Moje cesta k dýmce

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Příspěvekod Fénix » 28 bře. 2005, 22:57

Jana píše:
Todík píše:
Simi píše:TODÍKU

to jsou teda krásky. Opravdu těžká volba.


Asi půjdu ještě do té Stanwellky, i když jednu churchwardenku už mám. :wink:


Jenom jednu, to je snad vtip :?:


já dvě a fakt zatím další neplánuju :| tyhle čtenářský mě nějak nemají rády :roll:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Alfik » 06 dub. 2005, 14:00

Jako úplně novopečenému kuřákovi dýmek a členovi tohohle fóra mi to nedá, abych tady taky nepřispěl svojí troškou do mlýna. Je to zvláštní, ale já jsem k dýmce tak nějak "tíhnul" už hodně dlouho... Vždycky jsem si jí spojoval s pohodou a požitkářstvím, a to je oboje něco pro mně :D

Ale kouřil jsem normální cigarety (když nebudu počítat pár pokusů typu doutníky, snus, balené cigarety atd. z dob studií), což mi začínalo postupně čím dál víc vadit - ten pocit závislosti, že si člověk prostě musí v určitých situacích to cígo dát, i kdyby ho měl přejet parní válec...

Postupně u mně tenhle pocit narostl natolik, že jsem se nakrknul, a ze dne na den přestal. Až jsem byl sám překvapenej, jak to šlo snadno, do té doby jsem, to zkoušel už několikrát, a nikdy jsem to nevydržel dýl, než do večera.

Asi po měsíci už jsem byl naprosto v pohodě, pokud šlo o cigarety, ale tím víc se začala ozývat moje staré dýmkové nutkání.... Samozřejmě to nemohlo dopadnout jinak, než jak to nakonec dopadlo, o čem svědčí i fakt, že sem teď píšu tenhle příspěvek... Musím říct, že mi dýmka.tk i tohle fórum hodně pomohlo a ještě pořád pomáhá (po svých prvních deseti dýmkových dnech jsem zatím pořád zelenáč par excellence :wink: ), ať už s výběrem tabáku, ale i s některými grify (cpaní dýmky, atp.) se kterými jsem se před tím strašně potýkal. A to ani nemluvím o tom, že vždycky když to tady čtu, dostanu strašnou chuť si zapálit... Takže i stran motivace :)
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Šimi » 06 dub. 2005, 14:13

TAK TĚ VÍTÁM MEZI ZELENÁČI DÝMKAŘI. :D
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Bohemund » 06 dub. 2005, 14:15

Vítaj, vítaj :) A ať se tu cítíš pořád stejně dobře s milostivým a laskavým panem předsedou Fénixem, i s tím kverulantem Bromdenem :lol: , náboženským militantním fanatikem Bohemundem :lol: Simonem, který Ti rozhodně výběr tabáků na našem trhu neusnadní, s pohodářem Šimim a vyznavačem sladké chuti Qidem.....a .. a se spoustou dalších přátel chladného kouře. :lol: :lol:
Ať je Ti tu dobře :puffy:
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod Qido » 06 dub. 2005, 14:20

Než jsem vypotil nějaké těžkopádné přivítání, udělali to jiní a lépe, ale stejně tě tu vítám, jsem rád, že jsi tu (ale jestli se dáš na kouření latakie, tak si mě nepřej :wink: )

To Bohemund: díky za tu charakteristiku, sedí (nakolik může člověk posoudit charakteristiku sebe sama) a velmi mě potěšila - i když vlastně pořádně nevím proč.

To Fénix: Ještě zkus někdy mluvit o nezaslouženém pocitu zadostiučinění z tohohle fóra!!!! :wink:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 52
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod piter » 06 dub. 2005, 14:25

To Alfik: rovnez te vitam, at se ti tu mezi nami libi :)
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Alfik » 06 dub. 2005, 15:16

Díky vám všem za krásný přivítání :oops: :) Určitě se mi tu líbí... Já myslím, že tohle fórum je od Fénixe výbornej počin... uvědomuju si to hlavně proto, že v mojem okolí nikdo dýmkama postiženej není, a tak je príma nebýt s tím sám aspoň takhle :-) Čtu tohle fórum docela pečlivě už pár dní, a začínám mít takový virtuální pocit, jako bych pár z vás už skoro znal :-)

Quido: A s latakií zatím určitě nemusíš mít strach... Včera jsem pořídíl Mac Baren Vanilla Cream Flake .... A výborně jsem si pochutnal... Vlastně můžu říct, že to bylo moje první pořádný zakouření... Poprvé se stalo, že mi to hořelo víc než dvacet minut (jmenovitě dvě hoďky) ... Byl to tak prima zážitek, že u těch aromatiků ještě určitě chvíli vydržím :wink:
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Šimi » 06 dub. 2005, 15:18

Alfik píše: v mojem okolí nikdo dýmkama postiženej není, a tak je príma nebýt s tím sám aspoň takhle



Háld je nás dýmkařů jako šafránu.
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Alfik » 06 dub. 2005, 15:22

Šimi píše:Háld je nás dýmkařů jako šafránu.


A je to škoda... Když si vezmu, kolik lidí kolem mně kouří cíga... kdyby to udělali jako já, vyprdli se na ně, a pořídili dýmku, jak by bylo... :-) Jenže komu není rady, tomu není pomoci, tím to je... Ale už úspěšně pracuju na konverzi svého bratránka, snad to dopadne, taky před nedávnem přestal kouřit cíga :D
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Qido » 06 dub. 2005, 15:28

Alfik píše:Včera jsem pořídíl Mac Baren Vanilla Cream Flake


Tak to tě vítám ještě jednou a ještě srdečněji :lol:
Uživatelský avatar
Qido
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 943
Věk: 52
Registrován: 17 srp. 2004, 09:09
Bydliště: Praha

Příspěvekod wudy » 06 dub. 2005, 15:30

Mě k dýmkám přivedl můj švagr, ty jeho krásně vonící tabáky to byla nádhera.
Mé dýmkařské dny začaly asi před čtyřmi měsíci kdy mě přemohla neodolatelá chuť kopit si dýmku. Vrhnul jsem se na internet a našel dymku.tk a toto forum, a ty se mi staly nenahradidelnou a nevyčerpatelnou studnicí informací o dýmkách, tabácích a vůbec.
Dřív jsem kouřil doutníky, ty se ale s dýmkou nedají srovnat.
Dýmka to je pohoda.
Obrázek
Uživatelský avatar
wudy
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 97
Věk: 43
Registrován: 23 bře. 2005, 13:38
Bydliště: Lipník nad Bečvou

Příspěvekod Alfik » 06 dub. 2005, 15:32

Qido píše: Tak to tě vítám ještě jednou a ještě srdečněji :lol:


:D :D Fakt dík, přiznám se že tohle jsem vážně nečekal...
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

Příspěvekod Bohemund » 06 dub. 2005, 15:35

Alfik píše:
Qido píše: Tak to tě vítám ještě jednou a ještě srdečněji :lol:


:D :D Fakt dík, přiznám se že tohle jsem vážně nečekal...


No jo,...... jak že je to o těch vránách??? :lol: :lol: :lol:
Latakii zdar!!! :twisted:
Uživatelský avatar
Bohemund
Účet zrušen
 
Příspěvky: 781
Registrován: 14 pro. 2004, 13:51

Příspěvekod Šimi » 06 dub. 2005, 15:39

A já teda vítám také ještě jednou a srdečněji nového příznivce aromatiků :lol: :lol: :lol: .
Neboj se, když se dáme všichni dohromady, tak ty latakisty překouříme :lol: .
Uživatelský avatar
Šimi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6579
Věk: 48
Registrován: 14 úno. 2005, 22:36
Bydliště: Dub nad Moravou, kósek od Holomóca

Příspěvekod Alfik » 06 dub. 2005, 15:45

Bohemund píše:... Latakii zdar!!! :twisted:


Ono se mnou je to v tomhle směru těžký, ještě ani nevím, co ta latakie vlastně obnáší, nezkoušel jsem ji, ani ve svém okolí jsem "necítil" nikoho, kdo by jí kouřil, tahle bitva o latakii je tedy pro mně zatím čistě abstraktní záležitost :-)
Uvidíme, jestli mně Fénix přijme do klubu, tak na nějakém srazu to snad zjistím, do tý doby se k tomu nebudu vyjadřovat .... Bylo by to, jako kdyby měl Papež erudovaně promluvit na téma "pissing včera a dnes" 8) - BTW tohle přirovnání jsem četl v nějaké internetové bitce mezi vyznavači nafty a benzínu a přijde mi pro tyhle případy docela trefný :wink:
Uživatelský avatar
Alfik
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1686
Věk: 45
Registrován: 05 dub. 2005, 14:27
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google[Bot] a 12 návštevníků