Domácí kuřácký koutek

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Domácí kuřácký koutek

Příspěvekod sholim » 15 lis. 2004, 22:33

Vážení dýmáci,
jak jsem tak četl téma o bydlení, včetně nářků na výstavbu rodiného hnízda, napadla mě otázka jak si představujete "domácí kuřácký koutek"?
Co vy na to?
Uživatelský avatar
sholim
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 61
Registrován: 08 lis. 2004, 13:12
Bydliště: Rájec

Příspěvekod Fénix » 15 lis. 2004, 22:43

Já mám sice bujnou fantazii, ale už ne tak dobré vyjadřovací schopnosti abych ji mohl popsat :P
Určitě by ale můj kuřácký koutek měl vypadat jinak, než nyní (moje ložnice :? )
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod sholim » 15 lis. 2004, 22:57

Fénix píše:Já mám sice bujnou fantazii, ale už ne tak dobré vyjadřovací schopnosti abych ji mohl popsat :P
Určitě by ale můj kuřácký koutek měl vypadat jinak, než nyní (moje ložnice :? )


Tedy i přesto, že mám benevolentní manželku, která mé kouření dýmky nezatracuje, tak bych si v ložnici nedovolil zapálit.
To tě přímo lituji. Snad se Ti i tento sen jednou splní.

Měl jsem na mysli koutek ve kterém je člověk svým pánem, kde nemusí stále uklízet (pokud se tam v tom svém brajglu sám najde) a "smradí" si dle své libosti.
Máme starý rodiný domek, který jsme koupily a stalé upravujeme, ale na kuřácký koutek (zatím) místo nezbylo.
Takže by mi určitě boly nějaké postřehy od zkušenějších kolegů.
Uživatelský avatar
sholim
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 61
Registrován: 08 lis. 2004, 13:12
Bydliště: Rájec

Re: Domácí kuřácký koutek

Příspěvekod Simon » 16 lis. 2004, 00:02

sholim píše:Vážení dýmáci,
jak jsem tak četl téma o bydlení, včetně nářků na výstavbu rodiného hnízda, napadla mě otázka jak si představujete "domácí kuřácký koutek"?
Co vy na to?


ja planuju kuracky koutek v 1.(a taky poslednim) patre, drevena podlaha, drevem oblozena mistnost, barokni nabytek(2 kresla a sedacku) uz do ni mam, trocha hudby, prirucni knihovna, prirucni bar a poresit kvalitne odsavani.....snad to pristi rok zrealizuju
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod dix » 16 lis. 2004, 08:43

simone a co kozub.. :)
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Milos Cerman » 16 lis. 2004, 08:57

Domácí kuřácký koutek si neumím dost dobře představit.
Já courám při kouření po celým nevelkým bytě, krom ložnice. Díky tomu furt hledám ťapťátka, zapalovadla a podobně. Má to i své výhody, umím si třeba připálit kuchyňským zapalovačem na sporák, anebo vyčistit dýmku šroubovákem, a když se má drahá polovička nedívá i otočenou kávovou lžičkou. Po těch mých odkouřených létech mám takovou zásobu dusátek, že kdybych je našel všechny současně, bych s nimi vystačil do smrti smrťoucí. Stejně tak v každém kabátě či bundě je určitě nějaké to dusátko, tabák, filtr apodobně.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod dix » 16 lis. 2004, 09:36

no momentalne dakujem aj za kuchin kde mam azyl/dymkarskej/...mal som predstavu teda este stale ju mam...idem prerobit balkon na zimny palac..pardon zimnu zahradu cize zasklim tym finskym systemom zateplim,ratanovy stolik+kreslo...neco na co si budem moct vylozit nohy..primerany konvertor tepla..mini tv+natahnutu pripojku z wifi site na laptop/ten tez musim zadovzit/...tojan na tlac a naku burinu/cti plevel/ co vydrzi ten dym... 8)

dix domaci kutil /keremu to vsecko spravi nekdo iny za penaze/
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod bromden » 16 lis. 2004, 10:07

No, fantazie je bujná a představy divoké, ale představu mám...
v domku ve vlastní pracovně ve stylu dřevo-kov-sklo, kvalitní hudba, plus pohodlné křeslo na relaxování.
Jo a knihovna a bar, v tom se shodnu se Simonem...

