Soutěže, akce a informace o nich II.

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Soutěže, akce a informace o nich II.

Příspěvekod Fénix » 20 úno. 2011, 12:57

Dorazila pozvánka na Mistrovství ČR 2011 v Českých Budějovicích

http://dymka.net/dokumenty/mcr2011.pdf

doprovodný mail:

Vážení přátelé,
#
# dnes je přesně dva měsíce před konáním 19.mezinárodního mistrovství # České republiky v pomalém kouření dýmky a tak mám milou povinnost vás # na tuto nejvýznamnější akci PC ČR pozvat. Mistrovství se koná 16.dubna # 2011 v Budvar aréně - Gerbeře v Českých Budějovicích. Oficiální # pozvánku najdete v příloze, písemně vám bude poskytnuta určitě v # Poděbradech na Prasečím chlupu, děláme vše proto, aby byla k dispozici # už v sobotu v Prachaticích. Vše podstatné máte na pozvánce, dovolím si # jen některá doplnění či vysvětlení.
#
# Máme domluvenou exkurzi do Budvaru, jednoho z posledních národních # podniků v tomto státě, jinak též jednoho ze světově proslulých # pivovarů. Prohlídka trvá cca 1 hodinu, počítáme s několika skupinami.
# Během prohlídky, která vás seznámí s historií ale i současností výroby # piva v našem městě, bude též provedena ochutnávka tohoto nápoje.
# Abychom vše časově stihli, ti z vás, kteří se budou chtít do pivovaru # podívat, přijedou rovnou k pivovaru, a to nejpozději v 10:00 hodin.
# Prohlídka stojí 50,- na osobu, platí se na místě a může se jí # zúčastnit i nesoutěžící doprovod. Po absolvování prohlídky pak # účastníci odjedou opět po vlastní ose do města do Gerbery, kde # proběhne vlastní soutěž. Měli by bez stresu a bez problémů stihnout # jak registraci, tak oběd. Ti z vás, kteří na prohlídku nepůjdou, # pojedou rovnou do města do Gerbery, prezence začíná v 10:00.
#
# Platby do soutěže provádějte převodem na účet, číslo je uvedeno na # pozvánce. Do 31.3.2011 včetně je startovné 900,- Kč, potom 1200,-. Ve # zprávě pro příjemce uveďte rodné číslo, jméno a název klubu. Doprovod # neplatí. Vyhradili jsme si, že maximální počet soutěžících je 90, tak # neváhejte a hlaste se (rozuměj plaťte). Prosím též velmi, abyste nám # zaslali nejpozději do 31.3.2011 počty zájemců o prohlídku Budvaru, # abychom se mohli v Budvaru přesně domluvit. S placením nečekejte na # 31.3., banky mají pár dní na převod peněz a ve výpise za březen bych # vás třeba také už nemusel najít.
#
# Večer je připraven kulturní program, budeme velmi potěšeni, pokud u # nás zůstanete a užijete si večera i po soutěži. Ubytování žádné # nedoporučujeme, v Českých Budějovicích je možností celá řada, každý si # na webu jistě najde dle svého.
#
# Tolik na doplnění, budete-li mít nějaký dotaz, napište mi maila nebo # ještě lépe zavolejte. Zeptat se můžete i na soutěžích v Prachaticích a # Poděbradech, ze kterých se ale já omlouvám, neb mi do toho spadly # jiné, dlouho dopředu domluvené aktivity.
#
# Snad jsem na nic nezapomněl, všechny zdravím a těším se na setkání u # nás v Českých Budějovicích a na jihu Čech vůbec.
#
# Za 1.dýmkařský klub královského města Českých Budějovic # # # # Honza Vodička # # Mob. 724 190 386 # # # # P.S. Máte-li kontakt na další kluby či kuřáky, přepošlete jim, prosím, # tento e-mail, aby se dostalo opravdu na všechny. Díky.

Pokračovanie tohoto vlákna: viewtopic.php?p=246945#p246945
Pistacik
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Soutěže, akce a informace o nich

Příspěvekod šnek » 22 úno. 2011, 16:54

Daňku jak si dopadl v Prachaticích, asi nic moc,že se nechlubíš. Byl tam vůbec někdo?
Uživatelský avatar
šnek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1757
Věk: 52
Registrován: 29 dub. 2008, 16:24
Bydliště: České Budějovice/Veselí n. Luž.

Re: Soutěže, akce a informace o nich

Příspěvekod daněk » 23 úno. 2011, 07:48

Dopad jsem 6. :wink: Bylo 25 kuřáků a 16 nás kouřilo přes hodinu. Můj čas 1:39:45, vítěz
B. Kotulán časem 1:55. :puffy:
Uživatelský avatar
daněk
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 288
Věk: 67
Registrován: 08 úno. 2009, 08:29
Bydliště: KŘEMŽE

Re: Soutěže, akce a informace o nich

Příspěvekod šnek » 23 úno. 2011, 10:07

Gratuluji :clamp: Tuším,že si zase vylepšil osobní maximum.to nerad vidím :twisted:
Uživatelský avatar
šnek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1757
Věk: 52
Registrován: 29 dub. 2008, 16:24
Bydliště: České Budějovice/Veselí n. Luž.

