Dýmkařství v Praze

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Příspěvekod Fénix » 09 lis. 2004, 14:17

Jido píše:Jinak jsem se stavoval nedávno u krále ve Štěpánský a opět jsem se vytočil nad tamní prodavačkou (tuším to je jakási příbuzná od p. Hingara). To je tak otrávená ženská, že to z ní cáká po litrech. Naopak suveréně nejlepší dýmkařský prodavač je Milošek z Dlouhý. Jenom jsem ho už dlouho neviděl tak nevím jestli nemám říkat "byl". Nevíte někdo co je s ním?


Mluvíš mi z duše! Jsou lidí, co nemají v dýmkařství co dělat. Btw tuším, že jde o choť Mr. Hingara :shock:

Pokud jde o Dlouhou - máš na mysli toho pána, co vypadá jaku písničkář Hutka :D ? Byl opravdu výtečný, vždy ochotný a milý. Teď tam tuším prodává člověk, co dělal ve Zlaté uličce a ten mě tedy zrovna dvakrát nebere.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Jido » 09 lis. 2004, 14:21

Pokud jde o Dlouhou - máš na mysli toho pána, co vypadá jaku písničkář Hutka :D ? Byl opravdu výtečný, vždy ochotný a milý. Teď tam tuším prodává člověk, co dělal ve Zlaté uličce a ten mě tedy zrovna dvakrát nebere.

Jo to je/byl Milošek. Jinak pán ze zlatý uličky mezi přáteli zdomácněl pod přezdívkou "prdel v roští". Gentlemani odpustí vulgaritu, ale když on je takovej děsivej morous.
Uživatelský avatar
Jido
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 34
Registrován: 30 zář. 2004, 15:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod bromden » 09 lis. 2004, 14:24

Fénix píše:
Jido píše:Jinak jsem se stavoval nedávno u krále ve Štěpánský a opět jsem se vytočil nad tamní prodavačkou (tuším to je jakási příbuzná od p. Hingara). To je tak otrávená ženská, že to z ní cáká po litrech. Naopak suveréně nejlepší dýmkařský prodavač je Milošek z Dlouhý. Jenom jsem ho už dlouho neviděl tak nevím jestli nemám říkat "byl". Nevíte někdo co je s ním?


Mluvíš mi z duše! Jsou lidí, co nemají v dýmkařství co dělat. Btw tuším, že jde o choť Mr. Hingara :shock:

Pokud jde o Dlouhou - máš na mysli toho pána, co vypadá jaku písničkář Hutka :D ? Byl opravdu výtečný, vždy ochotný a milý. Teď tam tuším prodává člověk, co dělal ve Zlaté uličce a ten mě tedy zrovna dvakrát nebere.


Jinak, Zlatá je zrušená, to asi víte, a Dlouhá je taky zrušená a má tam být Cigar Shop, ale ne Hingar.
Co se týče Štěpánské, tak ta paní je opravdu otrávená, ale v út, st, a pá odpoledne tam pravidelně bývá p.Hingar osobně. Jinak tam (prý častěji než ta paní) bývá Hingar mladší a ten je taky fajn.
Pořád oproti těm sice ochotným, ale totálně neznalým nánám v Baker Street, nebo té zpruzené slepici v Burzovním paláci...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 09 lis. 2004, 14:25

Jido píše:Jinak pán ze zlatý uličky mezi přáteli zdomácněl pod přezdívkou "prdel v roští".


Tomu se nedivím :mrgreen:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Fénix » 09 lis. 2004, 14:28

bromden píše:
Fénix píše:
Jido píše:Jinak jsem se stavoval nedávno u krále ve Štěpánský a opět jsem se vytočil nad tamní prodavačkou (tuším to je jakási příbuzná od p. Hingara). To je tak otrávená ženská, že to z ní cáká po litrech. Naopak suveréně nejlepší dýmkařský prodavač je Milošek z Dlouhý. Jenom jsem ho už dlouho neviděl tak nevím jestli nemám říkat "byl". Nevíte někdo co je s ním?


Mluvíš mi z duše! Jsou lidí, co nemají v dýmkařství co dělat. Btw tuším, že jde o choť Mr. Hingara :shock:

Pokud jde o Dlouhou - máš na mysli toho pána, co vypadá jaku písničkář Hutka :D ? Byl opravdu výtečný, vždy ochotný a milý. Teď tam tuším prodává člověk, co dělal ve Zlaté uličce a ten mě tedy zrovna dvakrát nebere.


Jinak, Zlatá je zrušená, to asi víte, a Dlouhá je taky zrušená a má tam být Cigar Shop, ale ne Hingar.
Co se týče Štěpánské, tak ta paní je opravdu otrávená, ale v út, st, a pá odpoledne tam pravidelně bývá p.Hingar osobně. Jinak tam (prý častěji než ta paní) bývá Hingar mladší a ten je taky fajn.
Pořád oproti těm sice ochotným, ale totálně neznalým nánám v Baker Street, nebo té zpruzené slepici v Burzovním paláci...


V Burzovním je prototyp trafikantky, neví ani co prodává, což je v takovém slušném obchodě věčná škoda a vždycky mě to dožere. Holky v Baker street jsou alespoň k světu, těm nějakou tu profesní chybyčku odpustím :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bromden » 09 lis. 2004, 14:28

Fénix píše:
Jido píše:Jinak pán ze zlatý uličky mezi přáteli zdomácněl pod přezdívkou "prdel v roští".


Tomu se nedivím :mrgreen:


To myslíte toho tlustšího zarostlýho s plnovousem co nikdy neřekl ani tři slova a tvářil se jak když mu lezete do obýváku?
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 09 lis. 2004, 14:31

bromden píše:
Fénix píše:
Jido píše:Jinak pán ze zlatý uličky mezi přáteli zdomácněl pod přezdívkou "prdel v roští".


Tomu se nedivím :mrgreen:


To myslíte toho tlustšího zarostlýho s plnovousem co nikdy neřekl ani tři slova a tvářil se jak když mu lezete do obýváku?


No jasně :P Taky od doby, co tam není "Hutka", tam chodím jen v nouzi.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bromden » 09 lis. 2004, 14:34

Fénix píše:No jasně :P Taky od doby, co tam není "Hutka", tam chodím jen v nouzi.


Hm, ten mě jednou dojal odpovědí, kterou jsem z něj musel dost páčit, když jsem se ptal ve svých začátcích na nějakou charakteristiku UF, tak se hluboce zamyslel, a pak řekl "jó"... :roll:

Btw. Stihl jsem než jsi to přesunul odpovědět do Co máte...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod bromden » 09 lis. 2004, 14:37

Fénix píše:V Burzovním je prototyp trafikantky, neví ani co prodává, což je v takovém slušném obchodě věčná škoda a vždycky mě to dožere. Holky v Baker street jsou alespoň k světu, těm nějakou tu profesní chybyčku odpustím :D


No, vypadaj vcelku OK... :lol: a vede to asi někdo znalý... nebo alespoň pořádný.
Ale Burzovním to podle mne ani nevede někdo znalý věci, protože ten mix vcelku hezkých kousků mezi odpadní italskou produkci, to je fakt humus... míchat kršku v jedný vitríně s jakýmsi Spifirem nebocotoje...
:evil: :evil:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 09 lis. 2004, 14:38

bromden píše:Hm, ten mě jednou dojal odpovědí, kterou jsem z něj musel dost páčit, když jsem se ptal ve svých začátcích na nějakou charakteristiku UF, tak se hluboce zamyslel, a pak řekl "jó"... :roll:


To jsi toho z něj dostal ještě celekm dost :)
Shodou okolností jsem se, když jsem začínal, bavil s "Hutkou" právě o UF (ještě ve staré prodejně) a o tom jednom tabáku jsme kecali asi čtvrt hodiny. Povídal mi, jak se tím zhulákal... :lol:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bromden » 09 lis. 2004, 14:42

Fénix píše:
bromden píše:Hm, ten mě jednou dojal odpovědí, kterou jsem z něj musel dost páčit, když jsem se ptal ve svých začátcích na nějakou charakteristiku UF, tak se hluboce zamyslel, a pak řekl "jó"... :roll:


