Dýmka podle Tolkiena

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Příspěvekod bromden » 11 lis. 2004, 15:39

Simon píše:
Fénix píše:
Simon píše:kill bill je prumernej film, koukatelnej, ale tarantinuv nejhorsi .... videl sem jen prvni dil


Souhlasím. Na dvojku koukni, je o 50% lepší.

urcite kouknu, jen me jednicka k zadnemu extra spechu do dvojky nenutila :lol:


No, taky se na to chystám, ale až to někde schrastím na CD, do kina se mi kvůli tomu až tak nechce....
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 12 lis. 2004, 00:50

Twineryy píše:Já Kill Billa beru jako poctu béčkovým Hong Kongským kung fu filmům (Jackie Shan, John Wu),


On to tak bere i Tarantino, doporučuji pro majitele DVD přehrávače půjčit a skouknout včetně bonusů - především film o filmu. Ty jeho quasistrukturalistické postupy mě fascinují (třeba ten Mistr kung-fu je postava z některých starších filmů, a hraje ho ten herec, který v oněch filmech obvykle bojoval proti postavě kterou v KB hraje... to jsem se do toho zamotal :shock: Navíc hraje v dvojroli :shock: a takovýchto kousků je tam víc)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Twineryy » 12 lis. 2004, 08:17

Fénix píše:On to tak bere i Tarantino, doporučuji pro majitele DVD přehrávače půjčit a skouknout včetně bonusů - především film o filmu. Ty jeho quasistrukturalistické postupy mě fascinují (třeba ten Mistr kung-fu je postava z některých starších filmů, a hraje ho ten herec, který v oněch filmech obvykle bojoval proti postavě kterou v KB hraje... to jsem se do toho zamotal :shock: Navíc hraje v dvojroli :shock: a takovýchto kousků je tam víc)


Těch dvourolí tam je hodně, až jsem se divil, že jsem si toho nevšiml. Ve dvojce je naprosto skvělej David Carradine. A dostalo mě, že tam hraje takovej malej štěk Samuel L. Jackson (můj oblíbenej černoch :lol: ).
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod bromden » 12 lis. 2004, 09:08

Twineryy píše:A dostalo mě, že tam hraje takovej malej štěk Samuel L. Jackson (můj oblíbenej černoch :lol: ).


Mě kdysi dostal hlavně ten jeho motlitební zabijácký přístup... to bylo fakt dooost vostrý... :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Fénix » 12 lis. 2004, 13:40

Twineryy píše:Těch dvourolí tam je hodně, až jsem se divil, že jsem si toho nevšiml. Ve dvojce je naprosto skvělej David Carradine. A dostalo mě, že tam hraje takovej malej štěk Samuel L. Jackson (můj oblíbenej černoch :lol: ).


Popravdě jsem celou dvojku čekal, kdy se tam Jackson (kterého jsem v kostele poznal) zapojí do děje a vono pořád nic - prostě hrál no name klávesáka :D Velmi tarantinovské. Jinak je to i Tarantinův oblíbený černoch:D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod meduard » 13 lis. 2004, 01:28

Twineryy píše:
Fénix píše:On to tak bere i Tarantino, doporučuji pro majitele DVD přehrávače půjčit a skouknout včetně bonusů - především film o filmu. Ty jeho quasistrukturalistické postupy mě fascinují (třeba ten Mistr kung-fu je postava z některých starších filmů, a hraje ho ten herec, který v oněch filmech obvykle bojoval proti postavě kterou v KB hraje... to jsem se do toho zamotal :shock: Navíc hraje v dvojroli :shock: a takovýchto kousků je tam víc)


Těch dvourolí tam je hodně, až jsem se divil, že jsem si toho nevšiml. Ve dvojce je naprosto skvělej David Carradine. A dostalo mě, že tam hraje takovej malej štěk Samuel L. Jackson (můj oblíbenej černoch :lol: ).

taktiež môj čierny favorit
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Bohemund » 20 led. 2005, 20:27

Ještě k Tolkienovi.
Četl jsem PP i Hobita(a spoustu dalších knížek od Tolkiena) už ani nevím kolikrát. Díky nim jsem se vlastně dostal k dýmkám(díky pane Tolkiene:).
Myslím, že je to jeden z nejkrásnějších příběhů. Nádherná idea přátelství, sebeobětování a naděje, která je zvláště v PP obsažena, mi prostě učarovala. Chápu, že někomu to nic neříká, nejsme všichni stejní, ale podle mě by si to měl každý přečíst a trochu o tom popřemýšlet :wink:
Filmy jsou pěkné, ale knížku nikdá nenahradí :D
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod Hajaja » 20 led. 2005, 22:12

Bohemund píše:Ještě k Tolkienovi.
Četl jsem PP i Hobita(a spoustu dalších knížek od Tolkiena) už ani nevím kolikrát. Díky nim jsem se vlastně dostal k dýmkám(díky pane Tolkiene:).
Myslím, že je to jeden z nejkrásnějších příběhů. Nádherná idea přátelství, sebeobětování a naděje, která je zvláště v PP obsažena, mi prostě učarovala. Chápu, že někomu to nic neříká, nejsme všichni stejní, ale podle mě by si to měl každý přečíst a trochu o tom popřemýšlet :wink:
Filmy jsou pěkné, ale knížku nikdá nenahradí :D


Ale myslim po shlednutí filmu už knížka nebude taková jako pro toho, kdo film neviděl, já si tedy představoval všechny hrdiny trochu jinak než ve filmu, filmový zpracování už se mně tolik nelíbilo....
Uživatelský avatar
Hajaja
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 46
Registrován: 27 črc. 2004, 08:39
Bydliště: Kdyně, okr. Doma_lice

Příspěvekod Bohemund » 21 led. 2005, 08:28

Tak to určitě, já si svoje hrdina taky představoval trochu jinak, ale nemůžu zase říct, že by se představa Petera Jacksona zas tak lišila od té mojí(až na pár vyjímek -Elrond, Celeborn.... :wink: )
Jen by mě zajímalo, jakej tabák vlastně všichni kouřili. Starý Toby to asi nebyl :D
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod bromden » 21 led. 2005, 09:10

Bohemund píše:Tak to určitě, já si svoje hrdina taky představoval trochu jinak, ale nemůžu zase říct, že by se představa Petera Jacksona zas tak lišila od té mojí(až na pár vyjímek -Elrond, Celeborn.... :wink: )
Jen by mě zajímalo, jakej tabák vlastně všichni kouřili. Starý Toby to asi nebyl :D


No přece jižní čtvrtka, v nejlepším případě dolanské páně Tobolda Troubila. :wink:
Naposledy upravil bromden dne 21 led. 2005, 10:29, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Bohemund » 21 led. 2005, 09:22

bromden píše:
Bohemund píše:Tak to určitě, já si svoje hrdina taky představoval trochu jinak, ale nemůžu zase říct, že by se představa Petera Jacksona zas tak lišila od té mojí(až na pár vyjímek -Elrond, Celeborn.... :wink: )
Jen by mě zajímalo, jakej tabák vlastně všichni kouřili. Starý Toby to asi nebyl :D


No přece jižní čtvrtka, v nejlepším případě dolanské. :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod loom777 » 25 led. 2005, 13:16

imagoo píše:A mě celej Tolkien úplně minul, takže mě ani ty dýmky nic neříkají. Viděl jsem jenom Návrat krále - nevšedně krásný, výpravný, propracovaný nudný nic.


ku**a tohle bolí... :cry: .. to jsou asi nejhezci knizky co jsem cetl..uz jako malej jsem je zboznoval .... a zajimave je, ze mne bavi hrozne i zivotopis JRRT ... byl to holt zajimavej clovek ve vsech smerech
Uživatelský avatar
loom777
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 183
Registrován: 25 led. 2005, 11:48
Bydliště: České Budějovice

Příspěvekod imagoo » 25 led. 2005, 13:39

loom777 píše:
imagoo píše:A mě celej Tolkien úplně minul, takže mě ani ty dýmky nic neříkají. Viděl jsem jenom Návrat krále - nevšedně krásný, výpravný, propracovaný nudný nic.


ku**a tohle bolí... :cry: .. to jsou asi nejhezci knizky co jsem cetl..uz jako malej jsem je zboznoval .... a zajimave je, ze mne bavi hrozne i zivotopis JRRT ... byl to holt zajimavej clovek ve vsech smerech


Já mu nic neupírám, ale neoslovuje mě to a ne že bych to nezkoušel...
Prostě rezonuju na jiných frekvencích.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod Qido » 25 led. 2005, 13:58

imagoo píše:
loom777 píše:
imagoo píše:A mě celej Tolkien úplně minul, takže mě ani ty dýmky nic neříkají. Viděl jsem jenom Návrat krále - nevšedně krásný, výpravný, propracovaný nudný nic.


ku**a tohle bolí... :cry: .. to jsou asi nejhezci knizky co jsem cetl..uz jako malej jsem je zboznoval .... a zajimave je, ze mne bavi hrozne i zivotopis JRRT ... byl to holt zajimavej clovek ve vsech smerech


Já mu nic neupírám, ale neoslovuje mě to a ne že bych to nezkoušel...
Prostě rezonuju na jiných frekvencích.


Ale pozor, lidičky, nemíchejme Pána prstenů - knihu (vlastně knihy) s pokusy o zfilmování (najmě s tím posledním a s tím humbukem kolem něj). S imagoovým hodnocením filmu naprosto souhlasím (i když Návrat krále jsem neviděl, stačilo mi, jak to jde od desíti k pěti v těch předchohzích dílech), ale s loom777ovým hodnocením knížek taky. (Což, jak mě teď napadá, jsem s tímhle avatárem asi ani nemusel psát :lol: )
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 52
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod imagoo » 25 led. 2005, 14:06

Qido píše:
imagoo píše:
loom777 píše:
imagoo píše:A mě celej Tolkien úplně minul, takže mě ani ty dýmky nic neříkají. Viděl jsem jenom Návrat krále - nevšedně krásný, výpravný, propracovaný nudný nic.


ku**a tohle bolí... :cry: .. to jsou asi nejhezci knizky co jsem cetl..uz jako malej jsem je zboznoval .... a zajimave je, ze mne bavi hrozne i zivotopis JRRT ... byl to holt zajimavej clovek ve vsech smerech


Já mu nic neupírám, ale neoslovuje mě to a ne že bych to nezkoušel...
Prostě rezonuju na jiných frekvencích.


Ale pozor, lidičky, nemíchejme Pána prstenů - knihu (vlastně knihy) s pokusy o zfilmování (najmě s tím posledním a s tím humbukem kolem něj). S imagoovým hodnocením filmu naprosto souhlasím (i když Návrat krále jsem neviděl, stačilo mi, jak to jde od desíti k pěti v těch předchohzích dílech), ale s loom777ovým hodnocením knížek taky. (Což, jak mě teď napadá, jsem s tímhle avatárem asi ani nemusel psát :lol: )

Ale já zkoušel neúspěšně i knížku...
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků