Etrafika Praha

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Re: Etrafika Praha

Příspěvekod Plachtař » 25 srp. 2017, 10:43

ttygr píše:to bude asi hodně tabáku v malejch baleních? :twisted:


Teď jsi trefil lavička na hřebíčku ;)

Mám na můj vkus (pro někoho asi směšně málo) hodně tabáků, hlavně jsem jich několik dostal k různých příležitostem a nechávám je dozrát. A Cat & Dogu je asi 180g Btw.: Je dobrý, ale příště bez scottů. Hodně lehký a sladký :puffy: :puffy: :puffy:
Plachtař
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 101
Věk: 31
Registrován: 12 zář. 2011, 17:55
Bydliště: Rakovník/Praha

Re: Etrafika Praha

Příspěvekod ttygr » 08 zář. 2017, 00:24

z toho si nic nedělej, asi každej má po čase doma zbytky vzorků a podobně. Já to začal sesypávat do jedný krabičky "na Sherlocka", problém je v tom, že krabička se plní, ale nechce se kouřit, neboť mám pořád nějakou tu dobrotu ve velkým :-D
Uživatelský avatar
ttygr
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1002
Věk: 41
Registrován: 07 bře. 2005, 11:36
Bydliště: Jičín

Re: Etrafika Praha

Příspěvekod kovářskej » 16 zář. 2017, 21:15

Jakube, nemáte náhodou na krámu Mogano? Myslel jsem že mám ještě paklík v zásobách ale jak známo myslet = mýlit se anebo spíš houby vědět ...
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Etrafika Praha

Příspěvekod kovářskej » 21 zář. 2017, 07:43

Plachtař píše::offtopic1: Cat & Dog mixture tedy Pejsek a kočička mix. Použil jsem Balkan Latakii od Stanislawa, protože mne samotná chuťově nijak neoslovila, pak jsem tam přidal trošičku Patriot flaku, aby si to udrželo sílu a nabralo to sladost Latakie, k tomu MB Vanilla Choice (dnes Clasic) a špetička MB Scottish blend na "ovonění", protože mě ten perník móóóc voní. To vše řádně rozcupováno, důkladně promícháno - zavřeno s hydrostounem (pro jistotu) do Lock & Locku a necháno řááádně rozležet. Nepopírám inspiraci Kovářskou směsí (SG Perfection a DTM Da Vinci) a dost se na to těším. :offtopic1:


:think: Safra safra, to bych nečekal že ještě po tolika letech co jsem ten "Kovářskej blend" vymyslel pokusnickou metodou, protože mi nic hotovýho v pixle nebo tobolce nechutnalo tak jak bych si představoval, že si na tu směs vůbec někdo dokonce až v Práglu vzpomene - pravda, já to kouřím dodneška. Jen mám problém s poslední přísadou, kterou byl ždibec (cca 10g) Mogana - to prostě není na krámu k sehnání. .....A ona latakie je spíš na přimíchání do směsi, než čistá samotná na kouření . Jak kdosi kdysi řekl a napsal - už nevím kdo - dobrej aromatik v sobě prostě muší mít nějaký množství latakie . :smoke5:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Etrafika Praha

Příspěvekod Nevill » 21 zář. 2017, 08:49

:arrow: Kovářskej

Mogano bylo od Schürcha a měli ho snad jen na Synjeco.ch, tos měl asi ještě z nějakých starších zásob, ne? Co si vzpomínám tak to byla latakie s doutníkovým listím, tak čistě teoreticky bys mohl do toho svého blendu dát latakii a přimíchat nějaký ten doutník případně SG Cigar Leaf... :think:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Etrafika Praha

Příspěvekod basa333 » 21 zář. 2017, 09:59

bojím se, že tak snadné to nebude - mogano: Burley, Cigar Leaf, Latakia, Oriental/Turkish, Virginia, navíc doutníkový list není jeden jako druhý...
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Etrafika Praha

Příspěvekod kovářskej » 21 zář. 2017, 10:55

Ba právě, Mogano mělo strašně zvláštní , dobrou, nenapodobitelnou chuť, ty orienty tam, to bylo dobrý a ten list doutnákovej to tak zvláštně doplňoval, že mi to chutnalo i když doutnáky vůbec nekouřím. Já ho tam jednou do toho kovářskýho tabáku dal náhodou no a už tam zůstalo :D i když samotný jsem ho kouřil rád taky.
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Etrafika Praha

Příspěvekod kovářskej » 21 zář. 2017, 10:59

Nevil - jo, od Schürcha. Měl jsem zásobičku, tuším že ze Synjeka ze starejch časů ale už se minula...doparoma.. :smoke4:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

Re: Etrafika Praha

Příspěvekod AtTheGreenDragon » 03 říj. 2017, 23:46

Dnes jsem byl poprvé v Blanické a trochu jako Alenka v Říši divů..:D
Neuvěřitelný rozdíl oproti rádoby trafikám jako Sherlock Holmes ve Vodičkově, kde o tom nikdo nic neví.

Moc děkuju za trpělivost a rady, doporučené tabáky (Irish Oak do nové Stanwellky <njn prostě jsem musel>, SG Navy Flake do staré Petersonky) ihned hned doma vyzkoušeny a velká spokojenost. Vorža má pravdu, ty aromatiky byly jen začátečnickou fází!

Dokonce mě to inspirovalo stáhnout od kamaráda další Petersonku, kterou jsem mu kdysi daroval a nic z toho, ležela v šupleti.
Takže dva dny na fóru a jedna návštěva v Blanické a bum mám doma tři dýmky...! :smoke5:

Bylo mi ctí, pánové, a těším se na pondělí!
Uživatelský avatar
AtTheGreenDragon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 190
Věk: 34
Registrován: 02 říj. 2017, 16:55
Bydliště: Praha, Nové Město

Re: Etrafika Praha

Příspěvekod PoKlaT » 04 říj. 2017, 07:36

AtTheGreenDragon píše:Irish Oak do nové Stanwellky <njn prostě jsem musel>,
Takže dva dny na fóru a jedna návštěva v Blanické a bum mám doma tři dýmky...! :smoke5:
:ok:
:twisted: jó, jak se těm dvěma dostaneš do spárů tak jsi ztracen :smoke5:
Uživatelský avatar
PoKlaT
Člen pipE-clubu in memoriam
Člen pipE-clubu in memoriam
 
Příspěvky: 2752
Věk: 68
Registrován: 24 říj. 2011, 13:25
Bydliště: Valtice

Re: Etrafika Praha

Příspěvekod Cmunda » 04 říj. 2017, 07:47

Jen dva tabáky a jedna dýmka? Vorža asi nebyl ve formě :think: :smile:
Uživatelský avatar
Cmunda
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1244
Věk: 45
Registrován: 18 črc. 2012, 08:57
Bydliště: Znojmo

Re: Etrafika Praha

Příspěvekod klasik51 » 04 říj. 2017, 08:13

To bude těma berlema :twisted:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Etrafika Praha

Příspěvekod basa333 » 04 říj. 2017, 08:51

zelený drak: sg navy je výborné doporučení, pokud ti bude chutnat, tak v petersonce si jej užiješ. nechat pořádně zažrat, aby vynikla ta sladce rumová esence. vcelku na něj také ujíždím, ale teď jej nemám otevřený. pokud ti opravdu zachutná, má e-trafika i plugovou (špalkovou) verzi, ale to by pro tebe asi bylo předčasné.
Uživatelský avatar
basa333
Moderátor
Moderátor
 
Příspěvky: 13000
Věk: 61
Registrován: 17 říj. 2006, 08:29
Bydliště: Buštěhrad

Re: Etrafika Praha

Příspěvekod AtTheGreenDragon » 04 říj. 2017, 09:50

Cmunda píše:Jen dva tabáky a jedna dýmka? Vorža asi nebyl ve formě :think: :smile:


Tři tabáky, ale k Hal O' Wynd jsem se ještě nedostal...:D
A ještě zapalovač a spousta dalších věcí..!
Uživatelský avatar
AtTheGreenDragon
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 190
Věk: 34
Registrován: 02 říj. 2017, 16:55
Bydliště: Praha, Nové Město

Re: Etrafika Praha

Příspěvekod kovářskej » 04 říj. 2017, 11:27

Správně, všelijaké propriety jsou na kouření podnosnice libočudné zapotřebí, některé z nich jsou dokonce nezbytné a nutné (čističe a fajkošťouch) . :puffy:
Uživatelský avatar
kovářskej
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2919
Věk: 57
Registrován: 05 říj. 2007, 08:41
Bydliště: Všechlapy , okr. Nymburk

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


cron