Eh, vzdálená představa, díkybohu za kavárny...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Jana » 16 lis. 2004, 10:55

Já to mám vyřešeno pracovnou, jsou tam knihovny, pipe cabinety, prostor na sezení a tak. Ale nezapálila jsem si tam snad ani jednou. Většinou si zapálím v obýváku a přecházím všude možně včetně kuchyně a ložnice. A pak taky zjišťuju, že zapaluju sporákovým zapalovačem a dusám kde čím. V podstatě kouřím tam, kde mám další přidružené činnosti, takže u rozečtený knížky ( což je asi 10 souběžně rozmístěných všude možně ) a pak podle toho, kde mám rozpracovaný pití nebo rozdělanou práci a nebo rozmístěnou návštěvu.
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Simon » 16 lis. 2004, 13:06

dix píše:simone a co kozub.. :)

co to je???

Jana píše:Já to mám vyřešeno pracovnou, jsou tam knihovny, pipe cabinety, prostor na sezení a tak. Ale nezapálila jsem si tam snad ani jednou. Většinou si zapálím v obýváku a přecházím všude možně včetně kuchyně a ložnice. A pak taky zjišťuju, že zapaluju sporákovým zapalovačem a dusám kde čím. V podstatě kouřím tam, kde mám další přidružené činnosti, takže u rozečtený knížky ( což je asi 10 souběžně rozmístěných všude možně ) a pak podle toho, kde mám rozpracovaný pití nebo rozdělanou práci a nebo rozmístěnou návštěvu.



tak tohle nedelam, ja kourim bud u pocitace nebo pohodlne posazenej nebo venku nebo venku pri praci .... u vareni a v loznici nekourim :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod dix » 16 lis. 2004, 13:42

4 simon...normalne som tusil ze to nebudes vediet prelozit :D ...krb :!:

"topič" dix :)
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod bromden » 16 lis. 2004, 14:00

To Simon: Ten dixův "Kozub" je velmi výkonné odsávání - asi nejlepší vzhledem k ostatním užitným a estetickým vlastnostem... (if zapálen else v létě otevřít okno)...
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Simon » 16 lis. 2004, 14:08

dix píše:4 simon...normalne som tusil ze to nebudes vediet prelozit :D ...krb :!:

"topič" dix :)


krb uz tam neudelam, jeden bude venku, jeden v obyvaku, v kuchyni pec na drevo a na krb v patre bych musel delat novej komin a to tesne vedle toho co uz tam mam a tesne vedle toho co tam bude kvuli venkovnimu krbu, jak mam ohen rad, tak do toho nejdu :)

bromden píše:To Simon: Ten dixův "Kozub" je velmi výkonné odsávání - asi nejlepší vzhledem k ostatním užitným a estetickým vlastnostem... (if zapálen else v létě otevřít okno)...

to bromden: ja chci odsavat ex post, kdyz kourim tak chci sedet v kouri, mam to rad a tabak si tak lip vychutnam
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod dix » 16 lis. 2004, 14:26

suhlasim neni nad to ked sa kour prijemne mota okolo nosu...ved preto aj nerad dymam venku...uplne iny pozitok mam ked som v dobre vetranej miestnosti a dym mozem /sekundarne fajcenie/ sem tam vdychnut nosom :wink:

velky nos velkeho ducha znaci
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod bromden » 16 lis. 2004, 16:23

No, ano a ne, i mně se líbí vlastní čerstvý dým v okolí, ale kouřit v prostoře naprosto zahulené, byť čistě vlastním přičiněním, mi až tak nesedí...
Vdechování kouře nosem z oblaku v okolí hlavy taky občas s potěšením dělám, ale není to náhodou porušení dýmkového třetího přikázání "Dýmku svou šlukovat nebudeš" ???
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Další

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků