20 úno. 2019, 10:33
20 úno. 2019, 12:19
20 úno. 2019, 13:28
20 úno. 2019, 13:49
MBO píše:... když máš takhle ty náustky, nepálí se Ti fousy na bradě?
20 úno. 2019, 15:05
20 úno. 2019, 18:55
19 úno. 2020, 17:18
20 úno. 2020, 06:39
20 úno. 2020, 07:58
20 úno. 2020, 09:19
20 úno. 2020, 11:38
20 úno. 2020, 17:53
20 úno. 2020, 18:52
proger píše:Svátek slavím prací, tj. kotlíkem MB Plumcake. Buďme svorní! Zlatohnědá je barva naše! Nevykuřme nic co nemáme! Bílý popel chrání nás!
20 úno. 2020, 20:19