Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Kolik dýmek vykouříte?

Několik týdně
80
50%
Každý den 1
25
16%
Každý den 1 - 2
29
18%
Každý den 3 - 5
25
16%
Kouřím dýmku pořád :D
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 159

Re: Kolik vykouříte dýmek?

10 kvě. 2015, 20:56

Já dávám jednu denně (většinou večer po večeři), musí být hodně dobrý den, abych stihl dvě.

Re: Kolik vykouříte dýmek?

26 bře. 2016, 17:23

Já jsem na tom podobně jako Baskervil. 5-6 za den + tak 3 doutníčky. Jenom ty cigarety vynechávám.

Re: Kolik vykouříte dýmek?

26 bře. 2016, 19:00

Podobně jako u ostatních je to i u mne o čase. V průměru tak 5 až 6 týdně, někdy však i 2 dýmky a 2 doutníky za večer. Musím ale přiznat, že po tomto podařeném večeru doplněném osmi plzněmi jsem byl ráno poněkud pomalejší. Se slzou v oku vzpomínám na dobu, kdy jsem seděl v budově, v níž nebyly senzory kouře :-)

Re: Kolik vykouříte dýmek?

26 bře. 2016, 19:31

Dvě až tři. Když je hezky, tak na zahradě je to pohádka. Když je škaredě nebo jsem v práci, nedám ani jednu.

Re: Kolik vykouříte dýmek?

23 dub. 2016, 01:57

Vykouřím jednu týdně, ale když se poštěstí tak i dvě. :smoke2:

Re: Kolik vykouříte dýmek?

22 kvě. 2016, 17:45

Přes týden tak jednu dýmku.
O víkendu dvě někdy i tři. Jednou měsíčně na setkání pipe klubu 3 za večer ...

Re: Kolik vykouříte dýmek?

23 kvě. 2016, 17:49

V pracovní dny 3x týdně podle času. O víkendech se většinou podaří 2x denně. Výjimkou jsou celodenní víkendové akce - když vařím pivo, tak u toho stihnu tak 2-3 dýmky podle chuti a občas kombinuji s doutníkem :yum:

Re: Kolik vykouříte dýmek?

02 úno. 2019, 10:27

Někteří zde píšete, že vykouříte 1-2 dýmky týdně i méně. Zajímalo by mě, jak jste na tom v mezičase. Cigareťák, doutníkář nebo abstinujete? Pánové, přiznejte se!

Re: Kolik vykouříte dýmek?

02 úno. 2019, 10:40

já si dám téměř denně jedno cigarilo a to mi stačí. nějak mě nebaví sedět venku v zimě hodinu s dýmkou (pokud nezapaříme a nesedíme venku pod houbou). teď jsme byli 14 dní v keni, těšil jsem se, že si tam v teple zakouřím. vzal jsem sebou dunhill dark flake a bothy. teplo bylo nádherné, ovšem od moře foukal takový vítr, že na dýmku (alespoň pro mě) nebylo ani pomyšlení. takže zase cigarilka. zima je pro mě od zákazu kouření v hospodách dost abstinenční.

Re: Kolik vykouříte dýmek?

02 úno. 2019, 10:59

Já už jsem to, myslím, někdy zmiňoval, že přes zimu se mi osvědčily kukuřičky. Vylezu na balkon a jeden kotlík mi zabere cca 20, 25 min. času. Takže pokud fakt neni činna nebo holomráz, neabstinuju. :puffy:

Re: Kolik vykouříte dýmek?

02 úno. 2019, 11:08

Je to rôzne ale tak 3denne cez víkend 3az 5 podľa veľkosti kotlíka a druhu tabaku

Re: Kolik vykouříte dýmek?

02 úno. 2019, 11:38

proger píše:Já už jsem to, myslím, někdy zmiňoval, že přes zimu se mi osvědčily kukuřičky. Vylezu na balkon a jeden kotlík mi zabere cca 20, 25 min. času. Takže pokud fakt neni činna nebo holomráz, neabstinuju. :puffy:


když já to s těmi kukuřičkami nějak nedávám, ale hliněnku bych si asi dovedl představit. asi to zkusím, občas bych si dýmečku fakt dal...

Re: Kolik vykouříte dýmek?

02 úno. 2019, 11:48

Přes týden si dávám dýmku v klidu večer - pravda, někdy vynechám, obzvlášť při noční. A o víkendu 1 až 2 dýmky plus většinou cigarilla, plus sem tam cigareta.
V práci jsem na cigaretách, doma většinou cigarilla (převážně bezfiltrový Bodega z Lidlu).

Re: Kolik vykouříte dýmek?

02 úno. 2019, 13:34

Yetenek píše:...(převážně bezfiltrový Bodega z Lidlu).


bingo! to je i moje značka! imho super pokouření.

Re: Kolik vykouříte dýmek?

02 úno. 2019, 17:21

Přes zimu kouřím dýmku hlavně o víkendu. Jinak abstinuji :puffy:
Odeslat odpověď