Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Dýmka podle Tolkiena

10 lis. 2004, 14:17

Dobrý den,

může mi někdo poradit, kde se dá u nás koupit dýmka co nejpodobnější té z filmového Pána prstenů? Chci to jako dárek pod stromeček pro svou ženu... Díky moc..

Re: Dýmka podle Tolkiena

10 lis. 2004, 14:24

Čajkin píše:Dobrý den,

může mi někdo poradit, kde se dá u nás koupit dýmka co nejpodobnější té z filmového Pána prstenů? Chci to jako dárek pod stromeček pro svou ženu... Díky moc..


Můžeš si koupit PŘESNĚ ty, co byly ve filmu. Vauen má na ně licenci.

Třeba tady:
http://www.tabak-heinrich.de/start.html?pfeifen_vauen_herr_der_ringe.htm
(musíš chvíli počkat, až to překlikne)

nebo kdekoli jinde na zahr. eshopech. U nás jsou k vidění sporadicky. Já je viděl snad jenom v Praze v Baker Street.

10 lis. 2004, 14:38

A já minulý týden v Brně (Valmont v centru).

10 lis. 2004, 14:39

V Brně jsou i na Masarykově ul.

za kolik...

10 lis. 2004, 14:41

Vzpomenete si kolik stály - kolem čtyř tisíc?

10 lis. 2004, 14:41

ja mam Aragornovu fajku od Vauen, ktora ma masivny dlhy naustok z bukoveho dreva, ked som ju videl vo vyklade, tak som kvoli tomu nenapodobitelnemu naustku neodolal. ale kupoval som ju v rakusku. stala 200 euro, ale dostal som ju so zlavou, takze som platil nejakych 180euro.
http://www.vauen.de/images/aragorn_p2.jpg
Naposledy upravil LUBO dne 10 lis. 2004, 14:52, celkově upraveno 1

Re: za kolik...

10 lis. 2004, 14:43

Čajkin píše:Vzpomenete si kolik stály - kolem čtyř tisíc?


Myslím že tak nějak kolem 4 000

to cajkin

10 lis. 2004, 14:49

CAJKIN bol vynikajuci rusky a sovietsky skladatel, ktory pisal aj vela veci pre akordeon. ma tvoj Nick nejaku spojitost na tohto skladatela?

Re: za kolik...

10 lis. 2004, 14:53

Čajkin píše:Vzpomenete si kolik stály - kolem čtyř tisíc?


V českých obchodech jsou k vidění mezi 6000 a 7000
(takže jestli to žena moc neprožívá tak někde koupim tvarově podobnou churchwarden a předstírám že podobnější koupit nelze :lol: :lol: )

Re: za kolik...

10 lis. 2004, 15:05

bromden píše:
V českých obchodech jsou k vidění mezi 6000 a 7000
(takže jestli to žena moc neprožívá tak někde koupim tvarově podobnou churchwarden a předstírám že podobnější koupit nelze :lol: :lol: )


To bych nedělala, ale chce to vytipovat na stránkách Vauenu nejhezčí, aby ta investice stála za to a zároveň to splnilo účel fantasy-fandy. Já mám třeba Gimliho a vybírala jsem to i podle oblíbený rasy z doupěte.

Re: za kolik...

10 lis. 2004, 15:07

Jana píše:
bromden píše:
V českých obchodech jsou k vidění mezi 6000 a 7000
(takže jestli to žena moc neprožívá tak někde koupim tvarově podobnou churchwarden a předstírám že podobnější koupit nelze :lol: :lol: )


To bych nedělala, ale chce to vytipovat na stránkách Vauenu nejhezčí, aby ta investice stála za to a zároveň to splnilo účel fantasy-fandy. Já mám třeba Gimliho a vybírala jsem to i podle oblíbený rasy z doupěte.


No, já jsem proti nim trošku zaujatej, vůbec nesplnily moji představu, jak jsem si je představoval od svých 10let,kdy jsem PP četl poprvé...

Navíc se mi fakt fest nelíbí...
Btw, když bych za ty peníze mohl mít straight grain krásku od Cavichi...
Naposledy upravil bromden dne 10 lis. 2004, 15:12, celkově upraveno 1

10 lis. 2004, 15:08

a to sem si myslel, ze tuhle blbost si snad nikdo nekoupi :lol:

10 lis. 2004, 15:10

A mě celej Tolkien úplně minul, takže mě ani ty dýmky nic neříkají. Viděl jsem jenom Návrat krále - nevšedně krásný, výpravný, propracovaný nudný nic.

10 lis. 2004, 15:12

Simone, synchro s rozdílem 2 sec :D

10 lis. 2004, 15:19

imagoo píše:A mě celej Tolkien úplně minul, takže mě ani ty dýmky nic neříkají. Viděl jsem jenom Návrat krále - nevšedně krásný, výpravný, propracovaný nudný nic.


Tak to mě tedy ne... Hobit + PP jsou nádherné knihy, jedny z mála fantazy které mi rozhodně stályza to si je přečíst znovu.
Ale film jsem ani jeden neviděl. Nějak mě ten humbuk okolo nezlákal.A nechci si kazit představu, ty knížky člověk při čtení vidí před očima a snad i vnímá ostatnímy smysly.
Odeslat odpověď