Kde (nielen) doma fajčíte?

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Kde fajcite?

V obyvacke/pracovni/atd - vo vnutri
101
46%
V okne (ako cigeratu, fuuuj)
0
Žádná hlasování
Na balkone
35
16%
Na dvore/vonku
42
19%
Len v krcme - inde, len nie doma
40
18%
 
Celkem hlasů : 218

Příspěvekod piter » 27 srp. 2007, 13:25

kour z dymky jde pomerne dobre vyvetrat (zalezi ale co za tabak, latakie je treba dle zkusenosti mych nekurackych kamaradu citit z obleceni)

doutniky taky, i kdyz docela smrdi :twisted:

cigarety se drzi jak svina :?
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Tapinek » 27 srp. 2007, 13:27

Honza71 píše:Prvně odpověď: v garáži a na balkóně, v zimních mrazivích měsících si do garáže nastěhuji nějaký teplomet, popř. zásobu slivovice na zahřátí 8) :lol:

Nyní otázka pro ty co kouří doma: Jak intenzivně se dýmkový kouř zažírá do stěn/záclon/nábytku ? Podobně jako cigarety nebo doutníky? Dá se středně velká místnost dostatečně vyvětrat tak, aniž by po kouři zůstali nějaké pachové stopy detekovatelné manželkou-nekuřačkou?? :wink: :lol:

Nemuzu porovnat, bo kourim jen dymku... Ale pri frekvenci koureni obden v mistnosti cca 20 m2 zadne pachove stopy necitim... Pritelka obcas ano, obcas ne... Ale rika ze je to jenom slaboulinky. Hlavne to cmucha z obleceni a perin, jinde je to OK. ;-)
Uživatelský avatar
Tapinek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 47
Registrován: 31 kvě. 2007, 06:47
Bydliště: Praha

Příspěvekod Karel Sponner » 27 srp. 2007, 13:28

Honza71 píše:Prvně odpověď: v garáži a na balkóně, v zimních mrazivích měsících si do garáže nastěhuji nějaký teplomet, popř. zásobu slivovice na zahřátí 8) :lol:

Nyní otázka pro ty co kouří doma: Jak intenzivně se dýmkový kouř zažírá do stěn/záclon/nábytku ? Podobně jako cigarety nebo doutníky? Dá se středně velká místnost dostatečně vyvětrat tak, aniž by po kouři zůstali nějaké pachové stopy detekovatelné manželkou-nekuřačkou?? :wink: :lol:


Doma smím jen v kuchyni a jinak si to vynahrazuji v práci. Oproti cigaretám se dýmka vyvětrá v pohodě a vůně tabáku zmizí do cca 30 minut. Btw F.Filipovský kdesi prohlásil, že byt, v němž se nekouří z dýmky, tak smrdí. :lol:
Uživatelský avatar
Karel Sponner
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 387
Věk: 77
Registrován: 01 bře. 2007, 17:54
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod tifik » 27 srp. 2007, 16:08

u sebe v pokoji v pohodlíčku, mám štěstí :wink: a taky to tam nijak nesmrdí, i nekuřáckým návštěvám to nevadí
Uživatelský avatar
tifik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2972
Věk: 46
Registrován: 23 lis. 2005, 12:23
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Štěpán » 27 srp. 2007, 16:41

Balkón, výjimečně můj pokoj (vhledem k jeho rozměrům by se moc začadil a já bych se v něm nevyspal)
Uživatelský avatar
Štěpán
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 271
Věk: 35
Registrován: 21 črc. 2007, 14:30
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod klasik51 » 27 srp. 2007, 18:28

mirek píše:Ještě by v tom prvním případě mohlo být dělení - velitelka je/není doma :twisted:

souhlas,toto je základní kámen,je li vzduch čistý - všude :D
je li tříčtvrtka doma - nikde! :cry:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Příspěvekod Krhút » 27 srp. 2007, 18:28

Mám v suterénu takovou trucovnu , kde si bafám v pohodlném rozkládacím křesílku uprostřed kol a lyží . Pakliže se ovšem poštěstí a já jsem doma sám , pohybuji se s fajfkou volně po celém domě ( krom dětského pokoje , ale co bych tam hledal , že) :wink:
Uživatelský avatar
Krhút
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3809
Věk: 55
Registrován: 11 úno. 2006, 07:39
Bydliště: Teplice

Příspěvekod Scalex » 27 srp. 2007, 18:45

Vodní dýmku kdekoli a bez omezení.
Normální dýmku ve své pracovně bez omezení, na zahradě bez omezení, na verandě s omezením (musí být zavřené dveře do domu). V obýváku jen při zvláštních příležitostech (oslavy a tak - s tím, že kouřit se tam smí jen vodnice, doutníky a dýmky, s cigaretami se nadále musí ven).
Uživatelský avatar
Scalex
Účet zrušen
 
Příspěvky: 3344
Registrován: 11 úno. 2007, 23:07

Příspěvekod Milos Cerman » 27 srp. 2007, 20:54

Kouřím po celým baráku a okolí, mám jenom dvě vyjímky :
1) Nekouřím ve sklepě, tam je mizerný větrání. :smoke3:
2) Nekouřím v ložnici. Ale protože v ložnici je většina knihovny, pokud si jdu pro knížku, tak dýmku neodkládám. :smoke5:
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Kde kouřím

Příspěvekod Cipísek » 28 srp. 2007, 20:43

Doma hlavně v pracovně, moc s dýmkou nepochoduju .. k tomu větrání - doutníky citím dlouho, dýmku vůbec. V praxi to dělám tak, že když přijdu z práce automaticky si zapaluju doutník, večer si pak dám dýmku. Pokud dýmka není je doutník ještě druhý den docela cítit. V autě kouřím jenom doutníky :lol: tam mám odérek permanentně ....
Uživatelský avatar
Cipísek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 128
Věk: 54
Registrován: 26 srp. 2007, 20:11
Bydliště: Brandýs nad Labem

Příspěvekod Nevill » 20 zář. 2007, 22:25

Letos v létě jsem si nechal zasklít balkon, hodil jsem tam dvě velmi pohodlná Ikea křesla a stoleček a v poslední době tam dost často vysedávám s dýmkou a knížkou, viz:

image_id: 3522

(btw. foceno mobilem na samospoušť a ten parapet je fakt hnusnej, budu s tím muset něco udělat... :lol: )
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Alferi » 20 zář. 2007, 22:29

Nevill píše:Letos v létě jsem si nechal zasklít balkon, hodil jsem tam dvě velmi pohodlná Ikea křesla a stoleček a v poslední době tam dost často vysedávám s dýmkou a knížkou, viz:

image_id: 3522

(btw. foceno mobilem na samospoušť a ten parapet je fakt hnusnej, budu s tím muset něco udělat... :lol: )

Krůci to je bašta zařízení. :)
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod tritrek » 21 zář. 2007, 06:43

Nevill píše:Letos v létě jsem si nechal zasklít balkon, hodil jsem tam dvě velmi pohodlná Ikea křesla a stoleček a v poslední době tam dost často vysedávám s dýmkou a knížkou, viz:

image_id: 3522

(btw. foceno mobilem na samospoušť a ten parapet je fakt hnusnej, budu s tím muset něco udělat... :lol: )


Ja mam tiez zaskleny balkon na novom byte, lenze tam pojde este asi 3-500 kaktusov, tak neviem ci sa zmestim :roll:

:arrow: Nevill: ...a este k tomu citas aj bajecnu knizku ;)
tritrek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1413
Registrován: 10 led. 2007, 12:32

Příspěvekod klasik51 » 21 zář. 2007, 19:59

Nevill píše:
image_id: 3522


je to paráda,ale ten parapet ,je fakt hnusnej,měl by jsi s tím něco udělat.
Jo a na tom stolečku něco chybí,něco k pití :wink:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Příspěvekod Breer » 21 zář. 2007, 20:30

:arrow: tritrek

ja len nieco okolo stovky, ale uz od augusta ich nepolievam , su sice este vonku tak do konca oktobra, ale potom pojdu na zimovisko a budem sa im venovat az v jari

inac si tiez dymam kde chcem, mne to nema kto zakazovat, a ja by som si asi vo svojom byte ani nedal :twisted: a v poslednom case najviac dymam v obyvacke ci uz pri pc, knihe alebo tv
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků