Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: Hrnky

02 čer. 2017, 10:18

Jasně, dík :ok:

Re: Hrnky

06 čer. 2017, 19:04

image_id: 9097 džbány image_id: 16911 buclák 0,5l a velký buclák 0,3l
image_id: 7926 čajová souprava image_id: 16912 pivní korbel 0,5l, mocca vysoký, buclák malý
image_id: 16271 buclák velký image_id: 16915 talíř dezertní prům. 21cm, nový dekor
image_id: 16914 kasička prasátko pro manželky, aby věděly na co mají šetřit :twisted: velikost 15cm x 9,5cm.
------------------------------------------------------------------
CENÍK - http://www.anezka-tyn.cz/index.php?nid= ... oid=459813
Výrobky - http://www.anezka-tyn.cz/index.php?nid= ... oid=459682
:idea: Dýmkový dekor se dá udělat na všechny keramické výrobky této dílny. A ve všech barvách. Tedy ne jenom na ty
co jsou na fotkách. :idea:

Re: Hrnky

12 čer. 2017, 07:33

Prazo - co s tebou??????? :think: na Slovensko to dostanu, otázka jak daleko to bude od tebe, nevíš, jestli jede někdo
od vás do Brna na Klání?????

:think: :think: :think:

Re: Hrnky

22 čer. 2017, 11:09

Jelen - krásná spolupráce s dodáním balíčku :ok:
:palm: Prazo - zvolil jsi poštu, je to palba, :shock: včera jsem odeslal. :think:
Začalo to hned na poště, pani nalepila štítek že křehké, tak jak jsem chtěl. Potom si všimla, že to posílám
na Slovensko a pravila "tam to nelza poslat jako křehké a štítek zase sloupla" :shock: :shock: :roll:
Pečlivě jsem hrnky balil, obalil a vystlal, tak snad.
Nakonec tedy balíček jako doporučený dopis, o váze 1,028 a cena za službu ano čtete dobře 387 kč :palm:
No snad Ti z nich bude chutnat. :wink:

Re: Hrnky

22 čer. 2017, 11:55

Ňáký jejich originální štítky "Křehké" a kam to jde a nejde... My s kamarádem na balíky při vzájemné korespondenci používáme vlastní samolepku:
Obrázek
Copyright je kamaráda, ale určitě nebude nic namítat, když si jí příště vytiskneš a nalepíš na balík. :ok:

Re: Hrnky

22 čer. 2017, 12:05

never say no to panda
:offtopic1:

Re: Hrnky

22 čer. 2017, 12:17

klasik51 píše:Pečlivě jsem hrnky balil, obalil a vystlal, tak snad.

:offtopic1: No, jestli jsi to zabalil tak dobře, jako tu mojí vydraženou Stamovku, tak nemám obavy. Ta byla zabalena natolik pečlivě, že jsem měl jednu chvíli strach, že dostat se k ní bude stejně obtížné, jako svého času dostat se do kalhotek spolužačky K.J. No nebylo a alespoň k té dýmce jsem se dostal :smoke1: . Prazovi přeji příjemnou zábavu při rozbalování a radím vzít si na to dovolenou :wink:

Re: Hrnky

23 čer. 2017, 06:54

:ok: :D :oops: :puffy: To jsem asi dostal jmen :think: :D

Re: Hrnky

26 čer. 2017, 23:56

:arrow: klasik51...viz Prazo
Nechápu, proč by nechutnalo :ok: Fajnšmekr si rád připlatí, něco málo o tom sám vím... :ok: ...Apropó, Blonďák s archivní kofolou zcela jistě taky :ok: :wink:

Re: Hrnky

27 čer. 2017, 08:09

Copatej píše:, Blonďák s archivní kofolou zcela jistě taky :ok: :wink:

:ok: :D
Jinak chci poděkovat Jelenovi za krásnou spolupráci, kdy mi vše perfektně usnadnil s dodáním hrnků. :clamp:
A zároveň mu vynadat za dárky pro mne. To jsem čuměl jako jelen. :D děkuju

Re: Hrnky

28 čer. 2017, 10:18

klasik51 píše: :ok: :D
Jinak chci poděkovat Jelenovi za krásnou spolupráci, kdy mi vše perfektně usnadnil s dodáním hrnků. :clamp:
A zároveň mu vynadat za dárky pro mne. To jsem čuměl jako jelen. :D děkuju



Co blbneš Zdendo, malá drobnost za otevření nových obzorů s davidoff royalty a hlavně za fakt důkladné zabalení hrnků. To se cení " kolik nás je takových jako vy pane Mára" :clamp: :clamp:

Re: Hrnky

20 črc. 2017, 08:02

No a je to, jak jednoduché. Prazo to vyřešil a já budu mít zase o něco čistší hlavu. :puffy:
:idea: Kdo bude mít někdy zájem o hrnky, korbele, konvice, talíře, atd. napište si rovnou do Anežky. :idea:
Ať už jakýkoliv nabízený dekor, nebo ten náš dýmkový. http://www.eshop-anezka-tyn.cz/index.php?oid=1360696
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Já udělám inventůru, co mám doma a nabídnu vám to tady, třeba mi pomůžete vyklidit sklad. :wink:
Na vysvětlenou, Prazo dodal tu pověstnou poslední kapku. :think:
Před týdnem se mi vrátil balíček s hrnky, co jsem mu poslal, jako nevyzvednutý. A ani řádka vysvětlení.
Korbel 110,- 2x hrnky 140,- poštovné 387,- = celkem 637,- českých
Krásný prodělek - čas strávený s balením, benzín, 387,- poštovné

historie příspěvků:

Re: hrnky

Odesláno: stř črc 05, 2017 5:54 pm
od klasik51

prazo píše:
ola
posli mi adresu
poslem ti to v obalke.

dik


Ahoj.
Zdenek ...............
......................................

:ok:

Re: hrnky

Odesláno: čtv čer 29, 2017 2:29 pm
od prazo
ola
posli mi adresu
poslem ti to v obalke.

dik

Re: hrnky

Odesláno: čtv čer 22, 2017 11:18 am
od klasik51

prazo píše:
Marian ..........
..................
.....................

posli mi cislo uctu a poslem ti peniaze


Tak ahoj, včera odesláno. Poštovné je katastrofa. :palm:
Korbel 110,- 2x hrnky 140,- poštovné 387,- = celkem 637,- českých
----------------------------------------------------------------------
Je na tobě, jak to budeš platit, mě je to fuk.
Na účet, nebo vložit eura do bublinkaté obálky a poslat. :think:
účet - 670100-2208054795/6210
Měj se, Zdenek

Re: hrnky

Odesláno: stř čer 14, 2017 9:14 pm
od prazo
Marian .............
................
bratislava 82105

posli mi cislo uctu a poslem ti peniaze

Re: hrnky

Odesláno: stř čer 14, 2017 7:39 pm
od klasik51
Ahoj, nic jiného nezbude. Napiš mi adresu. Z

Re: hrnky

Odesláno: pon čer 12, 2017 8:37 pm
od prazo
nepojdes na nejake klani?mozno by tam siel niekto od nas.
ak nie tak by som si to asi nechal radsej poslat ;-)

hrnky

Odesláno: pon čer 12, 2017 7:31 am
od klasik51
Ahoj, tak jak k Tobě s hrnkama?
-------------------------------------------------------------------------------------------
Dělal jsem to rád, neměl jsem s tim problém. Kdybych to nechtěl dělat, nedělal bych to. :puffy:
Stálo mě to hafo času, benzínu, starostí, ale byla to radost, když to fungovalo. :ok:
Děkuji za splupráci, děkuji že koupí jejich výrobků je vlastně podpoříte a doufám, že si i nadále budete dělat
drobné radosti keramikou z Anežky. :clamp: :puffy:

Re: Hrnky

20 črc. 2017, 08:06

zdendo, tohle je přeci blbost. navrhuji se zdendovi na tu ztrátu složit, takhle to prostě nemůže skončit. zamysli se nad tím ještě, takhle by to ukončení asi nemělo vypadat. cože?

Re: Hrnky

20 črc. 2017, 08:22

Ježíšmarjá Tome, jen to ne, žádné skládání. :naughty:
Já to nemyslim ve zlém, neukončuju to ve zlém. Bylo to krásné i když starostlivé. Jen to posouvám jinam.
Přeci to poběží dál. :ok:

Re: Hrnky

20 črc. 2017, 08:30

nechtěl jsem prostě, aby ta keramika skončila, protože ji skoro denně používám a s těmi dýmkovými motivy je to pro mě velká nostalgie. mrzelo by mě, kdyby to po tolika letech mělo nějakou hořkou příchuť. když si dávám v korbelíku nějaké dobré pivo a kouřím u toho dýmku, jsem v duchovním propojení s fórem a tak by to imho mělo zůstat. není to pro mě jen keramika, ale také hodně emocí a vzpomínek.
Odeslat odpověď