Re: Soutěže, akce a informace o nich

Příspěvekod klasik51 » 23 úno. 2011, 19:32

Dáňo - krásnej čas. :ok: Gratuluju.
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Soutěže, akce a informace o nich

Příspěvekod klasik51 » 05 bře. 2011, 21:36

Tak co, pojede někdo na soutěž do Budějic?
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Soutěže, akce a informace o nich

Příspěvekod Fénix » 05 bře. 2011, 21:45

stopro menší výprava z Prahy dorazí :smoke1:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Soutěže, akce a informace o nich

Příspěvekod klasik51 » 05 bře. 2011, 21:49

Tak to je super, chci se tam také podívat. :wink:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Soutěže, akce a informace o nich

Příspěvekod klasik51 » 10 bře. 2011, 18:36

Zaplaceno / přihlášeno. :puffy:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Soutěže, akce a informace o nich II.

Příspěvekod Fénix » 11 bře. 2011, 21:17

16. Hanácké kóř - 2. dubna 2011 v Olomouci :puffy:

http://dymkarskekluby.cz/index.php/akce/56
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Soutěže, akce a informace o nich II.

Příspěvekod pantáta herrvater » 14 bře. 2011, 13:07

V sobotu proběhl 14. ročník kouření o Prasečí chlup v Poděbradech. Po loňské přestávce, kdy poděbradští pořádali mistrovství ČR, jsme se my pravidelní návštěvníci obávali, že chlupu odzvonilo. Nicméně Petr Brtek a jeho přátelé nás nenechali ve štychu, pouze jsme se přesunuli z kempu do skromějších prostor myslivecké chaty. Pro 34 soutěžních kuřáků a nějaké doprovody však bohatě stačila. Pořadatelé nás opět šíleně přecpali zabijačkovými výdobytky. :yum:
Robert Kněz vybral tabák Velvet, účastníci mistrovství si ho užijou, který vypadal jak černý kompost, údajně někdo našel i žížalu. Nicméně přes problémy některých s ním šlo zakouřit, Vašek Vachta ze ŠPC Prachatice 1:44.59. :smoke5:
Bohužel pryč jsou ty doby, kdy si kuřáci jeli užít do Poděbrad celý víkend a pře snoc nás zůstávalo 20 - 30. Večer naše řady hodně prořídly, nicméně nám to nezabránilo sedět při kytarách do jedné po půlnoci. Ráno ještě zabíjačková snídaně a hurá domů.
Takže ještě jednou díky Petrovi a všem poděbraďákům :ok: a zkuste se k nám příště připojit
pantáta herrvater
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 11
Věk: 59
Registrován: 23 úno. 2010, 16:40
Bydliště: Volary

Re: Soutěže, akce a informace o nich II.

Příspěvekod jcp » 14 bře. 2011, 13:25

nojo, když on ten Praseční chlup je tak dobře utajená akce, že ani já, 27 let v Poděbradech bydlící, nikdy nevím kdy a kde se koná :roll:
Uživatelský avatar
jcp
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 6319
Věk: 75
Registrován: 14 říj. 2005, 11:53
Bydliště: Poděbrady

Re: Soutěže, akce a informace o nich II.

Příspěvekod Fénix » 15 bře. 2011, 16:20

Připomínám, že za zlevněné startovné se dá na Mistrovství ČR přihlásit pouze do 31.3. Podrobnosti o soutěži zde viewtopic.php?p=248787#p248787
Doufám, že pipE-club Dýmka.net se opět dostaví v působivém počtu :puffy:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19464
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Re: Soutěže, akce a informace o nich II.

Příspěvekod Jean » 16 bře. 2011, 11:20

jcp píše:nojo, když on ten Praseční chlup je tak dobře utajená akce, že ani já, 27 let v Poděbradech bydlící, nikdy nevím kdy a kde se koná :roll:


Konal se poslední sobotu, kdy jsi byl u mne v Kostelci. Stavoval se u mne dnes Přemek, zde jsou od něj výsledky, by se naše A-čko team mohl podívat jak kouří konkurence.

Výsledková listina "Prasečí chlup 2011" Poděbrady
Uživatelský avatar
Jean
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 555
Věk: 58
Registrován: 22 čer. 2006, 08:25
Bydliště: Kostelec über Schwartzwald

Re: Soutěže, akce a informace o nich II.

Příspěvekod Scott » 25 bře. 2011, 22:37

Tak do Budějc jsem se už taky upsal. Když jsem viděl ten úžasný tabák a luxusní dýmku, neodolal jsem :mryellow:
Uživatelský avatar
Scott
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1386
Věk: 46
Registrován: 12 kvě. 2009, 09:03
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


cron