To jsi toho z něj dostal ještě celekm dost :)
Shodou okolností jsem se, když jsem začínal, bavil s "Hutkou" právě o UF (ještě ve staré prodejně) a o tom jednom tabáku jsme kecali asi čtvrt hodiny. Povídal mi, jak se tím zhulákal... :lol:


Hutka byl hodně fajn...
Hingar starší osobně je totiž taky především obchodník... Tahat z něj rozumy je tak někdy dost kontraproduktivní, ale když má náladu tak se člověk dozví dost...
Momentálně je tam asi nejlepší Hingar mladší...
Protože ostatní obchody v Praze jsou, co se obsluhy týče, jinde :?
Znám ještě Sherloka, to je to co Burzovní, jen víc tabáků...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 09 lis. 2004, 14:52

bromden píše:Znám ještě Sherloka, to je to co Burzovní, jen víc tabáků...


Když je tam ten chlapík a má ještě dobrou náladu, tak se dá i něco zjisit. Celkově ale nic moc. Je to dost ostuda, že na nejlepších místech v Praze, kam se taky dostane nejvíc turistů, jsou tak špatné služby.

A Dlouhá se vážně ruší? Já tam už nějaký čas nebyl, tak nevím. Věčná škoda :? Snad v Cigar shopu budou i dýmky.
Nevíte, jestli Hingar krachuje či co??
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Jana » 09 lis. 2004, 14:59

Teda já netvrdím, že jsou v Praze ideální dýmkařství, ale jen pro srovnání - zkoušel někdo nakupovat třeba v Plzni? Jeden slušnej shop a zbytek hrůza hrůz a obsluha k :puke: A nebo třeba v malým městečku okresního formátu? Ještě horší. Já když jdu kamkoli do dýmkařství, tak nasadím arogantní výraz, prohlídnu si to tam sama bez dotazů, pokud něco chci, tak jedině bez komentáře obsluhy a nevnímám, že 99 ze 100 prodávajících toho o produktech ví míň než moje 7letá neteř. Jo a ještě fakt miluju, když jsou prodávající zároveň fajnšmekři, který krámek považujou za svůj obývák, kam jim nikdo nemá co lízt neřkuli něco chtít!
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Twineryy » 09 lis. 2004, 15:04

Tak já to mám nejradši v Baker street. Jsou paradoxně levnější než Hingar, dýmky mají přehledně uspořádané (ne jako ten bordel u Hingara) podle značek, prodavačky příjemné a k světu :wink: . Já mám totiž nejradši, když si mě nikdo nevšímá, já si v klidu vyberu a pak si řeknu jaký dýmky si chci osahat. Nesnáším, když mě u toho někdo nervózně sleduje.
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Simon » 09 lis. 2004, 15:08

bromden píše:
Fénix píše:
bromden píše:Hm, ten mě jednou dojal odpovědí, kterou jsem z něj musel dost páčit, když jsem se ptal ve svých začátcích na nějakou charakteristiku UF, tak se hluboce zamyslel, a pak řekl "jó"... :roll:


To jsi toho z něj dostal ještě celekm dost :)
Shodou okolností jsem se, když jsem začínal, bavil s "Hutkou" právě o UF (ještě ve staré prodejně) a o tom jednom tabáku jsme kecali asi čtvrt hodiny. Povídal mi, jak se tím zhulákal... :lol:


Hutka byl hodně fajn...
Hingar starší osobně je totiž taky především obchodník... Tahat z něj rozumy je tak někdy dost kontraproduktivní, ale když má náladu tak se člověk dozví dost...
Momentálně je tam asi nejlepší Hingar mladší...
Protože ostatní obchody v Praze jsou, co se obsluhy týče, jinde :?
Znám ještě Sherloka, to je to co Burzovní, jen víc tabáků...

hingar starsi je fajn kdyz se rozkeca, pak je k neudrzeni a clovek se leccos dozvi, mladsiho sem nepotkal, tu otravnou pani ve stepanske ano :) a zbytek na ktery sem narazil byla dymkarska katastrofa :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Další

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


cron