Switch to full style
To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!
Odeslat odpověď

Re: Úplný zákaz kouření IV

03 pro. 2019, 08:53

Nevill píše: dokonce ještě debilnější než ten náš... :smoke3:


To jde? :o V čom?

Re: Úplný zákaz kouření IV

04 pro. 2019, 10:29

Přemek77 píše:
To jde? :o V čom?


Nemají výjimku pro vodní dýmky a elektronické cigarety jsou zakázané ve stejném rozsahu jako normální cigarety.

Re: Úplný zákaz kouření IV

07 led. 2020, 22:47

Ano, teď jsem tam trávil čtvrt roku a změna byla propastná. Začátek října se ještě v hospodách a barech všude kouřilo, listopad jako když utne. KONEC. Všichni chodí ven před vchod. Fajfku nebo pořádný 45min doutník jsem od té doby nepotkal. Do té doby tak nějak vidět byly.

Velký problém jsou vodní dýmky, na to jsou na rozdíl od nás přímo zařízené muslimské shisha bary, jejichž hlavním posláním je sdružovat muže kolem vodních dýmek a kávy nebo čaje. Zatím kolem toho našlapují, ale podle zákona to musejí dřív nebo později zrušit. Moc nevědí, co s tím. Bude to možná docela divoké.
Na rozdíl od nás klasických fajfkařů jsou totiž vodní dýmky masovou součástí arabské kultury, navíc kolektivní a postižených je opravdu hodně. Takže mají nějakou reálnou nátlakovou sílu. K tomu je tam ten aspekt menšin, s kterým nechtějí nic mít. :lol:

Klasická evropská fajfka je individuální a minoritní, my nezměníme nic. :cry:

Re: Úplný zákaz kouření IV

13 led. 2020, 23:30

-> BATRACHOS:
A nemohli bychom se jakožto dýmkaři prohlásit za menšinu? :D

Re: Úplný zákaz kouření IV

14 led. 2020, 21:48

To už tady bylo. :ok:
Fanýs plánoval registrovat nové náboženství uctívačů Bílého Bizona, kteří mají za povinnost každý den vytvořit co největší oblak dýmu v podobě velkého bizona a toho tak uctívat a pravidelně se scházet ke spojení svých menších obláčků za účelem vytvoření co největšího obrazu Bílého Bizona.

:idea: To kdyby se podařilo, tak je to naprosto neprůstřelné. :idea:
Bohužel, na registraci je třeba dost velký počet věřících členů. :smoke3:

Re: Úplný zákaz kouření IV

21 led. 2020, 14:54

hmm, nutný počet je 300 osob. Kolik je nás na foru? :smoke5:

Re: Úplný zákaz kouření IV

21 led. 2020, 17:53

3 980 kousků :think: z toho aktivních 60? + - :(

Re: Úplný zákaz kouření IV

21 led. 2020, 22:59

To dáme !

Re: Úplný zákaz kouření IV

22 led. 2020, 09:10

Gimli a Klasik - no, taky se domnívám že by jsme tři stovky duší mohli mezi sebou poskládat. To, že aktivně píše na pokec o fajkách a tabáku i o všeličem jiném třeba jen 60 lidí, to ještě neznačí že ti ostatní nic nečtou ( a mohli by se té myšlenky taky chytit ). I kdyby se to třeba nepovedlo, jsem pro to tuhle srandu zkusit spáchat - udělat si prču ze systému, kterej nás občany téhle země furt někam láduje, obírá nás, překrucuje co se dá. Nařizuje a přikazuje pitomosti mnohdy proti ( nejen ) selskýmu rozumu. :puffy:

Re: Úplný zákaz kouření IV

22 led. 2020, 11:40

Krom dýmkanetu by šlo využít i Facebook a to by bylo aby se ty tři stovky nedaly dohromady :smoke5:

Re: Úplný zákaz kouření IV

22 led. 2020, 14:36

Na ksichtoknihu bych nelezl, ta je sledovaná strašným množstvím lidí - mnohdy všelijakejch. :puffy:

Re: Úplný zákaz kouření IV

22 led. 2020, 17:28

Už jsem to tam flákl, samozřejmě jen do uzavřených dýmkařských skupin :wink: .

Re: Úplný zákaz kouření IV

24 led. 2020, 10:22

Bohužel podpisy nejsou všechno.
Ještě to chce někoho, kreativního co by napsal stanovy, nějakou základní charakteristiku a náboženské texty. Nějaké symboly by byly taky fajn. :smoke1:
Ale s těmi pomůže google https://www.clipart.email/clipart/peace ... 23328.html
https://www.google.com/search?q=bizon&t ... =920&dpr=1

Více informací k registraci církve: https://www.mkcr.cz/navrh-na-registraci ... i-401.html

Jinak už mám tři lidi co se rádi zapíší jako věřící ve velkého Bíleho Bizona. :puffy:

Re: Úplný zákaz kouření IV

24 led. 2020, 12:50

Také se rád zapíšu. Indiásnké jméno pro Bizona v lakotštině je pokud mě paměť nešálí Tatanka. To by tomu také dodalo punc solidnosti.

Re: Úplný zákaz kouření IV

24 led. 2020, 15:51

A kde myslíte, že vám pak povolí kouřit :?: V hospodách asi ne :naughty:
Odeslat odpověď