Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: Dýmky v médiích a umění III

15 pro. 2021, 07:49

Dela furt, jen v Havlbrode, ne? :think:

Re: Dýmky v médiích a umění III

15 pro. 2021, 18:35

... a vidíte někde nějakou nabídku jeho současné tvorby?

Já vidím jen galerii zašlé slávy. :smoke3:

Honza byl přece briskní ve vystavování novinek na webu. Dobře focené, dobře přehledné, poměrně rychle inzerované. Kdyby něco měl, asi by se pochlubil, ne?
Veškeré odkazy se vracejí k Janpipes a tam kde nic tu nic. :?

Re: Dýmky v médiích a umění III

15 pro. 2021, 19:45

Tu. ;-)

Re: Dýmky v médiích a umění III

15 pro. 2021, 20:20

OK, přesun na jiná média.
To mne těší, že zas dělá takovou parádu! :clamp:

Škoda, že na www stránkách není link.

Re: Dýmky v médiích a umění III

17 pro. 2021, 11:01

Tapinek píše:Tu. ;-)

Stejně mi ten link nefunguje,píše to,že to mám zkusit za chvíli. /už asi tři dny :? /. Posrané ty sociální sítě. Mám rád pipemakery co mají svoje stránky a nikoliv na ksichtu a podobných platformách.

Re: Dýmky v médiích a umění III

17 pro. 2021, 12:02

To byl duvod, proc mam Instagram (jako jedinou ze socialnich siti) - dneska rada lidi prezentuje svoji praci jen tam... :-/

P.S. Jinak me link funguje - zkousel jsem to ted z jinyho pocitace... Kdyztak ho zkus opsat: http://www.instagram.com/jankloucek/

Re: Dýmky v médiích a umění III

20 pro. 2021, 17:06

Tak nakonec vyzkoušeno na mobilu panímámy kde má nainstalován Instagram a ano funguje to. Bez instalace na mém komplu či mobilu,nula bodů.

Re: Dýmky v médiích a umění III

30 pro. 2021, 12:24

Pan Vít Olmer jako Allan Pinkerton ve filmu fantom Morrisvillu kouří Dunhillku
image_id: 28609image_id: 28608

Re: Dýmky v médiích a umění III

30 pro. 2021, 20:08

Však se také Dunhillky (kupodivu) dostaly za totáče i u nás, byť v Tuzexu. A nebyly - vzhledem k té kvalitě a značce - zas tak drahé. Proto mezi lidem obecným je "Dunhillka" stále nějak povědomý pojem, starší osazenstvo hospod Dunhillky zná, kdežto třeba Petersonky nebo Stanwellky či Savinellky nikoli.

Re: Dýmky v médiích a umění III

03 led. 2022, 08:46

https://www.jjfoto.cz/l/fotka-s-pribehem-muz-s-dymkou/

Re: Dýmky v médiích a umění III

09 úno. 2022, 20:25

Společnost pro obnovu vesnice a malého města ve spolupráci s Národním památkovým ústavem Územního odborného pracoviště v Brně a Metodickým centrem moderní architektury v Brně připravili výstavu díla architektů Jaroslava Vajdiše (1920-2006) a Otakara Máčela (1920-1997).
Výstava bude do 28.3.2022, a to v přednáškové budově vily na Hroznové 14, Brno, od pátku do pondělí od 9.00 hod. do 17.00 hod. Kromě toho, že výstava připomíná význam obou architektů, tak na ní lze vidět i jejich fotografickou tvorbu a obrazy.


Ota Máčel byl v minulém století nepřehlédnutelným členem brněnského Pipe Clubu (na výsledkové listině první brněnské soutěže z roku 1974 byl omylem tajemníka chybně uveden jako Oldřich Máčel).
Jeho architektonické dílo je dodnes patrné hlavně na Slovácku, Znojemsku i v Brně. Jeho dýmkařsko-sběratelské dílo bohužel takovou trvanlivost nemá, ale aspoň jeho kuřácké historky, zejména z holandské emigrace, zůstávají ve vzpomínkách pamětníků.

Re: Dýmky v médiích a umění III

08 kvě. 2022, 12:54

Proti Ledu.... takové odpočinkové..
https://images.app.goo.gl/Xzr4UcYDXQun9aK96

Re: Dýmky v médiích a umění III

08 kvě. 2022, 16:31

Podle toho, jak ta dýmka vypadá, si jí ten chlap zrovna před chvílí koupil. :mryellow:

Re: Dýmky v médiích a umění III

08 kvě. 2022, 20:00

To asi jo, ale stane se mu tam jedna hooodně nepříjemná věc..... kdo se na to bude dívat, ať dál nečte.... dojde mu tabák :smoke4:

Re: Dýmky v médiích a umění III

15 čer. 2022, 12:06

Nás starý známý Martin Pecina (proč sem už nechodí?) vypráví o své knihovně - na záběrech jsou vidět i jeho dýmky:

https://art.ceskatelevize.cz/inside/martin-t-pecina-v-detstvi-jsem-v-dedove-knihovne-objevil-foglarovky-a-drzi-me-dodnes-IRGtb
Odeslat odpověď