Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Prazdne plechovky od tabaku, co s nimi ????

31 bře. 2011, 19:52

Co robite s prazdnymi plechovkami od tabaku ??? Vyuzivate ich nejako, alebo ich rovno zahodite??? :joy:

Re: Prazdne plechovky od tabaku, co s nimi ????

31 bře. 2011, 20:05

Kulaté, ty, co dobře těsní, schovávám a odsypávám do nich tabáky, které skladuju ve velkém ve skle apod. Nebo do nich přesypávám tabáky z hranatých netěsnících krabiček. Hranaté mám zatím pohozené v dílně, ono se to určitě bude na něco hodit. Pokud budou pohozené dlouho, hodí se dopopelnice :mryellow: .

Re: Prazdne plechovky od tabaku, co s nimi ????

31 bře. 2011, 20:26

Pokud by se někdo chtěl zbavit několika kousků (i velkého množství) krabiček, rádi je využijeme u mě v práci (http://www.ulita.cz resp. v klubu Ulitka) na výtvarné tvoření dětí i dospělých.
:mryellow: :mryellow: :pray: :pray: :ok: :ok:
Klidně kontaktujte mne.
Díky :lol: :lol:

Re: Prazdne plechovky od tabaku, co s nimi ????

01 dub. 2011, 06:20

Něco se vždycky najde. Na kancelářské sponky a na podobné blbosti. V plechovce od Palace Gate mám v práci razítka, pro číslování paré výkresové dokumentace. No, chodí si je půjčovat i můj šéf a odůvodňuje to tím, že ty razítka moc pěkně voní. A taky tím, že si na svojí sadě ztratil čtverku a šestku.

Re: Prazdne plechovky od tabaku, co s nimi ????

20 srp. 2011, 22:13

Broskev píše:Pokud by se někdo chtěl zbavit několika kousků (i velkého množství) krabiček, rádi je využijeme u mě v práci (http://www.ulita.cz resp. v klubu Ulitka) na výtvarné tvoření dětí i dospělých.
:mryellow: :mryellow: :pray: :pray: :ok: :ok:
Klidně kontaktujte mne.
Díky :lol: :lol:


Zájem je opravdu veliký, pokud máte a chcete nabídnout, ozvěte se mi, nějak vymyslíme předání.
Dík

Re: Prazdne plechovky od tabaku, co s nimi ????

24 srp. 2011, 10:17

Všechny "moje" plechové krabičky od tabáku končí u nás v Domě dětí a mládeže Radovánek, je to hezké, na co vše se dají použít a na děti se musí působit...co se mládí naučíš....

Re: Prazdne plechovky od tabaku, co s nimi ????

24 srp. 2011, 10:19

No, plechové se sundatelnými smrťáckými nápisy (nebo obzvláště hezké či speciální i s nápisama) si nechávám...

Re: Prazdne plechovky od tabaku, co s nimi ????

28 srp. 2011, 18:12

:arrow: Broskev
To jsem měl vědět na začátku června... Vyhodil jsem cca 20 plechovek od SGček :palm: Pro příště budu schovávat a pak předám.

Re: Prazdne plechovky od tabaku, co s nimi ????

28 srp. 2011, 21:26

Foton píše:Všechny "moje" plechové krabičky od tabáku končí u nás v Domě dětí a mládeže Radovánek, je to hezké, na co vše se dají použít a na děti se musí působit...co se mládí naučíš....


tak tak :!: :!: :!:

Re: Prazdne plechovky od tabaku, co s nimi ????

28 zář. 2011, 19:12

plechovek v dílně není nikdy dost
Odeslat odpověď