Moje cesta k dýmce

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Příspěvekod Milan Zabloudil » 11 dub. 2005, 15:06

Myslím si, že je bohužel problém v tom jak se tabáky prezentují, ten kdo kouří latakii tak řekne, že aromatik je hnus a potom ten komu latakie nechutná automaticky předpokládá, že cokoli latakista kouří je stejné. Tento názor by ale mělo zrušit to rozpracované rozdělení tabáků.
Uživatelský avatar
Milan Zabloudil
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 937
Věk: 67
Registrován: 04 bře. 2005, 16:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod piter » 11 dub. 2005, 15:18

Je to nesmysl rozdelovat dymkare na latakisty atd., a kdyz uz, tak je stejny nesmysl i pravidlo, ze latakistum nechutnaji aromatiky a naopak.

Proste kazdy kouri co mu chutna a latakie neni urcite takovy tabak, aby se lidi podle ni delily na dve skupiny podle toho zda ho kouri ci ne.
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod bigdragon » 11 dub. 2005, 15:37

no co k tomuhle napsat fakt, že kouřím i latakie i aromatiky, ale pořád to není ono ani jedno ani druhé i když se jedná o vesměs vynikající a doporučované tabáky, ale pořád se mi zdá že to není to pravé ořechové takže moji další dýmku vyhradím na neutrály a provedu další pokusy :D
Uživatelský avatar
bigdragon
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 8842
Věk: 61
Registrován: 12 říj. 2004, 07:04
Bydliště: Přerov

Příspěvekod Alfik » 11 dub. 2005, 16:04

bromden píše:Při takovém image potom chápu, že nově příchozí, kterým latakie nesedne, budou automaticky skeptičtí k jakýmkoli tabákům, které tito hnusní latakisté doporučují, byť by jim pravděpodobně chutnaly víc než instantní WCkachny tybu BlackAndBright...


Buď v klidu, třeba já (coby onen nově příchozí) nejsem zatížen naprosto žádnými předsudky :D

To, že zatím s chutí sjíždím Mac Baren Vanilla Cream (BTW, byť je to aromatik, tak nemám pocit, že by to byl "strouhaný WC blok :)) , a že jsem se nechal slyšet, že rád vyskouším i HG B&B vůbec neznamená, že se stejnou chutí nevyzkouším i něco úplně jiného... Jestli máš tip, tak sem s ním, rád si vyslechnu i názor "hnusného latakisty", zvlášť pokud mi otevře cestu k něčemu novému a zajímavému :wink:

Já vůbec rád experimentuju, zatracovat něco dopředu je podle mně hloupost, protože se tak člověk může připravit o spoustu potenciálně zajímavých zážitků (to samé se dá aplikovat i např. na hudbu) ... být hlava otevřená je IMHO mnohem lepší

Myslím, že se obecně spousta věcí zbytečně hrotí, jako "Nafta patří do kamen x Benzín patří do zapalovačů", "Aromatiky jsou strouhané WC bloky x Latakie je humus" ..... takový dogmata jsou podle mně úplně zbytečný.... Když zjistím, že mi něco šmakuje, tak ať si o tom každej myslí co chce.... A je jedno, jestli to bude WCkachna, nebo uzený ponožky :D

Nebo ne?
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Šimi » 11 dub. 2005, 16:10

Přesně tak.


Ale sleduj, jaký účinek má jedna jediná štiplavá poznámečka. :lol:
Hned máš plno reakcí a odpovědí a fórum ožije jak nakopnutý úl.

Zdravím všechny kuřáky WC Blocku. :lol: :lol: :lol:

Mimo jiné, taky se chystám na nějaké pokusy.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Simon » 11 dub. 2005, 16:19

Alfik píše:
bromden píše:Při takovém image potom chápu, že nově příchozí, kterým latakie nesedne, budou automaticky skeptičtí k jakýmkoli tabákům, které tito hnusní latakisté doporučují, byť by jim pravděpodobně chutnaly víc než instantní WCkachny tybu BlackAndBright...


Buď v klidu, třeba já (coby onen nově příchozí) nejsem zatížen naprosto žádnými předsudky :D

To, že zatím s chutí sjíždím Mac Baren Vanilla Cream (BTW, byť je to aromatik, tak nemám pocit, že by to byl "strouhaný WC blok :)) , a že jsem se nechal slyšet, že rád vyskouším i HG B&B vůbec neznamená, že se stejnou chutí nevyzkouším i něco úplně jiného... Jestli máš tip, tak sem s ním, rád si vyslechnu i názor "hnusného latakisty", zvlášť pokud mi otevře cestu k něčemu novému a zajímavému :wink:

Já vůbec rád experimentuju, zatracovat něco dopředu je podle mně hloupost, protože se tak člověk může připravit o spoustu potenciálně zajímavých zážitků (to samé se dá aplikovat i např. na hudbu) ... být hlava otevřená je IMHO mnohem lepší

Myslím, že se obecně spousta věcí zbytečně hrotí, jako "Nafta patří do kamen x Benzín patří do zapalovačů", "Aromatiky jsou strouhané WC bloky x Latakie je humus" ..... takový dogmata jsou podle mně úplně zbytečný.... Když zjistím, že mi něco šmakuje, tak ať si o tom každej myslí co chce.... A je jedno, jestli to bude WCkachna, nebo uzený ponožky :D

Nebo ne?


no je "drobnej" rozdil mezi MB vanilla a HD BB .... tu vanilku bych jako WC kachnu nenazval, ten BB v klidku ano :)
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Šimi » 11 dub. 2005, 16:24

Po ochutnání MB VCF ti musím dát zapravdu, ač jsem náruživý kuřák HD BB.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Qido » 12 dub. 2005, 08:15

Simon píše:no je "drobnej" rozdil mezi MB vanilla a HD BB .... tu vanilku bych jako WC kachnu nenazval


... no proto!!! :wink:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 53
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod Alfik » 12 dub. 2005, 11:39

piter píše:Je to nesmysl rozdelovat dymkare na latakisty atd., a kdyz uz, tak je stejny nesmysl i pravidlo, ze latakistum nechutnaji aromatiky a naopak.

Proste kazdy kouri co mu chutna a latakie neni urcite takovy tabak, aby se lidi podle ni delily na dve skupiny podle toho zda ho kouri ci ne.



Vidíš, tenhle tvůj příspěvek jsem včera přehlédl, a přitom přesně koresponduje s tím co jsem napsal... Asi by jsme se už měli nad tohle téma povznést, a nevyvolávat tady flamewar, že, Šimi :wink: ?

Kua, teď mně mnohem víc trápí, že jsem se včera dopustil brutální začátečnické chyby při nacpávání dýmky (nacpal jsem jí moc, a ještě navíc nějak divně), ani ne v půlce chcípla, a už se jsem jí znova nenabootoval, ať jsem se snažil, jak jsem chtěl.... Musel jsem půl kotle svého milovaného MB VCF vyhodit.... Z toho je vidět, že moje cesta k dýmce zažije asi ještě různá úskalí .... Ale já vytrvám, a zdárně se přes všechny přenesu, jako správný komsomolec!!! :lol:

"My bijem o mříž, ducha lvi, a my ji rozbijeme!" Alfík :D 8)
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod wudy » 12 dub. 2005, 11:49

Kua, teď mně mnohem víc trápí, že jsem se včera dopustil brutální začátečnické chyby při nacpávání dýmky (nacpal jsem jí moc, a ještě navíc nějak divně), ani ne v půlce chcípla, a už se jsem jí znova nenabootoval, ať jsem se snažil, jak jsem chtěl.... Musel jsem půl kotle svého milovaného MB VCF vyhodit....


Jo, tak přesně tohle už se mi taky stalo.
V čem udělali soudruzi z NDR chybu?
Uživatelský avatar
wudy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 97
Věk: 43
Registrován: 23 bře. 2005, 13:38
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvekod Nevill » 12 dub. 2005, 13:42

wudy píše:
Kua, teď mně mnohem víc trápí, že jsem se včera dopustil brutální začátečnické chyby při nacpávání dýmky (nacpal jsem jí moc, a ještě navíc nějak divně), ani ne v půlce chcípla, a už se jsem jí znova nenabootoval, ať jsem se snažil, jak jsem chtěl.... Musel jsem půl kotle svého milovaného MB VCF vyhodit....


Jo, tak přesně tohle už se mi taky stalo.
V čem udělali soudruzi z NDR chybu?


Se mi už taky několikrát povedlo, hlavně zezačátku...ten tabák je tam prostě moc udusanej, mělo by pomoct, když se v něm člověk trochu pošťourá bodcem z ťapťátka...
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 46
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Příspěvekod Alfik » 12 dub. 2005, 13:51

Nevill píše:ten tabák je tam prostě moc udusanej, mělo by pomoct, když se v něm člověk trochu pošťourá bodcem z ťapťátka...


To jsem udělal, i když jsem si u toho připadal jako barbar :oops: Ale v mém případě to nepomohlo, asi jsem to měl nacpaný fakt tragicky. Holt, chybami se člověk učí
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Šimi » 12 dub. 2005, 18:48

Alfik píše:Vidíš, tenhle tvůj příspěvek jsem včera přehlédl, a přitom přesně koresponduje s tím co jsem napsal... Asi by jsme se už měli nad tohle téma povznést, a nevyvolávat tady flamewar, že, Šimi :wink: ?


Já, nikdý.....
Jako mírovou ratolest jsem dnes zakoupil Balkania Sobranie. Sice jsem ji vzápětí reklamoval, ale koupil abyste věděli vy LATAKISTI.

:lol: :lol: :lol:
požírač WC Block´s HD BB :lol:
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6580
Věk: 49
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Alferi » 12 dub. 2005, 19:01

Alfik píše:
Nevill píše:ten tabák je tam prostě moc udusanej, mělo by pomoct, když se v něm člověk trochu pošťourá bodcem z ťapťátka...


To jsem udělal, i když jsem si u toho připadal jako barbar :oops: Ale v mém případě to nepomohlo, asi jsem to měl nacpaný fakt tragicky. Holt, chybami se člověk učí


Do tabáku nešťourat! Když to špatně táhne, tak klidně sundám náustek a tím bodcem jemně :!: prošťournu zacpaný kouřový kanálek.
Uživatelský avatar
Alferi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5154
Věk: 42
Registrován: 19 srp. 2004, 21:46

Příspěvekod Murphy » 12 dub. 2005, 19:04

Bohemund píše:Trefný jistě je, ale jelikož opravdu nevím, co to je, tak nedokážu posoudit. :(
Ad latakie: já vim, to byla drobný štucel do Qida, protože vím, jak latakii miluje, tak jsem si to prostě nemohl odpustit. :twisted: :twisted: Ale chápu Tě, je třeba k ní dozrát. Buď je to láska na celý život, nebo nenávist na celý život. Že Fénixi? :wink:


Sice to nebylo na mne, ale muzu prohlasit, jako cerstvy obyvatel toho laskaveho brehu, ze ano :)

Jinak vsem "novejsim nez ja" chladny a dlouhy kour :)
Uživatelský avatar
Murphy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 341
Věk: 40
Registrován: 03 říj. 2004, 22:23
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků