Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Re: Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

Příspěvekod meduard » 07 úno. 2005, 23:12

tuton píše:Pro Prazaky:

Vcera jsem byl na Kulataku v jedne trafice (Churchill Cigarillos nebo tak nejak :oops: ) a byla to opravdu zajimava navsteva. Mala a na prvni pohled nenapadna trafika. Krome nekolika jiz nedovazenych tabaku (Premier Cru - mixture, Grouse Moor....) me zaujal pomerne velky (no, na nase pomery velmi velky) vyber tabaku na vahu :!: :shock: . Ja si pamatuju jen Virginii My Sore, ale dohromady tam bylo nejakejch 9-10 tabaku. Fakt jsem cumel. Pan prodavac rikal, ze je jednim ze dvou, kteri neco takoveho v CR jeste nabizeji. A vubec je tam pomerne slusny vyber. Takze, kdo je z Prahy nebo ma do tech koncin cestu, muze se podivat.

P.S.: Jestli je na tohle uz nekde nejakej thread, tak se omlouvam. Kdyz tak se to presune.

ja som tam už raz bol a kupoval si plyn do zapalovača, tiež ma príjemne prekvapila tá trafička...
Uživatelský avatar
meduard
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 798
Věk: 52
Registrován: 22 črc. 2004, 06:16
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Milos Cerman » 07 úno. 2005, 23:43

Vážení tabáků v Ústí nad Labem ( Pařížská 12, SHERLOCK HOLMES ) skončilo letos v létě, právě díky kolkům.
Zbytek zásob se ROZDÁVAL !!!
Uživatelský avatar
Milos Cerman
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 4227
Věk: 79
Registrován: 09 srp. 2004, 06:50
Bydliště: Vysočina

Re: Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

Příspěvekod sholim » 08 úno. 2005, 06:26

tuton píše:Pro Prazaky:

Vcera jsem byl na Kulataku v jedne trafice (Churchill Cigarillos nebo tak nejak :oops: ) a byla to opravdu zajimava navsteva. Mala a na prvni pohled nenapadna trafika. Krome nekolika jiz nedovazenych tabaku (Premier Cru - mixture, Grouse Moor....) me zaujal pomerne velky (no, na nase pomery velmi velky) vyber tabaku na vahu :!: :shock: . Ja si pamatuju jen Virginii My Sore, ale dohromady tam bylo nejakejch 9-10 tabaku. Fakt jsem cumel. Pan prodavac rikal, ze je jednim ze dvou, kteri neco takoveho v CR jeste nabizeji. A vubec je tam pomerne slusny vyber. Takze, kdo je z Prahy nebo ma do tech koncin cestu, muze se podivat.

P.S.: Jestli je na tohle uz nekde nejakej thread, tak se omlouvam. Kdyz tak se to presune.


Kluci a děvčata,
mám poznámečku. Což takhle rozšířit informace o trafikách i na zahraničí. Hodně z Vás jezdí po světe a jak znám nás dýmáky, tak žádná slušná trafika před námi neobstojí. No a když by někdo vyjel ven, tak by mohl využít zkušenosti ostatních, popřípadě je rozšířit.
Co vy na to?
Uživatelský avatar
sholim
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 61
Registrován: 08 lis. 2004, 13:12
Bydliště: Rájec

Představení prodejny SHERLOCK HOLMES

Příspěvekod Sherlock Holmes » 19 úno. 2005, 09:57

Jsme prodejna dýmek, tabáků, whisky, doutníků a nožů - skrátka prodáváme všechno důležité pro život.
Sídlíme v centru Ústí nad Labem, Pařížská ulice 12,
a pokud nám chcete telefonovat volejte č.: 475 210 737, nebo e-mail = dymky.usti@seznam.cz = naše stránky se teprve připravují.
Domníváme se, že dovedeme splnit (dáte-li nám trochu času) i dost nestandartní přání.
Zatí máme ještě zbytek některých starších značek tabáků - např. ERINMORE FLAKE + MIXTURE za 210.- , PREMIER CRU za 120,-, ROBERT Mc CONELL - THE ORIGIBNAL ORIENTAL + SCOTTISH BLEND za 200,-,
THE SQUIRE´S MIXTURE (Petersen a Sorensen) za 190,- , W.O.LARSEN - GOLDEN DREAM (světle modrý) + MELLOW MIXTURE (sv. zelený) + SWEET AROMATIC (červenohnědý) po 135,- Kč, DUNHILL AROMATIC,+STANDARD MIXTURE MEDIUM + ROYAL YACHT +ELIZABETHAN MIXTURE po 250,- Kč ............
Prodáváme také svrtané přířezy za 440,-, samotné surové náůstky za 50,-korun, kukuřičky za 247,- a podobně.

Pokud je pro vás naše krásné město poněkud "z ruky", jsme schopni zaslat zboží i poštou. Dík cenám naší levné pošty se ale nevyplatí posílat malé množství zboží.

Přejeme všem chladný kouř, a věžíme, že vám naše nabídka příjde vhod !
Sherlock Holmes
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 20
Registrován: 15 úno. 2005, 09:14
Bydliště: Ústí nad Labem,Paří_ská 12

Re: Představení prodejny SHERLOCK HOLMES

Příspěvekod Todík » 19 úno. 2005, 11:33

Sherlock Holmes píše:Jsme prodejna dýmek, tabáků, whisky, doutníků a nožů - skrátka prodáváme všechno důležité pro život.
Sídlíme v centru Ústí nad Labem, Pařížská ulice 12,
a pokud nám chcete telefonovat volejte č.: 475 210 737, nebo e-mail = dymky.usti@seznam.cz = naše stránky se teprve připravují.
Domníváme se, že dovedeme splnit (dáte-li nám trochu času) i dost nestandartní přání.
Zatí máme ještě zbytek některých starších značek tabáků - např. ERINMORE FLAKE + MIXTURE za 210.- , PREMIER CRU za 120,-, ROBERT Mc CONELL - THE ORIGIBNAL ORIENTAL + SCOTTISH BLEND za 200,-,
THE SQUIRE´S MIXTURE (Petersen a Sorensen) za 190,- , W.O.LARSEN - GOLDEN DREAM (světle modrý) + MELLOW MIXTURE (sv. zelený) + SWEET AROMATIC (červenohnědý) po 135,- Kč, DUNHILL AROMATIC,+STANDARD MIXTURE MEDIUM + ROYAL YACHT +ELIZABETHAN MIXTURE po 250,- Kč ............
Prodáváme také svrtané přířezy za 440,-, samotné surové náůstky za 50,-korun, kukuřičky za 247,- a podobně.

Pokud je pro vás naše krásné město poněkud "z ruky", jsme schopni zaslat zboží i poštou. Dík cenám naší levné pošty se ale nevyplatí posílat malé množství zboží.

Přejeme všem chladný kouř, a věžíme, že vám naše nabídka příjde vhod !


Bingo!!!! :lol:
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod piter » 19 úno. 2005, 18:01

smrdi to tu reklamou :? . . . . budiz omluvou jiz nedostupne tabaky, na ty je informace vzdy cenna
Uživatelský avatar
piter
Poradce presidenta
Poradce presidenta
 
Příspěvky: 4973
Věk: 38
Registrován: 21 črc. 2004, 12:38
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Todík » 19 úno. 2005, 20:04

piter píše:smrdi to tu reklamou :? . . . . budiz omluvou jiz nedostupne tabaky, na ty je informace vzdy cenna


Pokud je to reklama na něco, co jinak už neseženeš, tak jen houšť a větší kapky... :wink:
Uživatelský avatar
Todík
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 951
Věk: 69
Registrován: 04 pro. 2004, 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvekod Fénix » 19 úno. 2005, 20:30

piter píše:smrdi to tu reklamou :? . . . . budiz omluvou jiz nedostupne tabaky, na ty je informace vzdy cenna


Já na dýmkařské reklamě nic špatného nevidím, jen pokud se bude množit, tak ji vykážeme do vlastní místnosti :D
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Jana » 19 úno. 2005, 20:37

Fénix píše:Já na dýmkařské reklamě nic špatného nevidím, jen pokud se bude množit, tak ji vykážeme do vlastní místnosti :D


A skásnem :twisted: Pardon, síla zvyku :cry:
Jana
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 899
Registrován: 21 črc. 2004, 16:34
Bydliště: Praha / Plzeň

Příspěvekod Dogtůrek » 20 úno. 2005, 00:31

Nevím, kam s tímhle příspěvkem, tak třeba sem ;) Neví někdo (Michal Hubacz...), jak to vypadá s papírovými filtry ? Poslední, co vím, se mluvilo o minulém podzimu, že budou i u nás a zatím nic. Objednal bych si je na zkoušku a meršánové taky třeba na tabak-heinrich.de, ale vzhledem k tomu, že tabáky k nám (asi) nezasílají a fajfku si teď nemůžu dovolit, nevyplatilo by se to.
Uživatelský avatar
Dogtůrek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 331
Věk: 45
Registrován: 29 črc. 2004, 08:16
Bydliště: Nové Město nad Metují

Příspěvekod dix » 20 úno. 2005, 07:54

Dogtůrek píše:Nevím, kam s tímhle příspěvkem, tak třeba sem ;) Neví někdo (Michal Hubacz...), jak to vypadá s papírovými filtry ? Poslední, co vím, se mluvilo o minulém podzimu, že budou i u nás a zatím nic. Objednal bych si je na zkoušku a meršánové taky třeba na tabak-heinrich.de, ale vzhledem k tomu, že tabáky k nám (asi) nezasílají a fajfku si teď nemůžu dovolit, nevyplatilo by se to.


tabaky k nam zasilaj...v klidku, ja som sa ich na tuto vec pytal mailom uz davnejsie.Aj synjeco, aj mcpipe a danpipe tiez.
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod GtW » 20 úno. 2005, 09:25

Muzete mi nekdo rict, kde presne je ta trafika na kulataku? Budu v Praze jen na skok, a nechci se moc zdrzovat... Diky.
Uživatelský avatar
GtW
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 168
Registrován: 21 črc. 2004, 15:02
Bydliště: Val. Mezirici

Příspěvekod tuton » 20 úno. 2005, 10:05

GtW píše:Muzete mi nekdo rict, kde presne je ta trafika na kulataku? Budu v Praze jen na skok, a nechci se moc zdrzovat... Diky.


Jak stavej na Kulataku tramvaje, tak na pravym rohu, kdyz se ze zastavky podivas smerem nahoru k hradu. Napsal bych nazev ulice, ale ja jsem na tohle drevenej.
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Murphy » 20 úno. 2005, 11:51

tuton píše:
GtW píše:Muzete mi nekdo rict, kde presne je ta trafika na kulataku? Budu v Praze jen na skok, a nechci se moc zdrzovat... Diky.


Jak stavej na Kulataku tramvaje, tak na pravym rohu, kdyz se ze zastavky podivas smerem nahoru k hradu. Napsal bych nazev ulice, ale ja jsem na tohle drevenej.


Ta ulice smerem nahoru "k hradu" se jmenuje Svatovitska. Jinak to je na rohu budovy, kde sidli generalni stab armady CR (cca tak nejak se to jmenuje). A hned vedle ty trafiky je snad armadni knihkupectvi.
Uživatelský avatar
Murphy
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 341
Věk: 40
Registrován: 03 říj. 2004, 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvekod Fénix » 20 úno. 2005, 11:58

Murphy píše:
tuton píše:
GtW píše:Muzete mi nekdo rict, kde presne je ta trafika na kulataku? Budu v Praze jen na skok, a nechci se moc zdrzovat... Diky.


Jak stavej na Kulataku tramvaje, tak na pravym rohu, kdyz se ze zastavky podivas smerem nahoru k hradu. Napsal bych nazev ulice, ale ja jsem na tohle drevenej.


Ta ulice smerem nahoru "k hradu" se jmenuje Svatovitska. Jinak to je na rohu budovy, kde sidli generalni stab armady CR (cca tak nejak se to jmenuje). A hned vedle ty trafiky je snad armadni knihkupectvi.


A co když má ta trafika nějaké imunity díky armádě? Ta má přece dlouhé prsty a určitě je pár generálu na štábu co rádi kouří vážený tabák :idea: :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků