Dýmkařství v Praze

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Příspěvekod Qido » 11 lis. 2004, 14:09

Fénix píše:
tuton píše:
Qido píše:Překvapivě dobrá je trafika v Kaprovce (teda překvapivě dobrá na to, že to je trafika).


Akorat ty Jirsovky (a dasli dymky) ve vyloze moc vabne nevypadaji. Pokus se tedy neco nezmenilo. Uz jsem tam dlouho nebyl.


Furt jsou tam chudinky vystavené :cry:


A teď se jim to v těch šikmo položenejch krabicích sype dolů :roll:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod bromden » 12 lis. 2004, 15:33

Už jsem to psal i někam jinam, ale pro fandy NightCapu, pár kousků ještě mají v Mostexí trafice v Lazarské.

Dtto,Balkán v trafice u výlezu z B-čka Vysočanská směr nám OSN.

PremierCru Flake i LooseCut v Burzovním (z doslechu)

Přeji pěkné víkendové pokouření všem.
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod meduard » 13 lis. 2004, 01:05

body007 píše:a teraz nieco k Slovensku aby sme nezaostavali :wink: ja nakupujem v Ziline a su tu dva celkom kvalitne obchody. Jeden je kvalitny aj obsluhou, v druhom si musi clovek poradit sam. Obchody su na Marianskom namesti a vo Farskej ulicke, vyber fajok a tabakov velmi slusny :wink:

chystam sa do ziliny, hned to tam omrknem :wink:
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Dlouhá...

Příspěvekod bromden » 17 lis. 2004, 14:52

Dlouhá:
Tak jsem šel včera po Dlouhé, a dýmková tradice je zachována. Není tam už sice Hingar, ale Stanislaw-MOSTEX Pipe&Cigar Shop....
Bohužel jsem procházel kolem až po zavíračce, ale přes výlohu to vypadalo na pěkný výběr...
:puffy: :puffy: :puffy:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Re: Dlouhá...

Příspěvekod Fénix » 17 lis. 2004, 16:45

bromden píše:Dlouhá:
Tak jsem šel včera po Dlouhé, a dýmková tradice je zachována. Není tam už sice Hingar, ale Stanislaw-MOSTEX Pipe&Cigar Shop....
Bohužel jsem procházel kolem až po zavíračce, ale přes výlohu to vypadalo na pěkný výběr...
:puffy: :puffy: :puffy:


Já tam šel v 11:20 (mají od 11.00) a mříž byla zavřená :? Ale stejně je to fajn, zajdu tam někdy v půlce ot. doby a třeba tam někdo bude :roll:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Dlouhá...

Příspěvekod bromden » 18 lis. 2004, 12:16

Fénix píše:
bromden píše:Dlouhá:
Tak jsem šel včera po Dlouhé, a dýmková tradice je zachována. Není tam už sice Hingar, ale Stanislaw-MOSTEX Pipe&Cigar Shop....
Bohužel jsem procházel kolem až po zavíračce, ale přes výlohu to vypadalo na pěkný výběr...
:puffy: :puffy: :puffy:


Já tam šel v 11:20 (mají od 11.00) a mříž byla zavřená :? Ale stejně je to fajn, zajdu tam někdy v půlce ot. doby a třeba tam někdo bude :roll:


Stavil jsem se tam včera a je to tam fajn. Prodavačka, byť velmi nemluvná, byla příjemná, a výběr dýmek velmi slušný. Podle ní lze ty nové Stanislawy čekat někdy v prosinci :lol: .
Btw. asi začínám mít jasno o své další dýmce... ty jirsovy freehandy mají něco do sebe... ceny 2-5, straight grain... joj, výplata je až 10týho... :cry:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Obchůdky v Praze

Příspěvekod Bohemund » 14 pro. 2004, 17:34

A co v Kaprovce?
Já vím, není to obchod zaměřený pouze na dýmky ale i tak myslím, že pro někoho, kdo není tak náročný, což nejsem, tam výběr docela je. Alespoň co se tabáku týče.
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod johan » 15 pro. 2004, 11:19

Dám taky k dobru svoje skromné zkušenosti:

Dlouhá - prodavačka relativně dost příjemná, znalosti nedovedu posoudit... ALE: vyptával jsem se jí na dýmky z produkce Jan Pipes a ona na to, že žádné zrovna nemají, že mají někdy přijít, ale neví se nic konkrétního... a pak vytáhla vizitku na p. Jana Kloučka, který by právě měl být skryt za názvem Jan Pipes a na té vizitce to vypadá, že p. Klouček je právě šéfem tohoto obchodu...

Holmes, Vodičkova - ten starší pán byl poměrně OK, trošku poradil, popovídal si a nevypadal neochotně... i proto se mi tam líbilo zatím nejvíc ze všech navštívených obchodů

Burzovní Palác - lepší by to bylo úplně bez personálu (nějaký automat... něco jako je na lístky do MHD?)

Baker Street - neumím posoudit, dámy se snažily, ale asi tam zrovna nemají nic pro mne
johan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro. 2004, 13:13
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fénix » 15 pro. 2004, 11:22

johan píše:Dám taky k dobru svoje skromné zkušenosti:

Dlouhá - prodavačka relativně dost příjemná, znalosti nedovedu posoudit... ALE: vyptával jsem se jí na dýmky z produkce Jan Pipes a ona na to, že žádné zrovna nemají, že mají někdy přijít, ale neví se nic konkrétního... a pak vytáhla vizitku na p. Jana Kloučka, který by právě měl být skryt za názvem Jan Pipes a na té vizitce to vypadá, že p. Klouček je právě šéfem tohoto obchodu...

Holmes, Vodičkova - ten starší pán byl poměrně OK, trošku poradil, popovídal si a nevypadal neochotně... i proto se mi tam líbilo zatím nejvíc ze všech navštívených obchodů

Burzovní Palác - lepší by to bylo úplně bez personálu (nějaký automat... něco jako je na lístky do MHD?)

Baker Street - neumím posoudit, dámy se snažily, ale asi tam zrovna nemají nic pro mne


ad Jan pipes - je to tak jak píšeš.

ad Burza - naprostý souhlas :lol:

ad Baker street - pokud sis nevybral tam tak máš zvláštní choutky :wink: Tam si vyberu vždycky akorát na to nemám :)
Takže jirsa v rustik se ti nelíbí???
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod johan » 15 pro. 2004, 12:43

Fénix píše:ad Baker street - pokud sis nevybral tam tak máš zvláštní choutky :wink: Tam si vyberu vždycky akorát na to nemám :)
Takže jirsa v rustik se ti nelíbí???


No to je ovšem zcela jiná.... vybral bych si prakticky v každém z navštívených obchodů, ale v cenách pro mne úplně nedosažitelných... dejme tomu od 2000,- výš už nabídku vůbec nesleduju (prostě na to zatím nemám vyhrazeno tolik peněz) a většina opravdu pěkných dýmek je dejme tomu >2500,-

Ad Jirsa rustik - raději bych hladkou dýmku, ale vzhledem k tomu, že moje požadavky jsou značně protichůdné (nízká cena, rozumná kvalita a musí se mi to líbit), budu muset asi někde slevit... možná právě tady je prostor...
Naposledy upravil johan dne 15 pro. 2004, 12:51, celkově upraveno 1
johan
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 39
Registrován: 09 pro. 2004, 13:13
Bydliště: Praha

Příspěvekod Pampalini » 15 pro. 2004, 12:49

Ted jsem se vratil z Dlouhe. Mlada, velmi prijemna prodavacka. Velmi vstricna. Zaujaly me tam, mimo jine, dva kousky od Design Berlin. V cene okolo 2 tis.
Uživatelský avatar
Pampalini
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 87
Registrován: 25 lis. 2004, 10:29
Bydliště: Praha

Příspěvekod Qido » 15 pro. 2004, 14:49

Kde to v tý Dlouhý herdek je??? Tuhle jsem tam šel a ne a ne to najít... :evil:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jana » 15 pro. 2004, 15:00

Qido píše:Kde to v tý Dlouhý herdek je??? Tuhle jsem tam šel a ne a ne to najít... :evil:


Je to trochu schovaný. Když půjdeš Dlouhou směrem od Kotvy k Staromáku, je to po levý straně asi v první třetině. Ještě před vetešnictvím a Láry Fáry restaurací.
Naposledy upravil Jana dne 15 pro. 2004, 15:05, celkově upraveno 1
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Fénix » 15 pro. 2004, 15:04

Qido píše:Kde to v tý Dlouhý herdek je??? Tuhle jsem tam šel a ne a ne to najít... :evil:


Pampalini taky tápal, podle mě to nejde přehlédnout :) Jdi od revoluční po levý straně ulice a kousek za křižovatkou s Rybnou tam na tebe jukne obchod Stanislaw.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bromden » 15 pro. 2004, 16:15

Fakt to nejde přehlídnout... dýmky si mne vždycky přitáhnou jak magnet... a vzápětí se mi bolestně připomene neutěšená hloubka vlastní kapsy :cry:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků