Kde (nielen) doma fajčíte?

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Kde fajcite?

V obyvacke/pracovni/atd - vo vnutri
101
46%
V okne (ako cigeratu, fuuuj)
0
Žádná hlasování
Na balkone
35
16%
Na dvore/vonku
42
19%
Len v krcme - inde, len nie doma
40
18%
 
Celkem hlasů : 218

Re: Kde (nielen) doma fajčíte?

Příspěvekod kulitschka » 10 zář. 2013, 19:35

Mám povoleno bánit kdekoliv. U maminky v kuchyni či v obýváku při rodinné sešlosti, u nás kdekoliv (muž mi vybírá tabák, jaký má právě náladu větřit), ve všech oblíbených restauracích a vinárnách..nestěžuji si :P Výhoda je, že jsem už dýmením nakazila polovinu rodiny, tak děláme mraky společně..a taky si vybírám jemné aromatiky, s latakií by mě máti vyrazila zavřeným oknem.
Uživatelský avatar
kulitschka
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 133
Věk: 36
Registrován: 24 led. 2013, 23:07
Bydliště: München

Re: Kde (nielen) doma fajčíte?

Příspěvekod PoKlaT » 12 zář. 2013, 19:30

kulitschka píše:..a taky si vybírám jemné aromatiky, s latakií by mě máti vyrazila zavřeným oknem.

Ale vždyť latakie JE jemný aromatik :smoke5:
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 68
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: Kde (nielen) doma fajčíte?

Příspěvekod kulitschka » 12 zář. 2013, 20:29

Jasně, už když mi Anek dával čuchnout k latakii prvně na sraze, podotkl jen tak mimochodem: "Čichej opatrně." A já bláhová nečichala dost opatrně. :smoke6:
Uživatelský avatar
kulitschka
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 133
Věk: 36
Registrován: 24 led. 2013, 23:07
Bydliště: München

Re: Kde (nielen) doma fajčíte?

Příspěvekod Copatej » 12 zář. 2013, 20:35

...a odnesla jsem si dva vzorky v nose na pozdější domácí ochutnávku :plaster: :D
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: Kde (nielen) doma fajčíte?

Příspěvekod kulitschka » 12 zář. 2013, 20:38

:lol: :lol: :lol: :clamp: :clamp:
Uživatelský avatar
kulitschka
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 133
Věk: 36
Registrován: 24 led. 2013, 23:07
Bydliště: München

kde dymat?

Příspěvekod pvolhejn » 24 lis. 2013, 12:40

Rad bych se zeptal na vase nazory a zkušenosti ohledne mista kde se oddavate dymce. Libi se mi to. Rad bych to zkusil, ale predstava jak pokuruju manzelce v byte ji ocekavam nenadchne. Cigareta je na balkone za 10 minut pryc, ale asi nebudu stat hodinu na balkone. Nebo to proste valite doma oder neoder? Diky za sdileni Vaseho pristupu.
pvolhejn
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 24 lis. 2013, 12:32

Re: Kde (nielen) doma fajčíte?

Příspěvekod MBO » 25 lis. 2013, 12:06

Můžu kouřit v práci, což je velká výhoda. Doma uvnitř - jenom když není (a v dohledné době nebude) nikdo doma. Jinak na balkoně klidně hodinu až hodinu a půl stojím nebo sedím, dám si k tomu čaj nebo pivo a spokojeně dýmám, ale jenom, když je teplo a nefouká. Kouřím také venku při chůzi nebo procházce, pokud zrovna někam nespěchám. Je to fajn, dokud není pod nulou. Posledním místem je hospoda, ale ne vždycky tam mám na dýmku chuť a taky podle okolí.
Uživatelský avatar
MBO
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2006
Věk: 54
Registrován: 19 zář. 2011, 12:20
Bydliště: Kroměříž

Re: kde dymat?

Příspěvekod klasik51 » 25 lis. 2013, 13:24

pvolhejn píše:Rad bych se zeptal na vase nazory a zkušenosti ohledne mista kde se oddavate dymce.

Když ne doma, tak uplně všude jinde, kde je k tomu příležitost. Je to jednoduché. :smoke1:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Kde (nielen) doma fajčíte?

Příspěvekod Jakub » 25 lis. 2013, 14:45

dtto - jen s tim že doma to fakt nesmrdí, koneckonců dva příklady v sobotu proběhla soutěž v nekuřácké hospodě---- měli z toho strach že budou muset prát záclony a malovat a bůh ví co ještě, kouřilo 50 lidí celej den a velkou část noci - ráno v hospodě a v sále hotelu nebylo NIC poznat.
u mě doma v obejváku kouřilo párkrát okolo 12 lidí a druhej den naprostá pohoda......dýmky nesmrděj a nezanechávaj stopy, doutníky jsou o něco málo horší a hodně záleží na množství - dýl se větraj.....
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Re: Kde (nielen) doma fajčíte?

Příspěvekod LudaT » 25 lis. 2013, 14:53

Tak já začal taky kouřit doma, ale naštěstí jsem to s manželkou tak skoulel, že to byl vlastně její nápad :twisted: , když jsem marodil s kolenem a už nemohla vydržet to vzdychání jak bych si zabafal, ale nemůžu courat po venku..... Nicméně chtěl bych pro klid manželství udělat maximum a tak mě napadlo jestli někdo nemáte zkušenosti s použitím čističky vzduchu, jak moc to funguje na kouř atd.? Například: http://www.ionic-care.cz/objednavka/35- ... 1-konverze
Uživatelský avatar
LudaT
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 202
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2013, 09:59
Bydliště: Nedaleko Brna

Re: Kde (nielen) doma fajčíte?

Příspěvekod Jakub » 25 lis. 2013, 15:07

no na MS v Holandsku jich běželo asi šest - kouřilo asi 300 lidí a byla to hala jako kráva, těžko posoudit....doma nic takového nepoužívám neb to dle mého není potřeba......viz výše.... nicméně uznávám, že to nemusí být přijatelný argument pro všechny manželky.....
Uživatelský avatar
Jakub
President pipE-clubu
President pipE-clubu
 
Příspěvky: 5627
Věk: 59
Registrován: 28 říj. 2007, 21:46
Bydliště: Praha 2, Vinohrady,

Re: Kde (nielen) doma fajčíte?

Příspěvekod Milhaus » 25 lis. 2013, 15:40

Fungovat to může,ale mít takovou škaredost na očích? Nejlepší čistička je zapálenej krb nebo kamna.A když nejsou,úplně stačí svíčka.Nemusí bejt nijak voňavá.Prostě plamen kouř sežere.
Ale jinak si myslím,co Jakub.Dýmka nesmrdí.
Uživatelský avatar
Milhaus
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 205
Věk: 56
Registrován: 04 čer. 2012, 19:07
Bydliště: Hohenelbe

Re: Kde (nielen) doma fajčíte?

Příspěvekod javatar » 25 lis. 2013, 16:06

LudaT píše: Nicméně chtěl bych pro klid manželství udělat maximum a tak mě napadlo jestli někdo nemáte zkušenosti s použitím čističky vzduchu, jak moc to funguje na kouř atd.? Například: http://www.ionic-care.cz/objednavka/35- ... 1-konverze

Mam ju doma. Zazraky necakaj. Pokial si nadymis v izbe tak to smrdiet bude (ak fajcis ako ja - teda ako prasa). Pomahat pomaha (aj dobre cisti, aj prachu je v izbe menej) ale aby to za 15 minut (cas potrebny na vetranie po fajceni) zbavilo smradu, tak to nie. Ta sviecka + vetranie staci.
Uživatelský avatar
javatar
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 227
Věk: 36
Registrován: 30 kvě. 2011, 09:38
Bydliště: London

Re: Kde (nielen) doma fajčíte?

Příspěvekod LudaT » 26 lis. 2013, 06:50

Díky pánové, alespoň zbude víc peněz na tabák. :twisted:
Uživatelský avatar
LudaT
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 202
Věk: 46
Registrován: 18 led. 2013, 09:59
Bydliště: Nedaleko Brna

Re: Kde (nielen) doma fajčíte?

Příspěvekod sonorek » 26 lis. 2013, 07:03

Já mám garáž přímo v domě, uklidil jem ji (za což jsem sklidil pochvalu od panímámy), sehnal jsem si pohodlné křeslo, stolek, pár lahví dobrého moku a usadil jsem se u radiátoru. Rozvalím se v křesle, na stolek vytáhnu lahev, do rukou knížku s dýmkou a jsem maximálně spokojenej. :D
Uživatelský avatar
sonorek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 170
Věk: 48
Registrován: 26 zář. 2013, 09:38
Bydliště: Bystřec

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků