár jich tu máme, takové hospůdky pak ze studentů de facto žijí.
Uživatelský avatar
Sucelos
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Věk: 40
Registrován: 06 úno. 2007, 13:00

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


cron