Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Re: Amsterdam

Příspěvekod Fénix » 10 bře. 2005, 13:50

forgi píše:Bol som v minulých dňoch pracovne na výstave Prowein v Dusseldorfe. Teda musím povedať že tožko dobrých vín čo som skúsil.... to sa slovami nedá ani opísať.
Ale vlastne chcem písať o inom. Keďže sme boli úspešní a stihli sme vybaviť všetko za dva dni, namiesto plánovaných troch, tak sme sa rozhodli, že si urobíme výlet do Amsterdamu. Keďže som tam ešte nebol :oops: vežmi som sa tešil, že si pozriem aj tabakové obchody a niečo nakúpim. Čakalo ma však hlboké sklamanie. Možno som nenašiel ten správny obchod, ale v tých ktoré som navštívil mali mizerný výber MB a Brokum Riff - that´s all. Aj ponuka fajok bola mizerná. A že Holandsko je tebaková velmoc :roll: :evil:
Inak Amsterdam je nádherný, určite tam ešte pôjdem na pár dní, ale tabaky si zoberiem so sebou.


To chce vědět kam jít, já jsem ve Vídni taky na nic nenarazil. A věřím, že v Praze bys taky bez avíza těžko hledal (možná až na Baker). Koneckonců, do Amsterdamu se nejezdí zrovna pro tabák :twisted:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod LUBO » 10 bře. 2005, 14:19

vo viedni treba ist k Ostermann-ovi, ten je priamo v centre, nie velmi daleko od Stefansdomu
Uživatelský avatar
LUBO
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 2733
Registrován: 28 črc. 2004, 07:43
Bydliště: Samorin

Příspěvekod Fénix » 15 bře. 2005, 17:01

Baker street už je otevřená, předělali to tam od stropu k podlaze :) Byl jsem tam jen na chvíli, a nejsem si jistý, jestli to prospělo dýmkám. Spoustu místa zaujímají doutníky, na druhou stranu má ale dýmkový tabák i dýmky vlastní pult. Dýmky bohužel všechny natěsnali do jedné vitríny :? Pozitivní je, že tam dali pěkný dřevěný nábytek a celá prodejna tak stoupla o třídu výš. Holky tam zůstaly
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod Twineryy » 16 bře. 2005, 14:20

Fénix píše:Baker street už je otevřená, předělali to tam od stropu k podlaze :) Byl jsem tam jen na chvíli, a nejsem si jistý, jestli to prospělo dýmkám. Spoustu místa zaujímají doutníky, na druhou stranu má ale dýmkový tabák i dýmky vlastní pult. Dýmky bohužel všechny natěsnali do jedné vitríny :? Pozitivní je, že tam dali pěkný dřevěný nábytek a celá prodejna tak stoupla o třídu výš. Holky tam zůstaly


To je škoda, když jsou dýmky moc natěsnaný, tak se mezi nima blbě vybírá. Musim se tam zajít podívat :wink: .
Uživatelský avatar
Twineryy
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 653
Věk: 45
Registrován: 21 črc. 2004, 07:30
Bydliště: Poděbrady

Příspěvekod Taurendil » 18 bře. 2005, 00:55

Dnes som bol v BA Cigar Shope. Uz ako som sa tam blizil pozeram, kto je vnutri. Vidim - teta - prevraciam oci, "Boze moj...". Vchadzam dnu, skladam sluchadla: "Dobry. Mate nieco nove?" "Co?" "Ci mate nieco nove?" "Co myslite?" "Ci Vam prisiel nejaky novy tovar" "Tovar chodi stale, co mate na mysli?". Tu uz som si vduchu pomyslel svoje a mierne ostrejsim tonom: "Ci prisli nejake nove cigary, tabaky...." "To nie...."

No krava pitoma! Co asi chcem, ked idem do cigar shopu? Preco Igor vzdy pochopi o co ide a normalne mi odpovie (i ked teda v poslednej dobe ma moc netesi). Alebo bola moja otazka fakt tak nepochopitelna?
Byt jej sef, tak by letela az by sa zaprasilo....
Uživatelský avatar
Taurendil
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 382
Věk: 37
Registrován: 29 zář. 2004, 22:42
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod dix » 18 bře. 2005, 08:09

Lenze tak to byva ze to je sefova matka alebo daka teta beta...inak ten cigar shop kaslem je predrazeny predavaju na drzaka nadvrtane kusky...
Ked sa budes motat pri manderle skus pozriet tu patronatnu akoze predajnu mostexu...vedla malych frantiskanov na lavo.Bacha ked nosis plecniak/ruksak daj ho dole trafika ma mozno dva m stvorcove :) podla toho to najdes.
Ja ked som tam bud na to zabudnem alebo je zavrete...kua.
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Fénix » 03 dub. 2005, 22:36

V novém superhyper Eden je takový malý krámek s vínem a doutníky, a mají tam relativně výběr dýmek (oproti trafice, ve které je standardně pár BPK a Krakonoška :) ) Hlavně tam bylo asi 10 Kršků s hezkou kresbou a pár dalších zajímavých. Celkově průměr ale na hypermarketový obchůdek dobré.
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod lukas » 04 dub. 2005, 10:58

Fénix píše:V novém superhyper Eden je takový malý krámek s vínem a doutníky, a mají tam relativně výběr dýmek (oproti trafice, ve které je standardně pár BPK a Krakonoška :) ) Hlavně tam bylo asi 10 Kršků s hezkou kresbou a pár dalších zajímavých. Celkově průměr ale na hypermarketový obchůdek dobré.


A ten "ráj nákupů" to kde v Praze zase otevřeli?
Uživatelský avatar
lukas
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 354
Registrován: 25 srp. 2004, 18:45
Bydliště: Louny

Příspěvekod Fénix » 04 dub. 2005, 11:02

lukas píše:
Fénix píše:V novém superhyper Eden je takový malý krámek s vínem a doutníky, a mají tam relativně výběr dýmek (oproti trafice, ve které je standardně pár BPK a Krakonoška :) ) Hlavně tam bylo asi 10 Kršků s hezkou kresbou a pár dalších zajímavých. Celkově průměr ale na hypermarketový obchůdek dobré.


A ten "ráj nákupů" to kde v Praze zase otevřeli?


Je to na vršovickém Edenu, vlastně naproti Slavii. Fakt se to nedá přehlédnout a vyrostlo to snad za půl roku :shock: :shock:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod seng » 04 dub. 2005, 12:06

Fénix píše:Je to na vršovickém Edenu, vlastně naproti Slavii. Fakt se to nedá přehlédnout a vyrostlo to snad za půl roku :shock: :shock:


Taky jsem z nekolika nezavislych zdroju slysel, ze to brzy spadne, ale ze vule to zkolaudovat byla prilis velka... No, uvidime :wink:
Uživatelský avatar
seng
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 45
Registrován: 29 led. 2005, 13:44
Bydliště: Slaný

Příspěvekod bromden » 04 dub. 2005, 12:28

seng píše:
Fénix píše:Je to na vršovickém Edenu, vlastně naproti Slavii. Fakt se to nedá přehlédnout a vyrostlo to snad za půl roku :shock: :shock:

Taky jsem z nekolika nezavislych zdroju slysel, ze to brzy spadne, ale ze vule to zkolaudovat byla prilis velka... No, uvidime :wink:

Jo, to sem taky zaslech... řikalo to pár sympatickejch arabů u nás v hospodě, prej ty hypermárkety sou strašně vodfláknutý a jak se tam v sobotu nahrne hodně lidí tak to celý spadne :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod seng » 04 dub. 2005, 12:35

bromden píše:
seng píše:Taky jsem z nekolika nezavislych zdroju slysel, ze to brzy spadne, ale ze vule to zkolaudovat byla prilis velka... No, uvidime :wink:

Jo, to sem taky zaslech... řikalo to pár sympatickejch arabů u nás v hospodě, prej ty hypermárkety sou strašně vodfláknutý a jak se tam v sobotu nahrne hodně lidí tak to celý spadne :lol: :lol: :lol:


Nic proti arabskym zdrojum :lol: , ale dejme tomu ze jeden z mych zdroju byl blizsky cloveku, ktery tam delal stavebni dozor... :wink:
Uživatelský avatar
seng
Člen pipE-clubu
Člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 403
Věk: 45
Registrován: 29 led. 2005, 13:44
Bydliště: Slaný

Příspěvekod Fénix » 16 dub. 2005, 12:32

Cestou z Rakouska jsme se zastavili v Řezně (což je mimochodem opravdu nádherné město). Na Neupfarrplatz je tam tabák Gotz. Ačkoli má Regensburg asi "jen" 140 000 obyvatel, zastínil tento tabák všechna dýmkařství v Praze. Nejde o nikterak exkluzivní prodejnu (á la Baker street) ale zato tam mají skvělý výběr všeho od dýmek (od levných po světové značky) přes tabáky (Od kompletní řady Borkumu přes výroční tabáky po Dunhilly, Rattrays a domácí směsy) po příslušenství všeho druhu, a to jsem se pořádně nevěnoval doutníkům a dalšímu sortimentu.
Děsivé je to, že pro lidi "na západě" zdá se to být takový slušný standard, zatímco pro nás je to o stupeň nad tím nejlepším, co známe :roll:
Tak snad už jen lehce upravený citát : "Já spíš myslím, že tu lidi málo dýmaj. Dýmání tu prostě nemá vybudovanou tradici." :)
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod tuton » 16 dub. 2005, 12:48

Fénix píše:Cestou z Rakouska jsme se zastavili v Řezně (což je mimochodem opravdu nádherné město). Na Neupfarrplatz je tam tabák Gotz. Ačkoli má Regensburg asi "jen" 140 000 obyvatel, zastínil tento tabák všechna dýmkařství v Praze. Nejde o nikterak exkluzivní prodejnu (á la Baker street) ale zato tam mají skvělý výběr všeho od dýmek (od levných po světové značky) přes tabáky (Od kompletní řady Borkumu přes výroční tabáky po Dunhilly, Rattrays a domácí směsy) po příslušenství všeho druhu, a to jsem se pořádně nevěnoval doutníkům a dalšímu sortimentu.
Děsivé je to, že pro lidi "na západě" zdá se to být takový slušný standard, zatímco pro nás je to o stupeň nad tím nejlepším, co známe :roll:
Tak snad už jen lehce upravený citát : "Já spíš myslím, že tu lidi málo dýmaj. Dýmání tu prostě nemá vybudovanou tradici." :)


O tom, co jsem videl v obycejne "nadrazni" trafice v Norimberku, jsme mluvili uz na srazu. Tva zkusenost me tedy neprekvapuje. Bohuzel :-(
Uživatelský avatar
tuton
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 1327
Věk: 48
Registrován: 21 črc. 2004, 06:20
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Nevill » 18 dub. 2005, 14:13

V nákupním centru Černý most je taky jedna trafika, relativně slušný výběr doutníků a tabáků, jedna vitrýna s dýmkami. Viděl jsem pár Petersonek, hodně Spitfire (Lorenzo), BPK, Krška, dokonce i dva kousky od Dunhilla... Ceny dýmek tak víceméně od normálu až po lehce předražené...

Akorát jsem nějak nepochopil, když jsem si tam kupoval MB Vanilla Cream a jasně prodavači říkám "v tobolce", načež mi říká "aha, ale my ho v pixle nemáme"... - "ééé, no dobře, tak teda v tom pytlíku..." :roll:
Uživatelský avatar
Nevill
Emeritní moderátor
Emeritní moderátor
 
Příspěvky: 9497
Věk: 45
Registrován: 09 lis. 2004, 08:30
Bydliště: Praha - Radotín

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


cron