Obchody - kdo kdy kde byl a jake to tam bylo

To ostatní - kouření, zážitky, prodejci, události, zajímavosti atd. Jen k tématu!

Moderátoři: Dejmal, Fénix, Jakub, Sobpeta

Příspěvekod GtW » 20 úno. 2005, 20:21

Dik, 4.3. jedu do prahy, tak tam mrknu... nebude v te dobe nekdo pobliz?
Uživatelský avatar
GtW
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 168
Registrován: 21 črc. 2004, 15:02
Bydliště: Val. Mezirici

Příspěvekod Dogtůrek » 21 úno. 2005, 09:47

dix píše: Tabak-heinrich...tabaky k nam zasilaj...v klidku, ja som sa ich na tuto vec pytal mailom uz davnejsie.Aj synjeco, aj mcpipe a danpipe tiez.


Tak dobrý, dík. Mě před časem napsali, že zjistí, jestli to jde, a pak se na mě vyflákli. Tak jsem si říkal, ať si trhnou a zasponzoroval Amíky, stejně se to vyplatilo... :D
Uživatelský avatar
Dogtůrek
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 331
Věk: 45
Registrován: 29 črc. 2004, 08:16
Bydliště: Nové Město nad Metují

Příspěvekod imagoo » 21 úno. 2005, 09:55

Dogtůrek píše:
dix píše: Tabak-heinrich...tabaky k nam zasilaj...v klidku, ja som sa ich na tuto vec pytal mailom uz davnejsie.Aj synjeco, aj mcpipe a danpipe tiez.


Tak dobrý, dík. Mě před časem napsali, že zjistí, jestli to jde, a pak se na mě vyflákli. Tak jsem si říkal, ať si trhnou a zasponzoroval Amíky, stejně se to vyplatilo... :D

Přesně takhle jsem dopadl u synjeca.
Uživatelský avatar
imagoo
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1024
Věk: 58
Registrován: 21 črc. 2004, 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvekod dix » 21 úno. 2005, 10:03

mne odpovedalo aj synjeco...mam ten mail odlozeny. Tak nevim.
toť...kopirajt mailu:


Sehr geehrter Herr /moje meno/
da wir aus dem EU - Raum die Ware versenden bestehen keine zollrelevanten Einschränkungen für Sie. Wir unterhalten auch eine Bankverbindung im EU Raum sodass Sie neben der Bezahlung mittels Kreditkarte auch per Ueberweisung Ihre mögliche Bestellung begleichen können.
Gerne beantworten wir weitere Fragen rund um das Thema Pfeife & Tabak.
Freundliche Grüsse
Lothar Winands

Von:.......@stonline.sk [mailto:........@stonline.sk]
Gesendet: Donnerstag, 2. Dezember 2004 10:20
An: daniel@synjeco.ch
Betreff: Tabak Ankauf
Uživatelský avatar
dix
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1375
Registrován: 28 črc. 2004, 18:34
Bydliště: Bratislava

Re: Představení prodejny SHERLOCK HOLMES

Příspěvekod lukas » 21 úno. 2005, 19:07

Sherlock Holmes píše:Jsme prodejna dýmek, tabáků, whisky, doutníků a nožů - skrátka prodáváme všechno důležité pro život.
Sídlíme v centru Ústí nad Labem, Pařížská ulice 12,
a pokud nám chcete telefonovat volejte č.: 475 210 737, nebo e-mail = dymky.usti@seznam.cz = naše stránky se teprve připravují.
Domníváme se, že dovedeme splnit (dáte-li nám trochu času) i dost nestandartní přání.
Zatí máme ještě zbytek některých starších značek tabáků - např. ERINMORE FLAKE + MIXTURE za 210.- , PREMIER CRU za 120,-, ROBERT Mc CONELL - THE ORIGIBNAL ORIENTAL + SCOTTISH BLEND za 200,-,
THE SQUIRE´S MIXTURE (Petersen a Sorensen) za 190,- , W.O.LARSEN - GOLDEN DREAM (světle modrý) + MELLOW MIXTURE (sv. zelený) + SWEET AROMATIC (červenohnědý) po 135,- Kč, DUNHILL AROMATIC,+STANDARD MIXTURE MEDIUM + ROYAL YACHT +ELIZABETHAN MIXTURE po 250,- Kč ............
Prodáváme také svrtané přířezy za 440,-, samotné surové náůstky za 50,-korun, kukuřičky za 247,- a podobně.

Pokud je pro vás naše krásné město poněkud "z ruky", jsme schopni zaslat zboží i poštou. Dík cenám naší levné pošty se ale nevyplatí posílat malé množství zboží.

Přejeme všem chladný kouř, a věžíme, že vám naše nabídka příjde vhod !


mno :roll: , tak jsem něco poptával a zatím bez odezvy :roll: jestli je to už pryč, tak může Sherlock aspoň napsat :evil:
Uživatelský avatar
lukas
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 354
Registrován: 25 srp. 2004, 18:45
Bydliště: Louny

Příspěvekod lukas » 21 úno. 2005, 22:35

Tak, sorry už aj to posílaj :)
Uživatelský avatar
lukas
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 354
Registrován: 25 srp. 2004, 18:45
Bydliště: Louny

Obchody-kdo kdy kde byl a jaké to tam bylo

Příspěvekod mates » 01 bře. 2005, 07:08

Pro Pražáky:ad1/obchod p.Hingara ve Štěpánské,tam snad nejlépe pořídíte tak od 15h, kdy je tam majitel nebo jeho syn,oba na slovo vzatí dýmkaři.Ad2/ Vinohradská tržnice,suterén, fa FAT,prodavači ochotní, dýmkaři.... Ostatní obchody-Baker Street - není špatný, ale roztomilé dívky nevědí, co je to tabák, dále bývalá profejna p.Hingara v Dlouhé viz předchozí, co jsem napsal , i když dáma za pultem se snaží víc než v B.Streetu, Sherlock Holmes ve Vodičkově-slušně zásoben, jedině pán za pultem ví, která bije a tam si kupovaný balíček promněte, protože jsem tam koupil už jednu sušinku, kterou mi ale vyměnili, asi objednávají více než prodají...v prodejně na "kulaťáku" jsem byl, strašnej zmatek, neosobní jednání, vyjímku tvoří majitel .Myslím, že kupovat v ostatních Tabácích v Praze se moc nevyplatí, čímž ale nechci dělat reklamu mnou zmíněným...
mates
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 13
Registrován: 27 úno. 2005, 23:25
Bydliště: Praha

Příspěvekod bromden » 01 bře. 2005, 10:28

Vinohradská tržnice? tak tam jsem ještě nebyl... Kde to je, jak se tam jde???
Předem dík za info.
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Simon » 01 bře. 2005, 10:30

bromden píše:Vinohradská tržnice? tak tam jsem ještě nebyl... Kde to je, jak se tam jde???
Předem dík za info.


je to nekde dole, zastrcenej kramek ... a vedle tusim prodavali nejaky luxusnejsi psaci potreby, mam takovej poct
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

Příspěvekod Fénix » 01 bře. 2005, 11:51

bromden píše:Vinohradská tržnice? tak tam jsem ještě nebyl... Kde to je, jak se tam jde???
Předem dík za info.


Hledá se dost blbě, je to na patře s Juliem Meinelem. Mně tedy prodavač nikterak sympatický nepřišel, ale byl jsem tak jednou tak měl třeba jen blbou náladu :) Mají tam dost pěkných dýmek, tabáků dost, ale klasickou nabídku. Ve vitríně sice mají některé dost zajímavé, ovšem jsou to jen prázdné krabičky :roll:
Uživatelský avatar
Fénix
Vicepresident pipE-clubu
Vicepresident pipE-clubu
 
Příspěvky: 19463
Věk: 40
Registrován: 20 črc. 2004, 20:33
Bydliště: Mníšek pod Brdy / Praha

Příspěvekod bromden » 01 bře. 2005, 12:19

Já si totiž nějak nemůžu vybavit, kde je vinohradská tržnice :oops: Někde u náměstí míru?
Uživatelský avatar
bromden
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 6164
Věk: 43
Registrován: 02 říj. 2004, 17:41

Příspěvekod Simon » 01 bře. 2005, 13:30

bromden píše:Já si totiž nějak nemůžu vybavit, kde je vinohradská tržnice :oops: Někde u náměstí míru?

pod jiriho z podebrad ...primo na vinohradske, je tam zastavka tramvaje
Uživatelský avatar
Simon
ban
 
Příspěvky: 4758
Registrován: 20 črc. 2004, 19:26

kde kdy kdo byl- odpověď kde je Vinohradská tržnice?

Příspěvekod mates » 01 bře. 2005, 19:29

Vinohradská tržnoice je celý velký barák na Vinohradské třídě, pojedete-li tramvají č.l11 po Vinohradské třídě od Muzea, je nejdřív stanice Italská a potom zastávka stejného jména - Vonohradská tržnice, po směru asi 30m vpravo-
mates
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel
 
Příspěvky: 13
Registrován: 27 úno. 2005, 23:25
Bydliště: Praha

Příspěvekod Michal Hubacz » 05 bře. 2005, 11:08

Dogtůrek píše:Nevím, kam s tímhle příspěvkem, tak třeba sem ;) Neví někdo (Michal Hubacz...), jak to vypadá s papírovými filtry ? Poslední, co vím, se mluvilo o minulém podzimu, že budou i u nás a zatím nic. Objednal bych si je na zkoušku a meršánové taky třeba na tabak-heinrich.de, ale vzhledem k tomu, že tabáky k nám (asi) nezasílají a fajfku si teď nemůžu dovolit, nevyplatilo by se to.


Papírové filtry mám k dispozici, jejich cena je 87,- korun. Zatím jich mám pouze 10 krabicek pro zdejsi potrebu. Budou se objednavat dalsi. Poptavku zatim mailem.
Uživatelský avatar
Michal Hubacz
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 1117
Věk: 50
Registrován: 23 črc. 2004, 13:40
Bydliště: Bošovice

Amsterdam

Příspěvekod forgi » 10 bře. 2005, 13:36

Bol som v minulých dňoch pracovne na výstave Prowein v Dusseldorfe. Teda musím povedať že tožko dobrých vín čo som skúsil.... to sa slovami nedá ani opísať.
Ale vlastne chcem písať o inom. Keďže sme boli úspešní a stihli sme vybaviť všetko za dva dni, namiesto plánovaných troch, tak sme sa rozhodli, že si urobíme výlet do Amsterdamu. Keďže som tam ešte nebol :oops: vežmi som sa tešil, že si pozriem aj tabakové obchody a niečo nakúpim. Čakalo ma však hlboké sklamanie. Možno som nenašiel ten správny obchod, ale v tých ktoré som navštívil mali mizerný výber MB a Brokum Riff - that´s all. Aj ponuka fajok bola mizerná. A že Holandsko je tebaková velmoc :roll: :evil:
Inak Amsterdam je nádherný, určite tam ešte pôjdem na pár dní, ale tabaky si zoberiem so sebou.
Uživatelský avatar
forgi
Zasloužilý člen pipE-clubu
Zasloužilý člen pipE-clubu
 
Příspěvky: 472
Věk: 62
Registrován: 05 srp. 2004, 19:24
Bydliště: Bratislava

PředchozíDalší

Zpět na Kouřové signály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků