Re: Úplný zákaz kouření III

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Re: Úplný zákaz kouření III

Příspěvekod Rog » 20 kvě. 2015, 14:55

Uživatelský avatar
Rog
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 3316
Věk: 44
Registrován: 08 kvě. 2010, 23:08
Bydliště: Košice

Re: Úplný zákaz kouření III

Příspěvekod ontarios » 20 kvě. 2015, 15:38

:arrow: Rudolf Steiner: Ono to tak jednou bohužel nejspíš dopadne. Na druhou stranu, rozpočet není bezedný. Není snadné nechat lidi žít jak chtějí s tím, že pak budou z rozpočtu odčerpávat. Ale nejsem filozof. Jen vím, že spousta peněz by v rozpočtu byla, kdyby...pracuju na NKÚ tak vím, jak se hospodaří.
Uživatelský avatar
ontarios
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 642
Věk: 56
Registrován: 12 bře. 2015, 08:57
Bydliště: Praha 8

Re: Úplný zákaz kouření III

Příspěvekod pitrson » 20 kvě. 2015, 16:42

Mathias Sandorf píše:Pěkná ukázka toho, jak celý vyspělý svět tleská zákazům kouření, protože normální je nekouřit http://www.zivnostenskelisty.cz/clanky/2313-tisice-nemeckych-a-rakouskych-hospodskych-vysly-do-ulic-demonstruji-proti-byrokr

Hmm, hezkypekne, on je to vubec dost vyzivnej web. Mne se moc libil i tenhle clanek. Zarazuju do sledovanejch :ok:
ontarios píše:Upřímně. Zakouřený hospody a restaurace od cigaret mi vadí a... Takže mi nevadí zákaz kouření v hospodách, protože...

:palm: :palm: :palm: Btw. to, ze soused ma CHOPN z pasivniho koureni je tva vira, nebo to muzes nejak dolozit? Imo. dalsi priklad zmasirovanyho ovcana.. :pray:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Úplný zákaz kouření III

Příspěvekod ontarios » 20 kvě. 2015, 17:00

:arrow: Pitrson: To mě rozesmálo, protože jsem si vzpomněl na dost dobrý film - Děkujeme, že kouříte. Doporučuji shlédnout.

Ad soused. Celoživotní myslivec, veškerý volný čas v lese. Pouze práce 8 hodin denně v zakouřené kanceláři. Je to důkaz, není to důkaz? Jsem snad lékař že tomu rozumím? Ni. Dělal jsem snad nějaké výzkumy? Ni. Tak co to plácám, že? :)

Můj táta kouřil 12 cigaret denně. Do 60 let. Nejprve v 65 letech CHOPN, před třemi lety rakovina plic. Nyní terminální fáze. Dělal jsem výzkum? Ni.
Uživatelský avatar
ontarios
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 642
Věk: 56
Registrován: 12 bře. 2015, 08:57
Bydliště: Praha 8

Re: Úplný zákaz kouření III

Příspěvekod Milhaus » 20 kvě. 2015, 17:43

No,nechci zasahovat do láskyplné výměny názorů,ale nedá mi to.
Děda:60 denně od patnácti do šedesáti,umřel v 75 na embolku po banální operaci,jinak v podstatě zdravej.
Táta:40 denně od patnácti do padesáti.Teď 77,jediný,na co si stěžuje je drahej benzín.
Já:Od sedmnácti 40 denně,poslední čtyři roky žádný cigáro,jen dýmka.4 až 6 koulí denně.Já si bafám a kašle za mě manželka.Běžím do schodů,zadejchá se za mě druhej. :mrgreen:
Zdravý to nebude,ale takovej universální strašák to taky néni. :smoke1:
Uživatelský avatar
Milhaus
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 205
Věk: 56
Registrován: 04 čer. 2012, 19:07
Bydliště: Hohenelbe

Re: Úplný zákaz kouření III

Příspěvekod ontarios » 20 kvě. 2015, 17:49

:arrow: Milhaus: Jasně, můj děda celoživotní tramp, sportovec a umřel v 54 letech na neléčenej vysokej tlak. Co z toho vyvodíme? Kouřit, hulit, chlastat, nekouřit, nechlastat, zdravě jíst a sportovat - všechno více méně jedno, jednou to máš daný a basta? nějak mi to nejde pod fousy. Nicméně, ty máš asi v genech zdraví a smrt na jazyku až v pozdním věku pod palbou kulometu, jináč bys tu byl navěky. Budiš Ti přáno a nezáviděno. U nás je to trochu jinak. Rak kam se podíváš v různým věku. I za plotem. Třeba bydlíme na blbým místě.

Ale Děkujeme že kouříte doporučuju.
Uživatelský avatar
ontarios
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 642
Věk: 56
Registrován: 12 bře. 2015, 08:57
Bydliště: Praha 8

Re: Úplný zákaz kouření III

Příspěvekod Milhaus » 20 kvě. 2015, 17:57

Jó,nic ve zlým.Vidím takovejch paradoxů v práci denně až až.Jasně,že je nějaká genetická zatíženost.A komu tahle potvora brousí v rodině,neměl by asi dráždit hady bosejma nohama.Ale trápit se zdravejma výživama a strachem,co kdyby možná uškodí ještě víc.Všeho s mírou.Asi určitě trocha opatrnosti a prevence v jistým věku neuškodí.

Pokračovanie tu: viewtopic.php?p=381848#p381848
Pistacik
Uživatelský avatar
Milhaus
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 205
Věk: 56
Registrován: 04 čer. 2012, 19:07
Bydliště: Hohenelbe

Předchozí

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků