Re: Úplný zákaz kouření IV

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Re: Úplný zákaz kouření IV

Příspěvekod Yetenek » 22 pro. 2017, 23:46

Sloupek Vlastimila Vondrušky v Metru.
Skvěle napsáno :clamp:
Uživatelský avatar
Yetenek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1736
Věk: 61
Registrován: 11 lis. 2011, 09:53
Bydliště: Sadská

Re: Úplný zákaz kouření IV

Příspěvekod pitrson » 23 pro. 2017, 11:05

Vondruska vubec pise skvele :ok:
Uživatelský avatar
pitrson
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 5301
Registrován: 22 srp. 2007, 11:58
Bydliště: Praha

Re: Úplný zákaz kouření IV

Příspěvekod Gimli » 23 pro. 2017, 20:56

To jo, pokud nesnaží vyjstupovat jako historik :mryellow:
Uživatelský avatar
Gimli
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2912
Věk: 46
Registrován: 18 bře. 2011, 23:38
Bydliště: Pečice

Re: Úplný zákaz kouření IV

Příspěvekod Nevill » 28 pro. 2017, 10:52

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/za ... 280600_rez

Nejnovější průzkum - protikuřácký zákon chce zmírnit téměř 60 procent lidí, ministerstvo zdravotnictví je proti
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Úplný zákaz kouření IV

Příspěvekod michals » 06 led. 2018, 10:17

Možná pitomý dotaz, ale evidujeme v Praze podniky, zahrádky nebo kluby, kde se ještě dnes dá zapálit? Při pročítání fóra jsem narazil na serii Pražská restaurační turistika, avšak ta není updatována. Je někde aktuální stav?

Je mi jasné, že zákon zamezuje kouření v restauračních zařízeních, hospodách, atd, ale sám vím o pár případech hospod, kde lze ještě dnes zapálit bez problému minimálně cigaretu či doutník - např. na zastřešené zahrádce, resp. ve stanu s vytápěním spojeném s hospodou chodbičkou, nebo v rámci registrace člena klubu, apod.

Napadlo mě vytvořit na toto nějaké vlákno nebo aplikaci...co by na to řekli členové zdejšího fóra? (Takový seznam by měl být ale nejlépe neveřejný, aby neměli provozovatelé problémy, apod.)
Uživatelský avatar
michals
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 29
Věk: 39
Registrován: 26 pro. 2017, 01:13
Bydliště: Praha

Re: Úplný zákaz kouření IV

Příspěvekod Nevill » 06 led. 2018, 14:21

:arrow: Michals

Jedině že by se něco takového dalo do klubové části fóra, aby to nebylo veřejně přístupné... :think:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

Re: Úplný zákaz kouření IV

Příspěvekod Baskervil » 06 led. 2018, 15:26

Nevill píše::arrow: Michals

Jedině že by se něco takového dalo do klubové části fóra, aby to nebylo veřejně přístupné... :think:

Tak to v každém případě a navíc zákaz podobné diskuze na Facebooku.
Uživatelský avatar
Baskervil
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1132
Věk: 75
Registrován: 01 říj. 2012, 22:03
Bydliště: Libuň

Re: Úplný zákaz kouření IV

Příspěvekod jetam » 06 led. 2018, 16:18

michals píše:Možná pitomý dotaz, ale evidujeme v Praze podniky, zahrádky nebo kluby, kde se ještě dnes dá zapálit? Při pročítání fóra jsem narazil na serii Pražská restaurační turistika, avšak ta není updatována. Je někde aktuální stav?

Je mi jasné, že zákon zamezuje kouření v restauračních zařízeních, hospodách, atd, ale sám vím o pár případech hospod, kde lze ještě dnes zapálit bez problému minimálně cigaretu či doutník - např. na zastřešené zahrádce, resp. ve stanu s vytápěním spojeném s hospodou chodbičkou, nebo v rámci registrace člena klubu, apod.

Napadlo mě vytvořit na toto nějaké vlákno nebo aplikaci...co by na to řekli členové zdejšího fóra? (Takový seznam by měl být ale nejlépe neveřejný, aby neměli provozovatelé problémy, apod.)



Par jich je tady na zacatku vlakna, pote uz to jsou jenom OT pindy o pivu :palm:

viewtopic.php?f=11&t=4036

Jinak jsem jednoznacne pro. Do klubu se clovek vzdycky nedostane a neni spatny vedet, kde jinde si clovek muze zapalit :think:

Btw, nedavno jsem se byl po letech podivat U sudu, a svete div se, ve spodnim patre se naprosto s prehledem vyhuluje jako za starejch casu. A ani kvuli jistym, echm echm, smesim "lecebneho charakteru" se nemusi chodit ven :lol: A to je ze Sudu dneska de facto turistickej pajzl :roll:
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: Úplný zákaz kouření IV

Příspěvekod klasik51 » 06 led. 2018, 18:25

Když se to tady bude psát, nebo nedejbože vytvářet seznam, přivedete pouze majitele do maléru a už to nebude fungovat ani tam. :think:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Úplný zákaz kouření IV

Příspěvekod jetam » 06 led. 2018, 20:01

Proto treba taky ta klubova sekce. Nehlede na to, ze kdyz uz to nekdo dela tak na sebe proste bere riziko. Navidim na tom seznamu nic spatnyho, pokud je tady nekdo takova kunda, ze by zacal bonzovat, tak to muze nakrasno i bez toho, na tom zadnej seznam nic nezmeni.
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: Úplný zákaz kouření IV

Příspěvekod Domek » 06 led. 2018, 20:10

Dotyčný sice bere riziko na sebe, ale budeme to my, kdo pak nebude mít kam chodit. A kunda sice bonzovat může, ale jen to, co ví...
Uživatelský avatar
Domek
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 299
Věk: 46
Registrován: 11 úno. 2015, 17:25
Bydliště: Praha

Re: Úplný zákaz kouření IV

Příspěvekod jetam » 06 led. 2018, 20:29

Za me je to zbytecna paranoia, ale jak je libost, takhle o tom nebude nikdo vedet :lol:
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

Re: Úplný zákaz kouření IV

Příspěvekod michals » 06 led. 2018, 22:15

Jetam: Díky za odkaz - pročetl jsem a pár kousku tam zmíněno je...zrovna ta Demínka je profláklá.


Myslím, že nápad se zahrnutím v klubové sekci není špatný - jak jsem psal, velká část fóra je přístupná veřejně a to by dobré nebylo. Proto buď klubová sekce, nebo výhledově nějaká aplikace/mapa s více stupni zabezpečení.

Na druhou stranu to, že někdo má zastřešenou kuřáckou zahrádku nelegální pokud vím není (minimálně na výjimku). Vím o pár místech, kde se sjíždí kuřáci z okolí, aby se vklidu naobědvali, dali cigárko... Minimálně seznam těchto smoke-friendly zahrádek by byl fajn, protože ne všechny zahrádky jsou kuřácké.

Ostatně nápad se zahrnutím těch různých klubů přišel spíš v průběhu psaní příspěvku jako možná nástavba.
Uživatelský avatar
michals
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 29
Věk: 39
Registrován: 26 pro. 2017, 01:13
Bydliště: Praha

Re: Úplný zákaz kouření IV

Příspěvekod klasik51 » 07 led. 2018, 09:38

jetam píše: pokud je tady nekdo takova kunda, ze by zacal bonzovat,

To nemusí být nikdo zevnitř, už se tady řešily případy s přihazováním na Aukru, s dovozem tabáku.
A že by to nikdo nevěděl, když se to tady nenapíše, je fakt úsměvné. Jinak, upřímně, mně je to opravdu jedno. :puffy:
Jen jsem napsal, co si o seznamu myslím. Protože já kdybych byl hospodskej, tak u mne by fajfkaři kouřili i dnes :smoke5:
a kdyby to tady někdo napsal, tak bych byl na tu ku.du nasr..ej
Asi tak. :think:
Uživatelský avatar
klasik51
Člen správní rady pipE-clubu
Člen správní rady pipE-clubu
 
Příspěvky: 15207
Věk: 73
Registrován: 03 bře. 2007, 15:24
Bydliště: Milevsko

Re: Úplný zákaz kouření IV

Příspěvekod jetam » 07 led. 2018, 11:54

Ze by to nekdo nevedel, kdyz se to tady nenapise? To ti prijde usmevne? A kolik teda znas takovych klubu, hospod a zahradek po praze ty? Klidne me to napis do SZ. Ja osobne vim akorat o trech (prasklou munku nepocitam) a v jednom z nich si fajfku ani doutnik fakt nezapalis, dalsi (tu zna kazdy, kdo navstivil vanocni vecurek, ale ja uz treba nemam tuseni, jak je to tam pri normalnim dennim provozu). Takze nakonec koncim u zaflusanyho proflaklyho pajzlu jmenem Deminka :puke: A co si budeme nalhavat, podniku, kde si clovek stale muze zapalit je tady rozhodne vic a nedava mi smysl to tady nejak prehnane tutlat. To uz se zase dostavame do urovne fanrasmagorickych teorii celniku koukajicich na zdejsi forum a nase slavne youtubery jak si vypravi o pasovani tabaku z US a nasledne se potutelne smeji, kdyz nam zabavuji zasilky :palm:

Takze za me idealne seznam do klubove sekce. Pripadne se to da udelat sdilenim po SZ na vyzadani provereneho soudruha, potazmo sdileny dokument, ktery si precte kazdy, komu bude nasdileny link. I kdyz to bych radeji nedelal, urcite to zjisti Google, ktery nas vsechny neustale smiruje a nahlasi to na protidrogove cenrale a mame zase smitec!

Kluci, tohle je stejne tak strasne absurdni situace :roll:
Uživatelský avatar
jetam
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1116
Věk: 40
Registrován: 25 dub. 2015, 16:38
Bydliště: Praha, Konvářka

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


cron