Internetové obchody

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Mack » 15 lis. 2010, 21:02

no, Aukro tohle naštěstí nená...přemýšlel jsem proč na ebay to mají a jediný důvod asi je, že za tyhle "rezervované" ceny platí prodejce od 2 doláčů výše za vystavení, ať prodá, nebo ne... :evil:
Uživatelský avatar
Mack
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
Zasloužilý člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 4001
Věk: 81
Registrován: 19 zář. 2005, 15:45
Bydliště: Sušice

Re: Internetové obchody

Příspěvekod pitrson » 16 lis. 2010, 10:19

Gipsy píše:Zdravím,
môže mi niekto znalý nakupovania z e-bay poradiť? Pokusne som dal nízku ponuku na fajku, kde bola možnosť kúpiť hneď, alebo najlepšia ponuka. Prišiel mi mail, že som dal najlepšiu ponuku, ale neviem, či je ta fajka moja, alebo sa predávajúci rozhodne, či mi ju za tú cenu vôbec predá. Ako to vlastne funguje?

zalezi na tom, co presne je v tom mailu a od koho je. Jestli to je jen systemova zprava, tak to neznamena nic. Jestli je to od prodejce, tak by mel i uvest, jestli tu cenu je ochoten akceptovat. Tim je to dany. Uz se mi stalo, ze sem nahodil nabidku, kde to psalo, ze pozadovana castka nebyla dosazena a presto mi nakonec prodejce napsal, ze sem nabidl nejvic a jestli mam zajem a zaplatim, tak mi za tu cenu zbozi posle :puffy:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Breer » 16 lis. 2010, 10:38

jj, ja už som par x poslal ponuku s urcitou sumou, potom som dostal mail od predajcu aku sumu by si predstavoval on...este chvilku to pokracovalo, ale nakoniec sme sa dohodli :smoke5:
Uživatelský avatar
Breer
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6013
Věk: 53
Registrován: 13 říj. 2005, 21:52
Bydliště: AT

Re: Internetové obchody

Příspěvekod koja » 16 lis. 2010, 11:06

Breer píše:jj, ja už som par x poslal ponuku s urcitou sumou, potom som dostal mail od predajcu aku sumu by si predstavoval on...este chvilku to pokracovalo, ale nakoniec sme sa dohodli :smoke5:

Přesně takhle to funguje když je fajfka dostupná jako "Buy Now or Best offer". Je to jak handl s velbloudama. Člověk nasadí svojí první nabídkou cenu, zpátku mu přijde "counteroffer" a buď smlouvá dál nebo to koupí.
koja
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 110
Věk: 38
Registrován: 29 črc. 2010, 23:46
Bydliště: porůznu

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Gipsy » 16 lis. 2010, 19:09

Mne prišla iba systémová správa, predajca sa mi neozval, asi som ho nasral priveľmi nízkou ponukou :smoke2:
Uživatelský avatar
Gipsy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 21
Věk: 56
Registrován: 17 čer. 2010, 09:04
Bydliště: Žilina

Re: Internetové obchody

Příspěvekod koja » 16 lis. 2010, 22:58

Gipsy píše:Mne prišla iba systémová správa, predajca sa mi neozval, asi som ho nasral priveľmi nízkou ponukou :smoke2:

V té zprávě se obvykle píše jak dlouho má prodejce na zvážení Tvé nabídky a vyjádření. Jestli jsi nabídnul málo, tak třeba čeká jestli se neozve někdo s větším zájmem. Neboj se nabízet málo, resp. tolik, kolik bys byl ochoten zaplatit, náhoda je blbec a prodejce může mít cenu hodně nadstřelenou...
koja
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 110
Věk: 38
Registrován: 29 črc. 2010, 23:46
Bydliště: porůznu

Re: Internetové obchody

Příspěvekod krpa » 07 led. 2011, 11:39

Touha ochutnat britské specialty jako St.Bruno, Condor, Wallnut, Capstan či Tree Nuns mě před Vánocemi vedla k objednávce u Jamese Barbera. Poštovné je sice vyžívné (pojištěná zásilka mě stála 17 liber), ale přesto můžu doporučit. Dodací lhůta těsně před svátky, 3 dny! A tabáčky ... :yum: škoda mluvit. Barber = :ok: .
krpa
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 318
Věk: 49
Registrován: 13 črc. 2007, 10:48
Bydliště: v Beskydách

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Old Bob » 07 led. 2011, 12:20

krpa píše:Touha ochutnat britské specialty jako St.Bruno, Condor, Wallnut, Capstan či Tree Nuns mě před Vánocemi vedla k objednávce u Jamese Barbera. Poštovné je sice vyžívné (pojištěná zásilka mě stála 17 liber), ale přesto můžu doporučit. Dodací lhůta těsně před svátky, 3 dny! A tabáčky ... :yum: škoda mluvit. Barber = :ok: .

V Greens of Leeds mají tyhle tabáčky také ale za nižší ceny a třetinové poštovné.
Uživatelský avatar
Old Bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2234
Věk: 12
Registrován: 10 kvě. 2008, 08:23

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Hael » 07 led. 2011, 12:26

Old Bob píše:V Greens of Leeds mají tyhle tabáčky také ale za nižší ceny a třetinové poštovné.


Pozor, na úvodní stránce mají hlášku, že tabáky nezasílají mimo UK :naughty:
Uživatelský avatar
Hael
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 106
Věk: 63
Registrován: 05 pro. 2010, 10:19
Bydliště: Olomouc

Re: Internetové obchody

Příspěvekod jcp » 07 led. 2011, 12:48

JJ bohužel, tahle "dobrá zpráva" se v poslední době šíří po englickejch i vepřovskejch eshopech jako mor :evil: :cry:
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Dym » 21 zář. 2011, 21:28

Je zaujímavé, ako je zásobená E-trafika CZ a E-trafika SK. Tak chápem, že na Slovensku je menej fajkárov, ale mohli by mať na SK pár náustkov či briáru pre zručnejších. A nie len v tom je rozdiel.. Aj keď vďaka aj za to čo majú, lebo na SK je to celkovo mizerné.
Uživatelský avatar
Dym
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 53
Věk: 50
Registrován: 10 zář. 2011, 17:04

Re: Internetové obchody

Příspěvekod WAGO » 13 říj. 2011, 14:00

Dym píše:Je zaujímavé, ako je zásobená E-trafika CZ a E-trafika SK. Tak chápem, že na Slovensku je menej fajkárov, ale mohli by mať na SK pár náustkov či briáru pre zručnejších. A nie len v tom je rozdiel.. Aj keď vďaka aj za to čo majú, lebo na SK je to celkovo mizerné.

Však nieje problem poslať z CZ.
Uživatelský avatar
WAGO
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 53
Věk: 49
Registrován: 26 pro. 2007, 20:35
Bydliště: Bratislava

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Dym » 14 říj. 2011, 19:15

Wago to je fakt, ale 299 korún českých, ako dobierka na SK je tiež na zamyslenie.. Hlavne keď toho nepotrebuješ za vagón.
Uživatelský avatar
Dym
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 53
Věk: 50
Registrován: 10 zář. 2011, 17:04

Re: Internetové obchody

Příspěvekod HOF » 24 říj. 2011, 20:52

Omlouvám se, jestli už tento obchod http://pipe-shop.net byl tady už zmíněn, nepročítal jsem celé vlákno. Zkušenosti jsou výborné - ceny tabáku, výběr bohatý, doprava rychlá a za 8 EUR
Uživatelský avatar
HOF
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 10
Věk: 54
Registrován: 24 zář. 2011, 14:46
Bydliště: Praha 13

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Old Bob » 24 říj. 2011, 21:11

HOF píše:Omlouvám se, jestli už tento obchod http://pipe-shop.net byl tady už zmíněn, nepročítal jsem celé vlákno. Zkušenosti jsou výborné - ceny tabáku, výběr bohatý,

Ano tento obchod známe a je celkem oblíben, díky duplicitě některých threadů se podobné informace vyskytují častěji, máme např. tohle vlákno.
HOF píše:doprava rychlá a za 8 EUR

a dokonce zdarma při objednávce nad 85 EUR. :smoke5:
Uživatelský avatar
Old Bob
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2234
Věk: 12
Registrován: 10 kvě. 2008, 08:23

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


cron