To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: Etrafika Praha

20 led. 2014, 08:08

A ten Elisabetan bude k dostání jen osobně u vás v Práglu, nebo bude možnost objednávky domů?

Re: Etrafika Praha

20 led. 2014, 08:35

Každý člen klubu, který bude aktivnější více než minimálně, dostane poštou 2 poukázky ročně na možnost rezervace tohoto tabáku. Tabák samozřejmě bude vydáván v Praze pod přísným dohledem etrafikantů, po předchozí blíže nespecifikované kontrole, sloužící k určení, zda je tento člen schopen tento tabák smysluplně kouřit. Poukázky jsou jmenovité a nelze je přenášet

Re: Etrafika Praha

20 led. 2014, 08:39

Zdravím , jestli jsem to správně pochopil tak e trafika má nově otevřenou prodejničku v Praze v Blanické , ale na jejich stránkách jsem nic takového nenašel , tak nevím jestli jsem to třeba jen špatně nepochopil
ani otvírací dobu nevím . Může někdo trochu blíže upřesnit. Díky :puffy:

Re: Etrafika Praha

20 led. 2014, 08:42

Špatně hledáš, zkus etrafika.cz, dole v menu je 6-te od spodu prodejny Etrafika a partneři a tam to je. Otevírací doba tam taky je a kluci jsou někdy tak ochotní, že když jim zavoláš na mobil, že máš akutní absťák, tak ti tam někdy dojedou i o víkendu.
Opravdu smekám klobouk před přístupem.

Re: Etrafika Praha

20 led. 2014, 08:42

http://www.etrafika.cz/vypis-clanku/8

Re: Etrafika Praha

20 led. 2014, 08:47

viewtopic.php?f=11&t=3318 :wink:

Re: Etrafika Praha

20 led. 2014, 09:08

tak popořadě:
DLNR a Flake: ono to záleží na dovozci - nedovážíme to napřímo a uvidíme co mu podaří

to RottenFox: předpokládám, že bude i normálně na E-trafice, respektive nevidím důvod proč by neměl být

Re: Etrafika Praha

20 led. 2014, 10:16

jo díky moc hledal jsem to v kontaktu kde by jsme očekával že to bude , je to super i otvírací doba je skvělá , moc mi to vyhovuje i polohou . Dík.

Re: Etrafika Praha

20 led. 2014, 10:20

DragonSoul píše:Každý člen klubu, který bude aktivnější více než minimálně, dostane poštou 2 poukázky ročně na možnost rezervace tohoto tabáku. Tabák samozřejmě bude vydáván v Praze pod přísným dohledem etrafikantů, po předchozí blíže nespecifikované kontrole, sloužící k určení, zda je tento člen schopen tento tabák smysluplně kouřit. Poukázky jsou jmenovité a nelze je přenášet


:shock: četl jsem dvakrát a nepochopil :mryellow: úplnej zákonodárce :palm:

Že by se u tabáků Dunhill začalo blýskat na lepší časy ???

Re: Etrafika Praha

20 led. 2014, 10:32

Bylo by to fajn.DLNR +Flake :yum:

Re: Etrafika Praha

20 led. 2014, 10:32

Dejmal píše:
Že by se u tabáků Dunhill začalo blýskat na lepší časy ???

Kdybys to četl pozorněji, tak pochopíš, že Tebe se to netýká, neprojdeš tou kontrolou. :think:

Re: Etrafika Praha

20 led. 2014, 10:49

Ještě začít dovážet Condora, St.Bruna a Amphoru a nebudu si mít na co stěžovat. :puffy:

Re: Etrafika Praha

20 led. 2014, 11:06

Mnoo, pořád eště nám tady chybí emerická produkce :lol:

Re: Etrafika Praha

20 led. 2014, 11:19

Obrázek

Re: Etrafika Praha

20 led. 2014, 12:33

Taky sem si tam 2 pixly koupil, pro jistotu... :plaster:
Odeslat odpověď