Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: Úplný zákaz kouření IV

23 zář. 2017, 16:47

https://www.facebook.com/vitek.n/posts/ ... nref=story

Já tam byl asi tak hodinu a půl, teda myslím že organizátoři počítali s větší účastí, tady bych hádal tak něco přes dvě stovky lidí, ale co se dá dělat no. Jako je vidět že jsou to lidi co neumí mluvit na veřejnosti a zřejmě nikdy nic podobného nepořádali, o to víc si vážím že vůbec do něčeho takového šli. V říjnu jdou do senátu projednávat tu petici, ta má momentálně něco přes 53 tisíc podpisů... :smoke3:

Re: Úplný zákaz kouření IV

23 zář. 2017, 19:25

Ten link mi nejde otevřít (to patrně půjde jen Tvým FB přátelům), ale našel jsem tuto reportáž.
Nevím, jak moc věrohodně je zde vše popsáno, on už ten titulek "Stovky odpůrců protikuřáckého zákona řádily v Praze" tu důvěryhodnost celkem dost sráží.

Re: Úplný zákaz kouření IV

23 zář. 2017, 19:34

Yetenek píše:Ten link mi nejde otevřít (to patrně půjde jen Tvým FB přátelům), ale našel jsem tuto reportáž.
Nevím, jak moc věrohodně je zde vše popsáno, on už ten titulek "Stovky odpůrců protikuřáckého zákona řádily v Praze" tu důvěryhodnost celkem dost sráží.


Ou, to mě nenapadlo...i když lidí odtud mám v přátelích na FB celkem hodně... :smoke2:

Jo, tohle je asi jediný článek co o tom kde vyšel (tedy zatím). Bohužel to jsou PL a ty jejich senzační titulky, no... :smoke3:

Re: Úplný zákaz kouření IV

28 zář. 2017, 21:44

Nevill píše:https://www.facebook.com/vitek.n/posts/10215035618902003?pnref=story
tady bych hádal tak něco přes dvě stovky lidí,


:roll:

Strašné.
To akorát posiluje dnes už většinový názor, že proti platnému zákonu je jen zaostalá hrstka obtížných podivínů.
Tam by muselo být aspoň sto tisíc lidí, aby to zabralo. A půl milionu podpisů k tomu.
Jinak je to kontraproduktivní - Putin také nechává žít oposici, pokud je zjevně bezzubá. Zjevně ubohý, persekuci nevystavený oponent, upevňuje posici establishmentu: "Podívejte, kdo chtěl, ten si stěžoval. A kolik jich přišlo? ... "

Re: Úplný zákaz kouření IV

11 říj. 2017, 18:23

Včera jsem byl v hospodě, skoro nikde nikdo, venku zima, ani ty maminy s děckama nedorazily a hospodskej přines popelník ať si zapálíme. Prej buď to zavře nebo bude platit pokuty. Tak se vesele hulilo.

Re: Úplný zákaz kouření IV

11 říj. 2017, 21:15

Odvážnej a rozumnej člověk, který si váží lidí, co mu dělají tržbu :wink:

Re: Úplný zákaz kouření IV

16 říj. 2017, 11:15

Mně tak napadlo, že když už jdeme s tím vyspělím západním světem tak by mohli trochu povolit zákony na alkohol. Celá západní evropa i USA mají 0,5-0,8 promile povolené, jenom ve státech východního bloku vládne nula.

Nechci v žádném případě podporovat alkohol za volantem, osobně bych si za volant v tentýž den když jsem pil už nesedl, nikdy jsem tak doposud neučinil, ale přiznám že zbytkáč je oprus. Každýmu to spaluje jinak rychle a je docela nahovno když v sobotu dopoledne člověk nemůže jet, protože si v pátek večer dal 3 pivka a panáka...


Obrázek

Re: Úplný zákaz kouření IV

17 říj. 2017, 10:46

http://zpravy.idnes.cz/protikuracky-zak ... domaci_fer

„Jak vypadá protikuřácký zákon? Prázdné hospody bez hostů, kteří chodí ven. Lidé si musejí hlídat tašky, aby jim je někdo neukradl. A neustále máme polovinu hostů venku. Neustále máme štamgasty, kteří se dívají na fotbal přes sklo. Hospody ztrácejí duši. Tam, kde se lidé rádi scházeli, je dnes ticho. Zmařily se investice podnikatelů,“ prohlásil na veřejném slyšení v Senátu spoluautor petice Jiří Mika. Oznámil, že pod peticí se podepsalo až 55 000 lidí.

Re: Úplný zákaz kouření IV

17 říj. 2017, 12:49

:arrow: OldToby
Naopak bych v zařízení stravovacích služeb podávání alkoholu zakázal i na dalších místech, kde se nesmí kouřit, pro prodej alkoholu varování přes půl flašky i s obrázkama havárek, rovrácenejch rodin, alkoholických xichtů a cirhotických jater. A název alkoholu by nesměl evokovat žádnou chuť :mrgreen: Když už tak už.

Re: Úplný zákaz kouření IV

17 říj. 2017, 13:37

Pan Pavel Říčka je v diskusi pod článkem zapálen pro naši věc, cituji:
"Cigarety do civilizované společnosti dávno nepatří "
:mryellow: :twisted:
Vizte (a případně odpovězte) zde: http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A171016_202842_domaci_fer&vlakno=86949484

Re: Úplný zákaz kouření IV

17 říj. 2017, 14:30

nespor.jenda píše:Pan Pavel Říčka je v diskusi pod článkem zapálen pro naši věc, cituji:
"Cigarety do civilizované společnosti dávno nepatří "
:mryellow: :twisted:
Vizte (a případně odpovězte) zde: http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A171016_202842_domaci_fer&vlakno=86949484


protikuřáčtí trollové již dlouho hladověli... :smoke3:

Re: Úplný zákaz kouření IV

17 říj. 2017, 17:53

Nevill píše:

Já, mít účet na idnesu, bych mu tam napsal něco jako "tak to budete jistě více než potěšen tím, že já kouřím dýmku". :wink:

Re: Úplný zákaz kouření IV

17 říj. 2017, 18:47

Hm, taky se mi kvůli nějakýmu Říčkovi a jedné reakci na něj nechtělo zakládat tam účet.

Re: Úplný zákaz kouření IV

18 říj. 2017, 16:15

Já tam kdysi účet míval, ale občas jsem spadl do dukátové pasti a když pak začali chtít sken občanky, tak jsem se jim na to vy...bodl.

Re: Úplný zákaz kouření IV

18 říj. 2017, 22:47

nespor.jenda píše:...., ale občas jsem spadl do dukátové pasti ....

Trochu OT dotaz, co si pod tím mám představit? Diskuzí typu novinky, aktuálně, idnes apod. se neúčastním, takže toto neznám. :think:
Odeslat odpověď