Dýmkový orgasmus

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Dýmkový orgasmus

Příspěvekod shero » 21 led. 2008, 17:23

Chápu, že to bude asi dost subjektivní, ale budiž. Během toho téměř roku se mi podařilo dosáhnout ideální konstelace tak, abych se dostal do pravé tabákové nirvány dvakrát. Projevuje se to naprosto chladným kouřem, zintenzivněním chutí a pocitem totální pohody. Poprvé to bylo s tabákem Sherlock v billiardu Peterson a podruhé s tabákem Old Dublin ve vložkovce Savinelli. Prožili jste někdy něco obdobného? Pokud ano, s jakým tabákem/dýmkou?
Uživatelský avatar
shero
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 361
Věk: 47
Registrován: 01 bře. 2007, 13:46
Bydliště: Praha

Příspěvekod Mike Hill » 25 led. 2008, 00:44

...mal som oba tabaky(OD už druhú pikslu), a viem si to živo predstaviť...

...ja prežívam vrcholné stavy blaženosti najmň z tých silnejších tabakov ako UF(4 plátky) a IF(2 plátky) z kalabašky...

...a momentálne sa "robím" s Halom... :twisted:

...ešte si spomínam, ako som raz mal strašnú, ale priam zverskú chuť na poriadnu smolnatú latakiu a nestihol som skočiť z práce do trafiky...

...prišiel som do krčmi celkom zúfalý, že si bafnem aspoň nejaký naturál a v tedy sa tam z čista jasna zjavil Cuorer des bois s takmer plnou plechovkou Squadrona...

...vtedy som prežil svoj najväčší "dýmkový orgazmus"... :smoke1:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Příspěvekod Coureur des Bois » 25 led. 2008, 10:57

Heh, to akoze som dost "sexi"?! :twisted:
Inak ten den si pamatam dost zivo. To mi prvy raz stiekla slina z ust na sveter. :lol:

Aby som nebol OT. Koncom novembra 2007, to bolo myslim, som siel s kamaratmi do lesa na Kolibu (Bratislava), vsetko bolo pekne zasnezene, a mal som so sebou Connoisseur's Choice od Petersona. Fajfka bola bruyer-ova. Vtedy som mal docela dost hlboku depku, ale po krasnom pobafani nahle zmizla a prisla chut znova zdvihnut hlavu a kracat dalej. Jo, vtedy som si to uzil. 8)
Uživatelský avatar
Coureur des Bois
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 210
Věk: 39
Registrován: 24 bře. 2007, 11:54
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod baronstrasil » 25 led. 2008, 11:59

no ja sa priznam ze orgazmikov som mal vela :)) ale naozaj prvy bol ked mi prisla fjka hodulovka :) a napchal som do nej latakiu uz neviem presne co to bolo aha Davidof English Mixture a TO bolo NAOZAJ Orgasticke.

ale mam aj opacny zazitok - tesil som sa po recenziach na Petersona Sherlock Holmes a FUJ - tabak bez zivota - ako by som sukal s mrtvolou :((

a Hal of Wynd hm to je nieco ako onania - je to prijemne ale dobry sex vo dvojici pripadne trojici pripadne stvorici pripadne swingers party to je ina rec

huahahahahhahahaha
Uživatelský avatar
baronstrasil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 51
Registrován: 19 zář. 2007, 18:29
Bydliště: bratislava

Příspěvekod Martin Pedain » 25 led. 2008, 13:10

baronstrasil píše:a Hal of Wynd hm to je nieco ako onania - je to prijemne ale dobry sex vo dvojici pripadne trojici pripadne stvorici pripadne swingers party to je ina rec

huahahahahhahahaha


No vidíš, a Východočeská buňka marně shání někoho do grupy. Sice nám to s Ypresem vyhovuje, ale chtělo by to změnu... 8)
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Příspěvekod ypres.bass » 25 led. 2008, 13:12

Martin Pedain píše:
baronstrasil píše:a Hal of Wynd hm to je nieco ako onania - je to prijemne ale dobry sex vo dvojici pripadne trojici pripadne stvorici pripadne swingers party to je ina rec

huahahahahhahahaha


No vidíš, a Východočeská buňka marně shání někoho do grupy. Sice nám to s Ypresem vyhovuje, ale chtělo by to změnu... 8)
jakže obnovit škálu praktik, nový vítr do plachet...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod baronstrasil » 25 led. 2008, 13:52

Martin Pedain píše:
baronstrasil píše:a Hal of Wynd hm to je nieco ako onania - je to prijemne ale dobry sex vo dvojici pripadne trojici pripadne stvorici pripadne swingers party to je ina rec

huahahahahhahahaha


No vidíš, a Východočeská buňka marně shání někoho do grupy. Sice nám to s Ypresem vyhovuje, ale chtělo by to změnu... 8)


no ste trosku daleko ale na druhu stranu " nech zije virtual sex" :))))))))))))

pardon :offtopic2: zabudol som :))
Naposledy upravil baronstrasil dne 25 led. 2008, 14:01, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
baronstrasil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 51
Registrován: 19 zář. 2007, 18:29
Bydliště: bratislava

Příspěvekod Fénix » 25 led. 2008, 13:57

Jsem ještě na Dýmce.net ? :shock: :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod ypres.bass » 25 led. 2008, 13:59

Fénix píše:Jsem ještě na Dýmce.net ? :shock: :lol:
no jestli se to pozná podle adresního řádku kde mám http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?p=135060#135060 , tak jo
Uživatelský avatar
ypres.bass
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2830
Věk: 37
Registrován: 11 bře. 2007, 01:33
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Martin Pedain » 25 led. 2008, 14:43

ypres.bass píše:
Fénix píše:Jsem ještě na Dýmce.net ? :shock: :lol:
no jestli se to pozná podle adresního řádku kde mám http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?p=135060#135060 , tak
jo


Já jsem ale blb. Jsem klikl na ten odkaz, a říkám si proč sem dáváš odkaz na vlákno, ve kterém jsem. No, a pak mně to došlo... :oops:
Uživatelský avatar
Martin Pedain
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1657
Věk: 38
Registrován: 08 čer. 2007, 17:30
Bydliště: La Bohdaneč

Příspěvekod Fanys » 07 bře. 2008, 18:20

Kdybyste se náhodou (stejně jako já) domnívali, že kouřit je potěšení, tak vězte, že se mýlíte http://www.blesk.cz/Clanek193394.htm
:roll:
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Příspěvekod Hades » 07 bře. 2008, 19:47

jenže to jsou jen keci nekuřáků :smoke5:
Uživatelský avatar
Hades
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 3041
Věk: 66
Registrován: 15 led. 2008, 22:22
Bydliště: Praha

každý to cítí jinak

Příspěvekod Bendis » 08 bře. 2008, 00:15

myslím, že toto se asi změřit nedá, u mě to tak opravdu není... a ikdyž bych některé věci změnil, tak neštastný se necítím :smoke5:
Uživatelský avatar
Bendis
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 29
Věk: 41
Registrován: 14 úno. 2008, 17:02
Bydliště: Vidrkum-Klatovy

Příspěvekod dh » 24 bře. 2008, 17:08

pasingr píše:Kdybyste se náhodou (stejně jako já) domnívali, že kouřit je potěšení, tak vězte, že se mýlíte http://www.blesk.cz/Clanek193394.htm
:roll:


taky v Británii vyhnali kuřáky z hospod a pak jim změřili štěstí, tož co byste čekali
Uživatelský avatar
dh
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 807
Věk: 56
Registrován: 16 črc. 2005, 12:18
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvekod Mike Hill » 26 bře. 2008, 01:03

dh píše:taky v Británii vyhnali kuřáky z hospod a pak jim změřili štěstí, tož co byste čekali

...tak ma napadá, urobiť na Slovensku prohibíciu a potom merať "šťastie" obyvateľstva... :twisted:
Mike Hill
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 1852
Registrován: 04 bře. 2007, 12:56

Další

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 návštevníků