Jakej tabák v nové trafice

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Re: jakej tabák v nové trafice

Příspěvekod Namornik » 30 zář. 2011, 19:21

Já jsem taky cigareťák a dýmku kouřím cca 2x do týdne, ale dej na rady starších. Na etrafice nejdu pod 2000,- a mám 10% slevu. Když to nevykouřím hned tak uzraje, pokud nechutná není to problém udat ( což už se mi stalo s pár tabákama). V normální trafice kupuji jen čistítka ,cigára a NG,reflex, respekt, MF
Uživatelský avatar
Namornik
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1069
Věk: 35
Registrován: 04 říj. 2010, 19:37
Bydliště: Mlékojedy u Neratovic

Re: jakej tabák v nové trafice

Příspěvekod Copatej » 30 zář. 2011, 20:10

jeleniste píše:Tak pro Tebe je seven seas nekouřitelná sračka, pro mě pokrok, od startek..

Nechytej mě za slovo, "sedm moří" se kupodivu kouřit dá, i když to tedy popravdě není můj "kotlík tabáku", jen co si pamatuju ze soutěže...jinak tou sra.kou, jsem myslel ostatní nabídku McBarenů, kromě Nö1 Scotisch mixture...a další lahůdky od Planty apod...
Původně ses ptal, co bychom ti radili koupit, tak holt radíme...sice asi jak vidím zbytečně :think:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: jakej tabák v nové trafice

Příspěvekod jajo » 30 zář. 2011, 23:19

Copatej píše:Nechytej mě za slovo, "sedm moří" se kupodivu kouřit dá, i když to tedy popravdě není můj "kotlík tabáku", jen co si pamatuju ze soutěže...jinak tou sra.kou, jsem myslel ostatní nabídku McBarenů, kromě Nö1 Scotisch mixture...a další lahůdky od Planty apod...
Původně ses ptal, co bychom ti radili koupit, tak holt radíme...sice asi jak vidím zbytečně :think:


Alebo, že by si tú trafiku otváral sám jeleniste :?: :think:
jajo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1003
Věk: 72
Registrován: 15 zář. 2006, 13:19
Bydliště: Šamorín

Re: jakej tabák v nové trafice

Příspěvekod Copatej » 01 říj. 2011, 08:07

No vidíš Honzíku, to mě nenapadlo :idea: :D :ok:
Uživatelský avatar
Copatej
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 7907
Věk: 50
Registrován: 05 dub. 2008, 11:07
Bydliště: Praha

Re: jakej tabák v nové trafice

Příspěvekod jeleniste » 01 říj. 2011, 13:37

jajo píše:
Alebo, že by si tú trafiku otváral sám jeleniste :?: :think:

to máš teda dost bujnou fantazii
=======================================
edit:
Namornik píše:Já jsem taky cigareťák a dýmku kouřím cca 2x do týdne, ale dej na rady starších. Na etrafice nejdu pod 2000,- a mám 10% slevu. Když to nevykouřím hned tak uzraje, pokud nechutná není to problém udat ( což už se mi stalo s pár tabákama). V normální trafice kupuji jen čistítka ,cigára a NG,reflex, respekt, MF

no, je možný, že k tomu časem dojdu, ale teď chci spíš kouřit, než deponovat drahý lupení. To si asi teda spíš udělam vejlet do trafiky v praze a vyberu si na místě no.
Uživatelský avatar
jeleniste
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1353
Věk: 42
Registrován: 19 zář. 2011, 13:22
Bydliště: Lipník (okres Mladá Boleslav)

Re: jakej tabák v nové trafice

Příspěvekod Sobpeta » 01 říj. 2011, 14:19

:arrow: jeleniste

Teda já nevím, že si to tak komplikuješ. Naloguj se na etrafiku, zažádej si o slevovou kartu a a až Ti přijde, objednej si tabák podle svého gusta. I kdybys měl zaplatit kilo poštovnýho tak na etrafice se ti při objednávce s kartou automaticky srazí 10% z ceny(zaplatí ti to krásně poštu), tudíž se tím poštovným nemusíš trápit a utrácet za vejlet do Prahy. :wink:

Myslím, že aspoň za litr si určitě něco vybereš ne? :wink:
Uživatelský avatar
Sobpeta
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 3641
Věk: 46
Registrován: 08 lis. 2008, 00:02
Bydliště: Zdar nad Sázavou

Re: jakej tabák v nové trafice

Příspěvekod Fanys » 01 říj. 2011, 16:21

I když takový výlet do Prahy, když se dobře načasuje (třeba v pondělí u Smradu), tak to je zážitek. :ok:
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: jakej tabák v nové trafice

Příspěvekod jeleniste » 02 říj. 2011, 12:56

Sobpeta píše::arrow: jeleniste

Teda já nevím, že si to tak komplikuješ. Naloguj se na etrafiku, zažádej si o slevovou kartu a a až Ti přijde, objednej si tabák podle svého gusta. I kdybys měl zaplatit kilo poštovnýho tak na etrafice se ti při objednávce s kartou automaticky srazí 10% z ceny(zaplatí ti to krásně poštu), tudíž se tím poštovným nemusíš trápit a utrácet za vejlet do Prahy. :wink:

Myslím, že aspoň za litr si určitě něco vybereš ne? :wink:

Tak vybral bych si, ne že ne, ale zasejc mi musí zbejt na uhlí, zima se blíží :?
Uživatelský avatar
jeleniste
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1353
Věk: 42
Registrován: 19 zář. 2011, 13:22
Bydliště: Lipník (okres Mladá Boleslav)

Re: jakej tabák v nové trafice

Příspěvekod Cifro » 02 říj. 2011, 13:01

jeleniste píše:Tak vybral bych si, ne že ne, ale zasejc mi musí zbejt na uhlí, zima se blíží :?

Fajčenie fajky, rovnako ako iné ušlachtilé záluby, nie je celkom zadarmo. Ja zhruba za tisícovku kupujem tabak mesačne a napriek tomu v zime nemrznem :puffy:
Uživatelský avatar
Cifro
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1973
Věk: 66
Registrován: 11 dub. 2008, 09:05
Bydliště: Myjava, SR

Jak zlepšit trafiku

Příspěvekod Levap1982 » 10 led. 2013, 12:53

Dobrý den,prosím vás všechny o pomoc o radu!!!Před rokem sem otevřel trafiku pujčil si na ní 250000 a těd už pomalu krachuju.Potřebuju týdně vydělat 10000 abych všechno poplatil a něco málo alespon na živobitý mi zbylo a týdně vydělám 6000.Takže se každy týden tuneluju.Zkusil sem už hodně věcí spoustu novinek,mám terminál,stojan s dvd,lednici od coly,mrazák s nanuky,prodám hotové jídlo v krabicích ale pořád to nejde,nevíte čím bych to mohl zachránit,nějakej tip,něco co by se prodávaloo?Moc děkuji za radu,jakoukoliv.Bláha :think:
Levap1982
Registrovaný uživatel
Registrovaný uživatel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 10 led. 2013, 12:41

Re: jak zlepšit trafiku

Příspěvekod BATRACHOS » 13 led. 2013, 00:41

Jestli je tržba za komplet sortiment 6000 a je potřeba to vlastně zdvojnásobit, tak to asi stěží vytrhne jedna dvě věci z minoritního fajfkařského trhu (ale ani cokoliv dalšího).
To by musela být úplná bomba.

Podle mne je trafika hlavně věc fleku. Na rušném, frekventovaném místě to jde, jinak 0%.
Změnit se to šikovností dá, ale v malých procentech.
Třeba zvednout o 1/10.
Ale 40%? :think:
Uživatelský avatar
BATRACHOS
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6065
Věk: 50
Registrován: 21 dub. 2007, 12:53
Bydliště: Praha

Re: jak zlepšit trafiku

Příspěvekod Fanys » 13 led. 2013, 01:37

Ne o 40%, ale o 2/3 tj. asi 66,67%.
Na dýmkaře bych nespoléhal, protože nakupují v zahraničí nebo na e-trafice.
Vymyslet něco, kvůli čemu by lidé změnili trasu a zašli do jiné trafiky než jsou zvyklí je těžké. Ceny cigaret jsou unifikované, takže stojí v trafice stejně jako v hospodě. Vymyslet něco, co přiláká lidi i z širšího okolí a když tam již budou, tak i nakoupí. :think:
Uživatelský avatar
Fanys
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6418
Věk: 72
Registrován: 22 pro. 2007, 20:17
Bydliště: Horní Měcholupy

Re: jak zlepšit trafiku

Příspěvekod Milos Cerman » 13 led. 2013, 06:38

:think: Hezkejch pár let jsem vedl "trafiku" Sherlock Holmes v Ústí nas Labem, v Pařížské ulici.
image_id: 5018
Rád bych ti poradil, ale u trafiky -- stejně jako u jiné prodejny -- hodně záleží na jejím umístění.
Ty jsi ale zatím nenapsal ani ve kterém regionu. :smoke3: nejlépe abys uvedl celou adresu.
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Re: Jak zlepšit trafiku

Příspěvekod Rog » 16 led. 2013, 15:06

Zamestnaj tam peknú mladú komunikatívnu predavačku :smoke1:
Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Jak zlepšit trafiku

Příspěvekod Hashiba » 17 led. 2013, 08:30

... nejlépe nahoře bez :cool:
Hashiba
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 9
Registrován: 27 led. 2012, 07:48

Předchozí

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků