Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: Dýmky v médiích a umění III

09 úno. 2017, 14:30

Trochu mě pobavilo jak hromada negativních komentářů na CSFD plyne z toho, že Maigreta hraje "Mr.Bean". Knížky jsem nečetl, ani předešlé verze neznám ale když beru ty TV filmy jakoby samostatné entity tak se mi zdáli dobré. Nemám to s čím srovnat tak když to objektivně vemu jako prostě krimi tak se mi to hodně líbilo. Nenašel jsem v Atkinsnovém projevu ani známku Beana. Myslím si, že je to dobrý herec a že ta postava Beana mu asi už jenom škodí. Lidi nejsou schopni si to od něj oddělit.

Re: Dýmky v médiích a umění III

09 úno. 2017, 21:11

O Atkinsonovi je známo, že je to perfekcionista co se role týče, nacvičuje si jednotlivé repliky, situace a scény tak, že
s toho někteří jeho herečtí kolegové šíleli (Mr. Bean , Černá zmije), ale konečný výsledek je vždycky přesně podle toho , co má vyjadřovat.
Poslední dvě série Černé zmije jsou prostě ukázkou jeho umění a hlavně toho, že si do své blízkosti dokáže vybrat dobré herecké kolegy...

Re: Dýmky v médiích a umění III

10 úno. 2017, 22:52

V posledním dílu Modré krve je k vidění asi čtvrt tuny dýmek ze Schwarzenbergovy sbírky. :shock:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11453913494-modra-krev/415235100131002-schwarzenbergove

Re: Dýmky v médiích a umění III

11 úno. 2017, 10:22

A všimli jste si, že knížepán přidusává prstem :?:

Re: Dýmky v médiích a umění III

11 úno. 2017, 11:43

Popravdě řečeno, knížepána až tak nemusím, takže jsem ten dokument jen tak proklikal. Narazil jsem na dva záběry, kde knížepán kouřil, a nemohu se zbavit pocitu, že dýmka se dá kouřit (a mnoho z nás ji taky kouří) tak nějak elegantněji... :think:

Re: Dýmky v médiích a umění III

19 úno. 2017, 10:41

Yetenek píše:Popravdě řečeno, knížepána až tak nemusím, takže jsem ten dokument jen tak proklikal. Narazil jsem na dva záběry, kde knížepán kouřil, a nemohu se zbavit pocitu, že dýmka se dá kouřit (a mnoho z nás ji taky kouří) tak nějak elegantněji... :think:


Knížepánovi bude letos osmdesát, takže vypadá a kouří jako leckterý starý dědek. Na tom jenom málokdy člověk shledá něco zvlášť elegantního.

Re: Dýmky v médiích a umění III

14 bře. 2017, 16:32

hlavná postava v novom HBO seriáli "Taboo", dobrodruh James Keziah Delaney (Tom Hardy), fajčí fajku - hlinenky budú asi znova chvíľu populárne :)
image_id: 25310

Re: Dýmky v médiích a umění III

22 bře. 2017, 15:16

image_id: 25342

Re: Dýmky v médiích a umění III

06 dub. 2017, 15:18

poslední fotka: https://www.ecofuture.cz/clanek/designo ... ezenkaMapa

Re: Dýmky v médiích a umění III

20 dub. 2017, 09:08

Len pripomínam, že práve beží v Lidli retro týždeň, takže je možné sa zásobiť starou mysliveckou s retro etiketou...
image_id: 21015
Obrázok je z minulého katalógu, súčasná cena je 99.90 :smoke1:

Re: Dýmky v médiích a umění III

21 dub. 2017, 16:22

image_id: 25398 Na místo, kde neteče voda, není elektřina a nedostává se ani plat, se od vyhlášení konkursu začátkem roku přihlásilo padesát lidí z celého světa.
ZDROJ

Re: Dýmky v médiích a umění III

21 dub. 2017, 17:42

"Je důležité jen poslouchat, aniž byste mluvili a aniž byste soudili," řekl Vanuytrecht.
"Myslel jsem si, že nemám šanci," citovala rakouská tisková agentura 58letého důchodce"

To vyzerá na job snov - v 58 rokoch dôchodok a v práci hlavná povinnosť nerobiť nič a fajčiť fajfku... :ok: :ok: :ok:

Re: Dýmky v médiích a umění III

13 kvě. 2017, 14:21

Právě dávají film na ČT1 MĚSÍC S DÝMKOU, stará česká detektivka ... :puffy:

Re: Dýmky v médiích a umění III

17 kvě. 2017, 18:35

https://www.welt.de/icon/maenner/articl ... feife.html

Německý článek o tom jak se mezi hipstery rozmáhá kouření dýmky... :smoke5:

Re: Dýmky v médiích a umění III

18 kvě. 2017, 04:46

hezký článek, i když ne úplně jen o hipsterech. pěkně napsáno. jen by to mělo vyjít i na našich webech.
Odeslat odpověď